Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 No Subject
Автор: d_f   
Дата:   11-01-09 17:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: d_f   
Дата:   11-01-09 17:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: stardriver   
Дата:   11-01-09 18:06

С най-голямо удоволствие, за съжаление ми откраднаха апарата преди 2 седмици :(
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: exo99   
Дата:   11-01-09 18:24

Напиши им на колегите за къде става въпрос [smile]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: jokevcv   
Дата:   11-01-09 18:32

Не е зле да споменеш за кой град говорим! [smilie24]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: stardriver   
Дата:   11-01-09 18:34

е това е златното правило...ако не е написано - става дума за София :)
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: MauMyHa   
Дата:   11-01-09 18:35

Чаки малко сега 650 на седмица или на месец???[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: d_f   
Дата:   11-01-09 18:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: divpetel   
Дата:   11-01-09 19:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: Lalinda   
Дата:   11-01-09 20:36

Че 650 лв. е повече от заплатата на старши научен сътрудник в БАН...
[smilie10]

Колко ще получи въпросният "фотограф" за една снимка?
Наистина (ми) е любопитно.

Питам понеже много от учените в БАН дори на работните си места работят на компютри (примерно), които са купили със заплатите си и са си донесли от вкъщи...

Де да можеше и радари (примерно) да си купят със собствените си заплати и да си ги занесат на работното си място!
[smilie2]

Дали колкото по-малки са изискванията към професията, толкова претенциите за заплащане са по-големи?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: ALBIREO   
Дата:   11-01-09 20:42

Оф, почнахте с глупостите... [smilie23]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: nvassilev   
Дата:   11-01-09 20:43

stardriver! Ами да не би сребърното правило да се отнася за Варна,бронзовото за Пловдив или обратно?Няма да стигне Менделеевата таблица за всички.



Публикацията е редактирана (11-01-09 20:46)
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: special_k   
Дата:   11-01-09 21:12

650лв. ок, ама с ЛИЧНА ТЕХНИКА.... [smilie7]

Ако работодателят не може да си позволи да закупи техника, значи е по-зле и от мен.


До кога би работил някой евентуален кандидат? Докато му изгърми пердето? Или докато не му се скапят батериите..? А после?

Иначе сметката е добра - по 5- 10 кинта на снимка..., заплатата на въпросния я избиваме с един рожден ден, останалото си е чиста печалба.


все едно - "Работа за комбайнер, 700лв., със собствен комбайн"




:) [smilie7] Бачкал съм на 2-3 места/национални ежедневници/ със собствена техника. Там уговорката е + 300, 400 лв. наем за техниката докато не купят служебна.





Абе, РАБОТОДАТЕЛЮ, тези ДСЛР-и не ги раздават така....ако някой си има собствен/говоря за читави/ - или е финансово ОК /и 650 лв. са му през.../, или го е купил със заем който още изплаща.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: vladod   
Дата:   11-01-09 21:38

Много сте отворени бе [smilie18]
Естествено, че ще се работи с лична техника, като споменатия ДСЛР, дори да е Канон 10Д купен от базара тук за 500 лева, е повече от достатъчен[shtrak]
Колко на снимка???
Я направите 5 на хартия за рожден ден, я не!!! Давате джипеци директно на диск и готово...дори да са калпави, спред високите стандарти на този форум, за спомен са си точно!!!
И последно - щом 700 лева са Ви малко, значи не сте за тази работа!!! Следователно : гледайте си вашата и не пречете на заинтересованите [shtrak]
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: petro22   
Дата:   11-01-09 21:48

special_K[smilie24]

 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: special_k   
Дата:   11-01-09 21:58

vladod - съжалявам че трябва да ти обяснявам/и то точно тук/, но с канон 10Д /дори чисто нов/ снимка не става !

Има едни неща дето им викат обективи.....трябва да знаеш, пич, че без тва даже гаджето си не мое да отснемеш....колкото и да е послушно и да не мърда. /ако искаш ще ти пратя на ЛС картинки на такива, обикновено са с цилиндрична форма, имат вътре некви джамци, лещи....даже чух че и мотори почнали да им слагат........ама не са скъпи - от 500-600лв до към 100 000[smilie5] /
Всъщност аз съм сигурен че дори за тази обява ще се намерят доброволци....и ще си пукат с чисто новото едиколкоси ДЕ[smilie5] ..... и после - ми то в българия нивото на фотографите е никакво. [smilie21]

ми да, никакво е!
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: NI   
Дата:   11-01-09 22:12

ЛС!
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: papi   
Дата:   11-01-09 22:43

мога ли да кандидатствам
имам няколко ДСЛР-а
Никон Д2х и Д3
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: NI   
Дата:   11-01-09 22:45

Папи - За предпочитане е контактен млад човек
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Без лоши чувства просто шега! [beer]
 Re:
Автор: sashky   
Дата:   11-01-09 22:45

Тука почва да си проличава кой е от София и кой го е яд.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: nvassilev   
Дата:   11-01-09 22:56

ВАРНА-най-добрият град за живеене в БГ за яд на софиянци , които 2/3 са от провинцията.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: sashky   
Дата:   11-01-09 23:00

Точно така...
Всички Селяни, заминавайте за Варна !!!!!!!!
Това е най-добрия град !


П.П.

Нищо против земеобработващото население и занимаващите се със стопанска дейност !
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: hose   
Дата:   11-01-09 23:00

special_k - точно така е!
когато фотографът използва лична техника заплащането трябва да е работа+наем

но работодателите в БГ не го осъзнават или не искат

преди година в Нет Инфо искаха по същия начин да се снима със собствена техника за под хиляда лева - при това изискването бе да се снимат футболни мачове, за които сещате се какви обективи се изискват!!! и когато се опитах да им го обсня ме гледаха странно...

аз имам интерес към работата но нямам ДСЛР например
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: Нереален   
Дата:   11-01-09 23:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: РАБОТА ЗА ФОТОГРАФ
Автор: NI   
Дата:   11-01-09 23:01

Нвасилев Напълно съгласен с теб аз съм от София , но Варна е страшен град! и найстина 2/3 са ....!
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена