Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: фалцет в операта...
Автор: volokin   
Дата:   28-08-08 23:11

Георги, във Фотодо, никор 50/1,8 АФ го дават с 0,1 точки по слаб от Сумикрон 50/2, та как мислиш дали е така, едното е 150 евро, другото 1500 [smilie10] и не е заради бокето, вярвай ми, ако не вярваш си го купи, струва на старо по-малко от някой друг тенор

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:11

зарио, ако нямаш смислен коментар по темата , и/ или примери които са в подходящ размер за тази тема, бих помолил да не се буташ тука.

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:11

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:13

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   28-08-08 23:14

zariio

Тук за бокета няма да се говори [smilie5]


Само за фалцет в операта...[smilie10]


[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:15

георги, за пореден път -не ме занимавай в тази тема с това какво си чел в нета... ако имаш нещо да покажеш - заповядай! ако не ...

как се прави тест за резолюция на обектив аз мнооого по добре от тебе знам. тука за това в абсолютна стойност не става дума! а и няма смисъл да става, когато се обсъжда видим краен резултат! ферщейн?

иди да спамиш другаде , моля...

5...

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:17

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:18

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Orlin   
Дата:   28-08-08 23:19

Муу,

Писанието ти е така изпълнено с образни сравнения и метафори, че е по-достойно за литературен форум. Но фотографиите са си фотографии.

Аз понеже съм прост и не разбирам - просто ги погледнах. Ако не съм объркал C значи канон N - никон. Ама май съм объркал. Защото това C на 2 е бая по-остро от N на 1.8. Но то сигурно е от 0.2 разлика. Погледнах тези на 4. Ами това на C-то пак е по-добро, въпреки че разликата ми се вижда по-малка. И понеже Никона е по-добрия, явно C135f4.jpg е снимката от Никона, а n135f4.jpg е гадния Канон.

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:20

6,7...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juliyan   
Дата:   28-08-08 23:21

Какво е фалцет [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: volokin   
Дата:   28-08-08 23:22

"волокин, а на очилата на тантрис никора как се представя?"

не знам какво имаш предвид, ама не е хубаво да си толкова вярващ на писанията на хората, включително на ФОтодо, щото мога да ти извадя два различни теста с напълно противоположни резултати от две немски списания, струващи еднакви пари и имащи може би еднакви читатели.

С две думи, както и статистиките от различните социални институти, така и тестовете на различни лаборатории, далеч от научни могат да дадат доста различни заключения.

Вчера един по радиото се мъчи да ме убеждава с някаква статистика как инфлацията след влизане на еврото била най-ниска 1,3 %, да, ама в едно списание, не по малко сериозно я дават 3,5 %, а аз като по тъп и упорит, спомняйки си цените само на дизела презс месец Януари и сега, бих казал че дори 3,5 % е оптимистична стойност.

Та ако вземем да спорим тук за инфлацията, може да се изколим....

ТА Георги, вземи, пипни, поснимай, пусни и ти един тест и тогава можеш да кажеш на Муу какъв е манипулатор, щото така звучиш глупаво, вярваш на писанията ако ще и на ФОТОДО. Не изпадай в крайност като някой други глупчовци.

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:22

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:23

орлин, прав си - фотографиите са си фотографии и всеки сам си ги преценява... лошо няма , това е смисъла [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   28-08-08 23:23

juliyan [smilie5]

L-оптика сложена на 5D [smilie2]

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:24

8....

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:24

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:27

9...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juliyan   
Дата:   28-08-08 23:28

Значи, може и аз да съм имал фалцет и да незнам ееее егати [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: pmartinov   
Дата:   28-08-08 23:31

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: djogata   
Дата:   28-08-08 23:31

Много ми е интересно как някои хора си позволяват да наричат Муу ламер - да кажем да бях аз да ми викахте ламер, ама на Муу поне снимките му говорят [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:33

мартинов, честно да ти кажа, ти оспамваш не по малко от георги, да ме прощаваш... би ли бил така добър, моля...

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: Георги   
Дата:   28-08-08 23:34

това съобщение е заличено след сигнал за спам

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: muu   
Дата:   28-08-08 23:35

10...

Отговори на това съобщение
 Re: фалцет в операта...
Автор: volokin   
Дата:   28-08-08 23:38

"а че не се тества острота на обектив по манекен, или очила"

Острота може да се тества по всичко, което има детайли. Когато условията са еднакви за двете системи е все тая. Хората са измислили естествено стандартни таблици, Сименс-звезди ит.н. с една единствена цел, за да може да се сравнят нещата на ВСИЧКИ оптики на Земята. Защото, ако днес си тествам системите на манекен, а утре на дърво други две, то предните няма да мога да сравня с тези по-после, когато ги тествам на нещо универсално, независимо кога съм направил теста, мога да сравня всяка със всяка, без да се налага да ги тествам по двойки всеки път.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »