Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 miniDV > DVD
Автор: borissov   
Дата:   03-01-09 09:37

Някой знае ли къде в София могат да ми прехвърлят miniDV касета на DVD? [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: GOSPODIN   
Дата:   03-01-09 09:51

Почти във всяко фото я има тази услуга - около 15 лв. на час. В Младост на пазара има офис на фирма , която се занимава само с това.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: nikton1954   
Дата:   03-01-09 10:12

Мога да ти помогна да си го правиш сам на компютъра в къщи.Даже имам една излишна платка 1394 с която да прехвърляш.Дай тел на л.с.Аз съм от София давам ти моя тел. на л.с.

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: borissov   
Дата:   03-01-09 11:09

nikton1954: благодаря ти, обаче не ми се занимава аз да го правя :-) А и е нещо еднократно, по принцип моята камера е с двд-та, но имам една стара миниДВ касета, която искам да прехвърля... :)
GOSPODIN: мерси, не знаех, че и във фототата го правят.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: snake79   
Дата:   03-01-09 11:56

Агфа фото - срешу ЦУМ.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: moketa   
Дата:   05-01-09 18:34

Аз извършвам същата услуга за 8 лв на час, с мой диск Verbatim и кутия. Само че във Варна.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: Tonidi   
Дата:   05-01-09 20:27

Аз извършвам същата услуга за 8 лв на час, с мой диск Verbatim и кутия. Само че във София [smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: moketa   
Дата:   05-01-09 22:28

Радвам се, колега, че работим еднакво и не си подбиваме цените!

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: den_   
Дата:   05-01-09 22:39

Във Фотосинтезис провери. Във Варненския магазин предлагаме тази услуга, не виждам защо в София да не става. [smile]



Публикацията е редактирана (05-01-09 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: Alucinado   
Дата:   06-01-09 10:14

а може ли някой, който е ползвал такава услуга в София, да препоръча някое ателие. Трябва да прехвърля 7-8 miniDV касетки на DVD-та, но имам притеснение да не се повредят касетките по някакъв начин... [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 10:29

хубава цена 8 лв .

ама нещо не ми се връзва :
1 час прехвърляне
40 мин. да стане на мпег или м2в
10 мин. да стане на двд ТС фаилове
5 мин. да се запише на двд и + двд и това 8 лв.

нещо , което ти отнема - 2 часа и нещо = 8 лв.

разсъждавам си [smile] поне аз не бих се навил
- то само кафето/ колата и цигарите за тези 2 и нещо часа не се покриват от тези 8 лв .
да не говорим за амортизация на компютър / записвачка/ мини дв касетофон( само той е към 8 000 лв)

ненам нещо математиката не ми излиза [beer]
[beer] [beer] [beer]

иначе супер - щом Ви излиза на печалба 8 лв за една касетка ОК ... [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: greb   
Дата:   06-01-09 10:39

Бул.Мадрид 19,фото-кьща Ралица

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: pazoo   
Дата:   06-01-09 11:59

IvcheTo
Аз ги прехвърлям дирекно на DVD цената е 10 лв на час, но без компютърна обработка.
Това е в Бургас.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: adutsov   
Дата:   06-01-09 12:09

Аз съм ползвал услугата на Виктор Попов Филмова къща многократно и съм доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 13:04

Пазо - това с директното не го разбирам[smile]

дадоха ми 25 двд - такива директни - нито едно не е коректно направено -има бланкове отпред не винаги тръгва и тн ... може ти да имаш друга джаджа ама .... аз си предпоцхитам да си го кача високо качество с малка компресия - и после в зависимост от обема на материала - м0оже и на 8 мб да си го направиш и тн ...

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: tofo61   
Дата:   06-01-09 13:13

качеството много зависи от програмите с които се прехвърля записа и в какъв формат . най добре е в ДВД - без компресия и всички устройства четат този формат.Компресията е за сметка на качеството.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: pazoo   
Дата:   06-01-09 14:28

Устройството е ДВД рекордер с хард диск.Можеш директно на ДВД или на хард диска с меню по желание.Разликата във времето е 4 мин за записа върху ДВД.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 14:33

да де ама го оставаш - то да мисли и да преценява какво да прави - което не ми харесва [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: pazoo   
Дата:   06-01-09 14:36

Хубавото е,че разпъва един час от мини ДВ на целия диск 4,7ГБ

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 14:40

това как разбира колко време сигнал ще му пуснеш [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: pazoo   
Дата:   06-01-09 14:52

нали знаеш продължителността на записа от там.После има и редактиращи функции при които можеш да изрежеш част от материала.Спира когато има бланк.Следващият кадър го лепи точно и др.,но затова последното трябва и ти да си там.
Ако клиентът иска само прехвърляне на ДВД за да си освободи касетката пускаш директно.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 15:15

[smile] нямам им вяра на тез машинки - посе клиента почва да мрънка - това не му боло цяло , онова му липсвало - пък не му и тръгвало на всяко устройство [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: moketa   
Дата:   06-01-09 15:27

Ей, колега IvcheTo, сметката за това дето ми отнема 2 часа не е съвсем вярна- това отнема 2 ч. на компютъра, е не на мен. Като имаш два компютъра- единия с 64-битов Windows за видеообработка, а другия с нормална 32-битова версия, двата вързани във вътрешна мрежа, докато единият обработва видеото аз на другия работя материал за следващия клиент. Както се казва за всяка работа се иска майсторлък и солиден "хардуер"лък.

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-01-09 15:32

ми имам 6 / 64 битови с по 4 ядрени професори за видео обработка и още поне 10 нормални [smile] не е това въпроса

само казвам ,че 8лв. е малко
- както и за поддръжка на тези машини , така и за консумативи , като ток и тн .

Отговори на това съобщение
 Re: miniDV > DVD
Автор: moketa   
Дата:   06-01-09 15:55

Абе и аз съм съгласен, че е малко, ама толкова дават клиентите. Ако зависеше само от мен, щях да вземам и по 30-40 лв на час. Ама ако се опиташ да дигнеш цената само с 1-2 лв. клиентите бягат при другия. Освен това никой не се интересува колко ти са големи машинките ами колко кинти искаш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »