Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: antoan   
Дата:   14-11-08 13:27

Пускам темата, защото преди една седмица ви обещах, че ако не ми преведе хонорара(който ми дължи за снимки) ще ви кажа с какъв човек си имате работа!
Днес се чух с него и го попитах има ли намерение да ми плати ии защо все още след пуснатата преди седмица тема от мен поне не ми се е обадил, той ми обясни - "Че съм се надскачал, че съм много емоционален за да напиша всичко това във Форума и затова ме кани във офиса си за да си ги получа( тоест, той се отмята от уговорката да ми преведе парите по банков път- за наказание.
След целият разговор разбрах с какъв човек си имам работа( май той се надскача) и реших да му отстъпя хонорара си за Коледа. Да са му хахал.
Но, Евгени Димитров в пернишки регион ще си спечели лоша репутация.
Приятен ден на Форумци и извинявайте, че ви занимавам с това !
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)ме излъга с пари.Не ми плати хонорара!!!
Автор: nodoubt   
Дата:   14-11-08 13:30

тази тема е [smilie7]

 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)ме излъга с пари.Не ми плати хонорара!!!
Автор: E.StaneV   
Дата:   14-11-08 13:30

[smilie23] Гена дай парите на човека бе [smilie5]

 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: Avi   
Дата:   14-11-08 13:35

нали трябва да идеш така или инак до офиса, че да подпишеш договор бре, Антоане? нали трябва да си платиш данъците за тия пари? какви преводи те гонят тебе. евгени го написа в предната тема, само ти не го видя. иди си до офиса, подпиши си граждански договор и си вземи парите.

как може един куп фотографи да работят безпроблемно с евгени, само ти да имаш грижи с него, това не ти ли говори нещо?
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: джъмбо   
Дата:   14-11-08 13:39

аз не съм имал проблеми с генчо....
пари по банков път не се превеждат...
както са казали по-горе има си договори плащат се данъци.... (баси колко данъци плащам за нищо)
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: borovinka   
Дата:   14-11-08 13:40

Аз също работя с Евгени и мога да кажа само добри неща за него.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)ме излъга с пари.Не ми плати хонорара!!!
Автор: gen_cho   
Дата:   14-11-08 13:41

Ами и аз искам да му ги дам, но той не идва да сключи договор и да си ги получи. Не виждам защо да го улеснявам, след всичките фойерверки, които изстреля. Парите са си негови, и му се полагат. Както казах, и билет за автобуса ще му платя. Не желая да давам на такъв емоционален човек пари без договор. Мисля , че имам право на това. И сега ме плаши, че ще ме наплюе отново във форума. Това че му е забавено плащането не му дава право на обидни квалификации. Както казах, и ние сме се оплаквали във съответните форуми, когато клиент ни бави плащанията, но не сме плюли никого. И с тези клиенти сега продължаваме да работим. Ако колегата има време да продължава темата, ние нямаме. Схемата е билет-договор-пари-билет. Никой няма да му похарчи или изпие парите, чакат го тук.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: stoyan_5   
Дата:   14-11-08 14:08

Щом се отказва, дай ги във форумския фонд за благотворителност![smilie8]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: antoan   
Дата:   14-11-08 14:11

stoyan_5 [smilie24]
Нека Генчо ги даде там.!!!
Няма какво повече да кажа!
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: muu   
Дата:   14-11-08 14:19

ей , аман бе! не само нямаш какво повече да кажеш! изобщо нямаш какво да кажеш! как ли пък няма да ти праща някой пари така след всичките глупости дето изписа..... ще си ги вземеш на ръка срещу документ, ще върнеш картата която са ти издали и ще си прекратите отношенията като нормални хора...
ама цялата работа не е в това а да се правиш на интересен явно... [smilie23]



Публикацията е редактирана (14-11-08 14:29)
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: ecobo   
Дата:   14-11-08 14:26

Антоане, имам чувството, че мисленето не ти е най-силната страна [smilie23]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: asahi   
Дата:   14-11-08 14:31


Антоане, оправи си финансовата култура. Пари на ръка се дават само в сенчестия бизнес - например сватбен фотограф и пияни сватбари. В истинските фирми има договор (поръчка), протокол за изпълнение, от който възниква основание за плащане. Чак след това се правят банкови преводи или кешово разплащане пак срещу документ.

Пари без документ насреща се дават само на просяците.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: chovecheto   
Дата:   14-11-08 14:35

Нали в предната тема Евгени каза, че няма да работи повече с Антоан и ще му свали снимките от сайта? Този договор със задна дата ли ще е и ще урежда минали отношения???
Незнам дали Антоан е прави или крив, но е факт, че Булфото са работили на устен договор с него. Което също си е договор. Дал е снимките, трябвало е да вземе парите.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: asahi   
Дата:   14-11-08 14:37

Как по устен договор ще изплатиш хонорар? Нали на ревизията или одита ще трябва да се бръкнеш обратно и да възстановиш средствата?

Устния договор урежда оперативно отношенията към момента, но финансовата част си минава по трудния път.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: kirile   
Дата:   14-11-08 14:41

и аз искам да се оплача от Генчо

не иска да ми плати командировки и самолетни билети и да ме изпрати да му снимам състезанията от Формула 1

лош Евгени, лош [smilie9]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: snooper   
Дата:   14-11-08 15:06

Антоане, ако репутацията на Евгени зависеше от твоето мнение в пернишки регион, ех... [smilie18]

Вече не си смешен, пич, далеч по-зле е [smilie23]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: vgramatikov   
Дата:   14-11-08 15:06

хехехе боже.
 Re:
Автор: dau   
Дата:   14-11-08 15:10

ей искам и аз карта да имам... [smilie8]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: snooper   
Дата:   14-11-08 15:12

Всъщност, като се замисля, най-жалкото е, че хора като Антоан си вадят пари за хляб със снимане и после се зоват "колеги" - без да са вложили нищо в това да се научат ни на работа, ни на етика, ни на бизнес. Ниски са изискванията на клиентите в някои сфери, та и затова аман от "колеги".

Антоане, никак не е колегиално това, ама никак, кооооолега.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: pc_genius   
Дата:   14-11-08 15:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: fotoloop   
Дата:   14-11-08 15:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: джъмбо   
Дата:   14-11-08 15:42

признавам си
генчо ме подкупи вчера с много виски и мезета и подкупа е с валидност 3 седмици
след 3 седмици и аз почвам да плюя [smilie7] [smilie7]
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: fove   
Дата:   14-11-08 15:42

Тези отношения са двустранни.Как са му дали репортерска карта,а не са сключили договор.Мисля,че и Евгени има някаквма вина в случая.
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: rewer   
Дата:   14-11-08 15:43

Нормално е в България да стават такива неща ,ами нали допреди няколко години половината народ работеше без трудови договори,без осигуровки но си мълчеше че беше глад и мизерия .Докато се научим на професионализъм така ще я караме,ще се плюем по форуми и кой крив кой прав......[shtrak] Ех Българийо ...
 Re: Евгени Димитров(БУЛФОТОО)не си държи на думата.Не ми плати хонорара!!!
Автор: valjo   
Дата:   14-11-08 15:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена