Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: borissov   
Дата:   30-12-08 10:40

Благодарение на на милите хора от Фотосинтезис от вчера съм горд собственик на новия ми апарат - бързо, ефективно и на страхотна цена. Още един много доволен клиент :-)Благодаря за страхотното отношение и професионализма! Живот и здраве след няколко месеца пак, и по-мащабно ;-)

Сега остава само и грип-овете да пристигнат :-)

Първи впечатления от 5дм2: снощи успях да изкарам 45 мб РОУ файл от него, ебаси. Нямах много време да го разбъзикам, на пръв поглед ми се струва, че автофокусът е по-бърз и прецизен от този на 5д (който си ми вършеше идеална работа така или иначе). Струва ми се и че апаратът като цяло дава по-солидно усещане в ръчицата. Поиграх си малко с видеото - като за първи стъпки в тази насока ще ми свърши работа... Да се надяваме на ъпдейт на софтуера, който ще позволи повече контрол. Телевизорът му е жесток, но LiveView е абсолютно неизползваемо за моите нужди. Малки, но ужасно удобни нововъведения: quick control screen и контролирането на системата от светкавици директно от менюто на апарата, страшно полезно.
Като цяло - определено си заслужава смяната на 5д :)

 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: imager   
Дата:   30-12-08 11:03

Интересно ми е как снима видео с 30 кадъра/сек този DSLR. Може би с вдигнато огледало?

 Re:
Автор: dau   
Дата:   30-12-08 12:28

Борисов, по италианско няма ли магазини [ezik]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: dau   
Дата:   30-12-08 12:29

Честито за придобивката де и сега чакаме още по-големи шедьоври, и да но приемеш че тука по дефолт са си шарп и не им трябва толкова [ezik] [smilie24]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   30-12-08 12:45

imager, що за коментар? [smilie10]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: d256h   
Дата:   30-12-08 12:57

че за видео има по-евтино решение!
[smilie5]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: asahi   
Дата:   30-12-08 13:03

И кво станало? Синтезиса имали апарата, дето го търси Борисов. Дали му добра цена и той го купил. Нищо по-нормално от това.
Да беше казал: От днес съм горд собственик на..., дядо Коледа ми пуснал подаръка в Синтезиса, виж кво си купих и т.н.

Айде, със здраве и с кеф да го ползваш. Ти поне снимаш, а не плямпаш по форумите като масовката тук.

Весели празници
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: Георги   
Дата:   30-12-08 13:12

честито [beer]

явно не четеш из нета колко го плюят тоя канон и какви космически проблеми имал. [smilie5]

покажи някоя 45 мегабайтова кака да изплакнем и ние очи [smilie11] [smilie5]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: El_Fuego   
Дата:   30-12-08 13:43

Шшшшшт, че ще дойде pmartinov да се изака...
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: Canon   
Дата:   30-12-08 13:50

Борисов,
честито и хаирлия да е [smilie24]
И с много пожелания за нови корици из Италия и по света...

[beer]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: IChertov   
Дата:   30-12-08 15:16

весило посрещанйе на новата 2009 годинка :) [beer] [beer]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: mitakabus   
Дата:   30-12-08 18:41

Реклама..реклама...пусна ви мухата драгия Борисов и вие кълвете та да му бутате темата...[smilie7] [smilie23]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: bouncer   
Дата:   30-12-08 19:50

Ей това е простотия от страна на купувача и на екипа продал му го. И единия и другия знаят защо. А като ми писне ще пускам тема всеки път, за да видят всички форумци какви игрички се въртят в БГ между вносител и търговец изтърсак.

 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: Alex-dan   
Дата:   30-12-08 19:59

Еми що бе, споделя си радостта borissov, разбираемо е, тръпка си е човек да се обзаведе с такава машинка, какво толкоз, веднага с лошото па и вие...
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: charlyb   
Дата:   30-12-08 20:03

Някои му казват "скрита реклама". Скрита е за идиотите. Ама в тоя форум няма такива. Значи не е скрита.
Админе, не си ли задължен да триеш подобни нахалности?!
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: IChertov   
Дата:   30-12-08 20:20

Хахахахаххаха
бива ли наистина да има тоооолкова много тъпанари във форума бе...
абе момчета и момичета я се осъзнайте...
не мога да разбера какво се дразните на поста на борисов... дали е на тва, че нямате тая възможност и умения да се сдобиете такава техника и да я ползвате или може би наистина сте тъпи..
ква скрита, ква открита реклама бе.. 1. в БГ има точно 2 места от, които можеш да си купиш фотографска нова техника с българска гаранция и да получиш нормална достоверна информация за продукта от обслужващия те персонал... ТЕЗИ ДВЕ МЕСТА СА: 1. фотопавильон - чиито реклами текът по форума във формата на банери на всяка страница и 2. фотосинтезис, чиито реклами също текът по форума от време на време..
мислите ли си наистина, че единия пост на БОРИСОВ или на който и да било, би довело повече хора в който и да е от двата магазина...?
сега може би някой ще каже че от техномаркет си можел да си купиш такъв апарат.. ДА може ама на дали там ще имаш възможността да получиш цялата информация, която биха ти дали в един от тези ДВА магазина...
трябва малко да се понаучите във форума да СЛУШАТЕ (четете) ПОВЕЧЕ и да ГОВОРИТЕ (пишете) по-малко.. защото заради такива олигофрени като вас този форум има все по-малко и малко посещения.. :)) [beer] [beer] [beer]
А сега весела нова година на всички :)
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: sun   
Дата:   30-12-08 20:49

За игричките на Канон е много интересна темата. Маи трябва скоро да пуснем една тема кои какво внася в БГ и какви ги върши. Имам подозрения че двамата наи-големи вносители партия правят и на партиен принцип искат да цедят пазара.[smilie11] Псевдо сервизите им за които плащат маичетата компании маи перат пари само за пазарни игри?[smilie8]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: matzo_tn   
Дата:   30-12-08 21:00

и един мармот...

глупости са това, в цяла европа цените на техниката са еднакви, но само ние виждаме престъпна схема тук..
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: sun   
Дата:   30-12-08 21:03

Цените еднакви ама достъпа не е - за 50Д и 5Д Марка поне така ми изглежда.[smilie7]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: matzo_tn   
Дата:   30-12-08 21:07

поради тази причина си взех компютър от технополис, не от САЩ.. цената беше същата, плюс това че си върнах ДДС, имам БДС клавиатура, гаранция и мога да си го включа в мрежата [ezik] .. нещата се изравняват, ако не са изравнени вече..
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: sun   
Дата:   30-12-08 21:29

За да не бъда голословен! Преди няколко месеца си поръчах 5Д Марк 2 още когато се понесе слуха за него. Взех си го още с първата партида в БГ. Дотук е добре - проблема е че не поръчах един а два с седмица разлика. Вече 2 месеца мисля поръчката ми виси и втория ми апарат не е получен. В същото време чета тук как някои го канели магазините да отиде да си го купи без да го бил поръчал, друг го държал на витрината, нямало кои да го купи. Тотаално несъобразяване от страна на Канон БГ с интересите на потребителите. Поне да си попитат търговците за поръчките които имат да изпълняват.[smilie23] За нова година разбрах получили 10 броики.[smilie10] Незнам какъв дилър са - ама за 6 млн пазар е направо смях. Ама с тая им политика аз ако им бях мениджър в централата и 2 не апарата не бих им дал. Имам сериозно намеререние да се обърна директно в централата в Япония с полезни съвети за подобряване на положението. За пикливия сервиз няма да говоря че вече и Иксус няма да им пратя. Наи-хубавото е че снимам предимно с Никон[smilie18] , обаче не е толкова хубаво зашото колкото и рядко да се налага сервиза при тях не е пиклив, а дайе наакан.[smilie23] Весели празници им желая и каквото им се случва през новата година да си мислят повече за него, щото има хора които имат по 100 000 лева вкарани в техника и не са маимуни да се забавляват с тях. Ако си вдигаха хората, които трябваще телефоните сега нямаше да им пиша тук.[smilie23]
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: bouncer   
Дата:   30-12-08 21:33

За последен път Фото Павилион ще премълчи истината за отношенията между Canon BG и милите ангелоподобни хора от ФотоСинтезис. Ще спестиме подробности за това как те нагло предредиха десетки клиенти на Павилиона капарирали апарата преди всички останали. Освен това поръчката на Павилиона беше най-голямата в БГ за модела. Премълчаваме всичко това не за друго, а защото искрено се надяваме някой да разбере, че това е планетата Земя, а не Марс със зелените човечета. Ако се изгабаркате още веднъж мили хора от ФотоСинтезис, 5D Mark II ще се превърне в най-масовия апарат в БГ.



Публикацията е редактирана (30-12-08 21:37)
 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: overjoyed   
Дата:   30-12-08 21:59

не разбирам, защо е цялата тази злоба?!

 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: overjoyed   
Дата:   30-12-08 22:02

и изобщо не ви прави чест!
...обиждате хора, които дори не познавате...

 Re: Благодарности на екипа на Photosynthesis :-)
Автор: vgramatikov   
Дата:   30-12-08 22:04

Щот са пайтаци :) Аз и др неща чух...
Но това е друга история ,която ще ме накара да си ходя само в Павилиона :)
Хората са услужливи ,дават съвети и препоръки.
В същото време са коректни...
[beer] За Фотопавилион [smilie24]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена