Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 17:25

Ми кой те кара да си взимаш новото 5д![smilie18]
Аз затова си чакам нов ФФ с добра аф-система,той шума няма да се качва от тук напред,или да развалят нещо до тук видяното![smilie21] [smilie25]



Публикацията е редактирана (08-12-08 17:27)

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: ivodam   
Дата:   08-12-08 17:29

TonevJr: Я кажи какво чакаш, че и аз чакам нов бърз апарат ФФ, да нямаш вътрешно инфо нещо, аа? [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 17:39

Ми ще правим опашка с тебе...и аз това чакам...ФФ за по-динамична работа...смятам добре ще се впише в редивите на Канон...като се има предвид Д700 на Никон...
Инфо няма[smilie2] Според мен е добра крачка да изкарат сега толкова чаканият заместник на 5д(да хванат повечето клиентела,дето им се изчака чакането-като гледам става) и малко след това...да пуснат ФФ с нещата,които "липсват" на 5д2...демек по-динамичен...затапват конкуренцията и пак ще си имат клиенти...ест няма да е със спецификациите на 1д, но се надявам да не ни разочароват...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   08-12-08 17:49

Тонев, ти виждаш ли си АФ на единиците как е?

много са точките ама като площ горе-долу същото покриват и при никон е така...

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: JeT   
Дата:   08-12-08 17:50

TonevJr , Пролет'2009 се очаква да излязат новите апарати от ЕОС 1 - серията.

Най-интересното ще е цената им ... мисля аз[smilie5] .



Публикацията е редактирана (08-12-08 17:51)

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 17:57

Е то при всички ФФ до сега е така...ама 19 парчета са крос-тайп...друго е да са надежни...съвсем друго е в повечето ситуации да забравиш съвсем за крайните точки,ако искаш бързи и точен резултат.[smile]
На мен както казах и тези са ми достатъчни,стига всичките да са като средната![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: coverdale84   
Дата:   08-12-08 17:59

Тонев, това доста подличко, ако го направят Канон...само, че от анонсирането на 5Д минаха 3 години и нещо, за да се появи МК2...просто се чудя къде ще я поместят камерата, която чакаш ти...между мк2 и 1д ли?...според мен действително многото пиксели на мк2 ще са безпощадни към оптиката...5Д си остава едно прекрасно тяло, можеха да са малко по-ларш от Канон с наследника му...така си мисля аз [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: Kanonir   
Дата:   08-12-08 18:00

Тонев, ако ще се чака 5Д2 да навърти продажби и тогава да излезе нещо, то ще трябва да мине поне година (1Дс3 за пример[smilie3] ).
По логично е да ъпдейтнат 1Д серията - след толкова негативи, къде заслужени, къде не, дето събра 1д3, а и скоро ще направи 2 години - а после след 6-7 месеца да пускат нещо което е умален 1Д вариант.
Според мен следващата камера в 1Д серията - фулфрейм я до 16мп, я до 21мп с кроп режими за повече к/с. Диджик 4 щом в 5Дмк2 може да смила 21мп с 4к/с като го сдвоят ще стигне поне 7 и с един кроп режим от 14-16Мп сигурно ще иде до 10... Тоя път "щатската фотокина"[smilie5] е малко по късно 3-4 март 2009 та нищо чудно там да е анонса както беше и за 1Д3- 2007!

[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 18:01

Ама както казах...то новото 5д като си играх с него...ми то все едно старото държах,само дето визъора беше много по-светл.[smile]
50д-то ми е по-приятно в това отношение![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: ivodam   
Дата:   08-12-08 18:03

TonevJr: Аз викам едно ФФ с примерно 12 МП, не повече, 15-20 кадъра в сек и АФ-то както е при 50Д, съответно с повече точки, 6400 използваемо ИСО, пак така добро фокусиране през лайва като на 50Д, и друго не ми требе, ич не ме търсете [smilie3].

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: Kanonir   
Дата:   08-12-08 18:04

трай до март бре Иводаме[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 18:07

Аз не съм казал,че го чакам на пролет![smile] Предполагам,първо ще изкарат ново 1д и чак на есен или началото на 2010 - 3/7д или там както го кръстят!Ядно е,че няма как да го пуснат сега на пролет![smile]
Но просто при това положение,няма смисъл сега от 5д да минавам на марк 2 и после пак да искам новото![smilie5] Няма смисъл...петицата и сега ми върши работа и мога да изчакам за нещо,което ще ме радва на макс после...както казах,няма да станат по-зле нещата...новите 1д ще вдигнат летвата и ще има мегдан за готин любителски ФФ[smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 18:09

Иво,ти си за видео камера,бе човек![smilie5] аз и 6-10 к/с и ще свиркам...ама чул те КАНОН![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   08-12-08 18:19

иво ти какво ще го правиш това огледало? ще се разхлопа та майката си джаса...

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: JeT   
Дата:   08-12-08 19:55

TonevJr, според тебе има ли икономически причини Канон да пуснат на пазара " ... 3/7д или там както го кръстят..." ако конкуренцията НЕ гие "принудила" на такъв ход [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: dau   
Дата:   08-12-08 20:20

ох напролет едно 1Д мк4 ФФ на 16 мп спортен, ще е адска резачка просто [smilie24] [beer] [beer] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: yanee   
Дата:   08-12-08 20:52

ме4татели [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: virtus   
Дата:   08-12-08 21:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: zariio   
Дата:   08-12-08 21:31

Той Морския добре го беше казал преди време.Няма де се кефя на настоящото ами ще чакам по-доброто[smilie7]

Ама верно яко мечтатели има тук[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   08-12-08 21:41

неграмотници...

virtus какво ще рече СОБСТВЕНИ? като си ги извадиш от джоба сигурно са такива... ти да не отиваш да искаш от много приятели по 100лв назаем после отиваш да купуваш техника и казваш сори пичове немам пари сега...

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: virtus   
Дата:   08-12-08 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: dau   
Дата:   08-12-08 22:08

Ами ако някй е крал да му държим сметка... ако човек си е изкарал парите сам, може да си ги прави каквото си ги иска

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: virtus   
Дата:   08-12-08 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: tonevjr   
Дата:   08-12-08 23:04

Ми Джет...всъщност имат нужда да пуснат подобна динамична камера,защото липсва в редиците им,а Никон дръпнаха в тази посоко...не може само студиини апарати да правят и да са на цена по 8000долара...и да пробутват аф-система на 3 и повече години....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 5D mark II - представяне в България
Автор: kag   
Дата:   09-12-08 00:06

Някой нали щеше да пуска РОУчета ?? ККо стана ??

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »