Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Въпрос за принтер Canon IP4500
Автор: avjijata   
Дата:   10-12-08 11:44

Опитай с мастила на ОСР-Германия.Мисля,че Прокард продават такива мастила.
georgie,
Използването на технологичния отвор /който ти си показал/ не е най удачния вариант,защото той е запушен с пластмасова съчма,която трябва да се намушка навътре или да се разпробие и запуши след това и то перфектно!Освен това никога няма да си сигурен,дали в някой момент няма да започне да влиза въздух от там и познай какво ще стане[smilie5].Този въпрос ще стои при всяко следващо пълнене на касетата.
Според мен първия показан начин е много лесен и елегантен и най-важното не се нарушава целостта на касетата и позволява многократно пълнене и безпроблемно използване на касетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за принтер Canon IP4500
Автор: georgie   
Дата:   10-12-08 18:03

Ползвал съм патрони със съчма,както и такива без никакъв отвор,при тях може би е оправдан сложния начин.В моя случай става въпрос за патрон на G&G-ок.4 лева,и нищо не е пробивано.Няма съчма и тапичката е достатъчно сита.
avjijata говори за това но това са 2 различни патрона [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »