Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 18:26

Знам,че е тъпа тема,но...Защо повечето от хората,който си купуват апрати независимо дали е начинаещ или напреднал все му препоръчват или сам си е избрал си купуват Canon.Аз оримерно съм си избрала като за начало да си взема Panasonic DMC FZ28,но постоянно срещам някой,който е с Canon, и някой приятел ми казва,че негов приятел си купил Canon.Та просто ми е интересно,защо толкова се предпочита тази марка?[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: doca   
Дата:   22-11-08 18:30

Ами гледа да набута още някой, след като се е минал.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: dimi2007   
Дата:   22-11-08 18:34

Деселер - https://photo-forum.net/joro/emoticons/stop1.gif


.......... без набутване.....[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: digitalgab   
Дата:   22-11-08 20:07

Щото Фуджифилм не е толкова звучно като Канон.
Не харесвам цветовете на Панасоник.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: yanee   
Дата:   22-11-08 20:20

бъди себе си, бъди разли4на, избери Panasonic DMC FZ28! [smilie3]

а защо Канон, ами with Canon you can[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: yvan   
Дата:   22-11-08 20:34

Canon е по канон! Останалото е ерес!
Ооооох сладка ерес...!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: vlex   
Дата:   22-11-08 20:43

...



Публикацията е редактирана (23-11-08 14:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: xsakex   
Дата:   22-11-08 20:49

Ами защо.... чета една книга на Норбеков и там хнещо от рода на "как да си подобрим зрението и да го направим добро като обектив на Nikon" /сега някои ще изригнат от екстаз/.

Все едно да питаш защо всичи баровци си купуват Mercedes, BMW или Audi. Това са най-наложилите се марки на пазара.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: digitalgab   
Дата:   22-11-08 20:49

Ако човека не е подготвен и проучил нещата, в магазина може да хареса апарата само на пипане и гледане, дали е удобен за хващане, а опитния продавач може да му продаде квото си иска, и най залежалата стока! И разбира се нещо със звучно име, като кажеш Кааааанооон, друго си е а, нали така, така!



Публикацията е редактирана (22-11-08 20:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: vlex   
Дата:   22-11-08 20:55

...



Публикацията е редактирана (23-11-08 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 21:22

vlex много добре се изказа [smile]
Ти какво мислиш за Panasonic-a [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: kaic   
Дата:   22-11-08 21:37





Публикацията е редактирана (22-11-08 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 21:53

Наистина прави много добри снимки.Ето и няколко снимки с Panasonic-a
http://photo-cult.com/album.php?cam=2578

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: kaic   
Дата:   22-11-08 21:57





Публикацията е редактирана (22-11-08 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: Stoychev   
Дата:   22-11-08 21:57

Канон сапунерка [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 22:12

Бих го направила,но нямам апрата все още за съжаление.Предстои да ми го докарат,но все още разпитвам да не вземе да изникне нещо и да си променя избора [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: vlex   
Дата:   22-11-08 22:29

...



Публикацията е редактирана (23-11-08 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: darksorrow   
Дата:   22-11-08 22:33

Oly 8080 ftw! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: danbi   
Дата:   22-11-08 22:43

Имало едно време един директор на голямо предприятие.
Събирал се той често с колегите си, също директори на големи предприятия.
Веднъж, търговец на компютри го убедил, че ако си купи компютър IBM, всичко в предприятието му ще стане тип-топ.
Разбира се, директора на голямото предприятие си купил компютър IBM.
След известно време, решил да се похвали на колегите си, директори.
Те разбира се, не останали по-назад и също си накупили компютри IBM.

Един ден, един от директорите решил да отиде на гости на нашия директор, в предприятието. Да пият по едно... Отишъл, но докато го развеждали, видял в един коридор някакви огромни сандъци, завити с брезент.

Почерпили се, а той взел да разказва на нашия директор за перипетиите си с компютрите IBM.

"да знаеш колега, хубаво купихме и ние IBM компютър, ама явно нещо не ни бива. Шефа на информационния отдел веднага ме наруга и каза, че тия боклуци не ги ще. И се наложи да купим друг компютър. Не знам къде сбъркахме и дали тоя човек не ме заблуди, но не сме имали проблеми. Все пак, явно не сме заслужили да ползваме IBM в нашето предприятие"

Нашия директор е ухили (нали се бил почерпил) и казал -- "е, не сте само вие -- и при нас не тръгнаха нещата с IBM компютъра. Нали видя ония сандъци, и моя шеф на информационния отдел направо се побърка -- мъчи се, мъчи, но накрая за да не закъса предприятието сменихме компютъра"

...

".. чудиш се, защо не съм ви казал, че IBM не става? Ами.. няма само аз да се мина! Може да си пием заедно питието, ама все пак сме конкуренти!" [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 22:53

Много е добро [smile] И понякога наистина става така [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: kaic   
Дата:   22-11-08 23:13

Определено аз не съм конкурент, но някак си подозирам, че ме оприличават с единият от директорите [smile] та за това си изтривам постовете да не подведа някой, но ще запомня темата във фаворитите си и ще следа развитието на бъдещата собственичка. С интерес ще чакам да видя снимки с новата придобивка и да ги дискутираме.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: danbi   
Дата:   22-11-08 23:27

kaic, не ми приписвай такива грехове. [smilie10]

разказах вица, защото е част от живота. не само при компютрите и при фотоапаратите.

изобщо никого не съм визирал [beer]

goldens -- най-важното в любителската фотография е инструмента (играчката) т.е. фотоапарата да ти допада и да се сработите. Ако ти харесва Панасоника, ДОРИ да не прави толкова перфектни снимки като някой Канон (или каквато и да е друга марка) по-добре да снимаш с него, защото боравенето с некомфортен инструмент дава по-лош резултат отколкото боравенето с не перфектен.

Научи му предимствата и недостатъците и смело напред.

Виж, професионалистите са по за не завиждане, защото понякога им се налага да ползват неща, които откровено не им допадат -- за да си свършат работата и да им се плати.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: apollo   
Дата:   22-11-08 23:29

Sony R1 [smilie5] [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: goldens   
Дата:   22-11-08 23:35

kaic не се чувствай виновен за нищо казано,това е тема в която всеки може да каже каквото иска и да даде съвет евентуално.Аз немога да кажа,че много разбирам от тази техника,защото до сега съм си имала обикновено апратче Sony W30.Сега просто търся един подходящ избор,с който мога да навляза в нея с нови знания.След като си взема апрат,мисля да отида на курс.Все пак винаги има първи път.Много ми харесва да снима...ох много се увлякох.Та това исках да кажа общо взето [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon
Автор: kaic   
Дата:   22-11-08 23:37

"danbi" няма проблеми [smilie3] няма сърдити. Изтрих си постовете защото ако си забелязал наистина пристрастно бях посочил линкове където точно този модел панасоник който иска дамата в никой случай не превъзхождаше сходен модел на канон, но тя явно си и е любим FZ28 и вече е решила да си го купи, но си пита така разговор да има.
Нека да е честит и много хубави снимки, по важно е на собственика на апарата да се харесват, другото е наддумване.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »