Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: MarinY   
Дата:   14-08-08 00:45

От разходки по форумните теми, с цел да понауча нещо, няколко пъти, на различни места се повдига една и съща тема, но никога самостоятелна - Знаещите и Можещите (може би професионалисти), които имат 0 снимки в профила си, които дори никога не пускат и снимки-примери по темите, в които авторитетно се изказват.
Фото-форума, както пише на челната страница е място за показване и обсъждане на СНИМКИ с цел ... различна за различните хора[smile], но тези, които имат 0 снимки, не трябва ли да са с някакъв друг статут, като наблюдатели, с по-ограничен достъп до гласуването, например. Щом ги е страх, или им е неудобно, или ги е срам да не се "изложат", или просто нямат снимки за показване, означава че нямат и нищо за казване. Те просто не отговарят на статута на ФФ.
Сигурно ще има и различно от моето мнение. Може би съм твърде краен ...
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: aeobs   
Дата:   14-08-08 00:53

А може би на никой не му пука. [smilie18]
 Re: За
Автор: iamnot   
Дата:   14-08-08 00:56

Това трябва да е най-дългият петък в историята [smilie18]
Аз имам друго питане, вълнува ме въпросът дали ако си махна и малкото снимки от профила ще стана автоматично компетентен?
Иначе в духа на темата, смятам за нормално кадрите на маркетинговите отдели да нямат какво да покажат [ezik]



Публикацията е редактирана (14-08-08 00:57)
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: canonio   
Дата:   14-08-08 00:56

Ами ако някога са имали снимки?
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: prism   
Дата:   14-08-08 00:59

[smile] Хубава идея, впрочем. Подкрепям, нищо, че по ред причини никога няма да се реализира.
 Re: За
Автор: darksorrow   
Дата:   14-08-08 01:27

а него всеки фотограф, професионалист или любител, може да се изявява свободно и да общува с останалите.

къде по-точно е отметката "с качени снимки в профила", че не виждам?

аз лично дори гласувам с Б заради минал конкурс, а мисля, че има още доста хора на подобен хал. с каква идеална цел да ми бъде забранено да гласувам или критикарствам (не че го правя активно)?



Публикацията е редактирана (14-08-08 01:41)
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: borovinka   
Дата:   14-08-08 01:37

Един жокер от мен. В три лесни стъпки:

1. Поглеждаш профила на този, който се е изказал тежко (според теб) и разбираш кой е, името му, някои координати и т.н.
2. Питаш гугъла за този човек
3. Преценяваш в каква посока е разминаването в статута...
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: next_time   
Дата:   14-08-08 01:38

Свобода мили ми Санчо означава свободно да избираш дали да имаш или нямаш снимки в профила си.Ако мнението ми е че една снимка има прегорял участък или не е на фокус или е зле конвертирана в Ч/Б то е или вярно или невярно и поглеждаики снимката си може и сам да прецениш дали съм прав, какво би променила една снимка в моя профил това което си снимал ти.
 Re: За
Автор: MarinY   
Дата:   14-08-08 03:26

Да-а. Очаквах че апологетите на свободата и демокрацията ще скочат първи - "Нема да ме ограничавате!!!"
Да, ама и аз искам равенство. Искам да знам с кого контактувам. Да му знам физиономията, да знам какво прави, а не да се е скрил някъде и анонимно да се обажда.
Не става дума за мои снимки и критики. Нямам такива, които да ме правят подозрителен. НАПРОТИВ! Темата е принципна а не лична.
Има много примери на съфорумци, които нямат снимки, но това не притеснява, защото по един или друг начин те показват какво могат (добре или зле - това е друга тема). Чудя се да дам ли пример? ОК.. Дими, Нейви... Но не мога да приема, че "еди-кой си", който е "пълна мъгла", не знае българския, авторитетно и доста невъзпитано в повечето случай се обажда навсякъде, чака момента да превърне всяка тема в махленски спор с просташки изрази. Просто, анонимността отвързва най-подходящите страсти, в "подходящите" хора.



Публикацията е редактирана (14-08-08 03:29)
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: aeobs   
Дата:   14-08-08 03:51

А, бе вие нямате ли си животи? [smilie2]
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: Пърпъла   
Дата:   14-08-08 04:46

които имат 0 снимки, не трябва ли да са с някакъв друг статут, като наблюдатели, с по-ограничен достъп до гласуването, например

[smilie24] [smilie24] [smilie24] 3 пъти ЗА!
Обаче собственниците на сайта са чувствителни към подобна ерес, щото на админа ако вземе да реализира на всички исканията (ако ли и да са резонни) ще му се отели вола да седи пред компа да бачка по промените[smilie3]
Не вярвам да стане [smilie8]
 Re: За
Автор: doca   
Дата:   14-08-08 05:46

Ами какво ще стане с тези, които са с 0.01 снимки, според твоя subject.[smilie7]



Публикацията е редактирана (14-08-08 05:48)
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: Пешо   
Дата:   14-08-08 06:57

Да кажа и аз нещо по темата...

По принцип и аз съм без снимки в профила. Защо е така си е моя работа.... Какво променят няколкото снимки в профила ми...Или може би всички, с които MarinY комуникира в реалния живот са си лепнали на челата личите карти, дипломите други подобни определящи техните качества, че да му е по-лесно на човечеца да знае с кого общува..ай сектир

Вчера качих един кадър в профила си с цел да покажа, на разни разпенили се многознайковци,крещящи колко са недооценени,че от представяне се излиза точно с 3 кдъра....и след 3-я кадър като излезна от представяне пак че ги затрия.
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: MarinY   
Дата:   14-08-08 07:19

Пешо, ти си от тези за които говоря. Агресивен, неуважаващ нищо освен собственото си его. Типичен продукт на последните 15 години властващ манталитет. Малко "вратле", което дига пушилка, защото са му дебели бодигардовете. Криейки се не доказваш нищо, освен че те е страх да не се изложиш. [smilie6] Не става дума за лични карти, нито за дипломи. Говоря за открит ЛИЧЕН контакт.
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: tnt   
Дата:   14-08-08 07:21

iamnot, този номер не работи! Махала съм не веднъж снимките - по-компетентна не станах [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: ejko   
Дата:   14-08-08 07:25

ама точно по твойте думи Пешо не би трябвало да е в графата ти....! Ти казваш "които дори никога не пускат и снимки-примери по темите, в които авторитетно се изказват", а от снимките на Пешо из темите вече на всички до гуша ни е душло (шега брат)
[smilie25]
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: MarinY   
Дата:   14-08-08 07:25

А бе, нормален разговор без зъбене не съществува ли в България?
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: MarinY   
Дата:   14-08-08 07:27

В случая реагирах на написаното без да гледам профила. Но това не променя думите ми за необоснованата агресивност.
 Re: За
Автор: Пешо   
Дата:   14-08-08 08:00

К,во да ти кажа пич...

Всеки четвъртък с малки изключения съм на Софийската сбирка, така че не ми говори за открито общуване. Ходя по сбирки на форума много преди се регнеш тука.


Агресивност не виждам..просто си е зааяждам най-искрено, защото ме дразни темата...и изказването в 1 пост....
Сам казваш,че не си ми видял профила, но се изказваш спрямо мен...Не си ли противоречи това с логиката от 1 пост..Е как ще знаеш с кой общуваш, като не му гледаш профила. Бил той със или без снимки......


Аман от неразбрани и неоценени гении в този
форум......


ПС: Не става само с D300.....Трябва и задапаратно



Публикацията е редактирана (14-08-08 08:10)
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: muu   
Дата:   14-08-08 08:14

снимките в профила са проява уважение към другите форумци и един вид легитимация пред тях - това съм аз...
позицията на хората дето смятат че форумците са недостойни да им гледат снимките, но видите ли са достойни да им четът мненията по темите... [smilie5]
това не е позиция на човек "с топки". [smilie18]
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: muu   
Дата:   14-08-08 08:16

да не говориме за тези които през месец си регистрират по някой нов ник, и след време почват да бълват бисери от него, после от следващия... а по някога от няколко [smilie18]
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: NewAttitude   
Дата:   14-08-08 08:16

MarinY,

Няма смисъл да очакваш от някои хора признание за собствената им нелепост.

"Щом ги е страх, или им е неудобно, или ги е срам да не се "изложат", или просто нямат снимки за показване, означава че нямат и нищо за казване. Те просто не отговарят на статута на ФФ."

Напълно споделям логиката ти,но мярката за статут "наблюдатели"-няма смисъл от нея.Най-вече защото ще е много играчка за тези,които поддържат сайта.И другото- хората и без това проверяват профила на тези,чийто коментар им е станал интересен и сами си правят заключение,повечето хора имат достатъчно ум да преценят кой снима и кой пише есета. [smile]

 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: gecata   
Дата:   14-08-08 08:19

Автор: Пешо
Дата: 14-08-08 06:57
По принцип и аз съм без снимки в профила. Защо е така си е моя работа.... Какво променят няколкото снимки в профила ми...


ВСИчКО, ВСИчКО променят няколкото снимки в профила ти!!!
Като ти видя няколкото снимки в профила, веднага разбирам колко струваш. Щото ние дето не ходим всеки четвъртък на софийските сбирки не ти знаем фейса, нито какъв си пич....макар , че наистина на кой му пука...
 Re: За "форумците" с 0.00 снимки.
Автор: Myth   
Дата:   14-08-08 08:19

MarinY, какво значи да знаеш с кого общуваш, интернет дава право на анонимност, освен това дали някой има снимки или не в профила си не променя, неговата компетентност или опит и знания. Аз тогава предлагам по твоята логика, автори с, които нямат поне 25 снимки с рейтинг Б 50т да нямат право да пишат във форума и да са само наблюдатели, тъй, като не са достатъчно компетентни. Предлагам и по архитектурните форуми, да имат право да пишат само хора, доказали се с поне няколко проекта, от типа на кулите близнаци дето вече ги няма, във форумите за хардуер и компютри да пишат само такива, които са завършили подобна специалност и са измислили, поне по един процесор, в автомобилните форуми да пишат само хора, които работят в автомобилни заводи и са завършили ДВГ и т.н.
Няма значение, кой, колко снимки има, когато едно мнение е компетентно, на място и т.н.
Предполагам в художествените гарерии, картините трябва да се обсъждат ЕДИНСТВЕНО И САМО ОТ ХУДОЖНИЦИ ъМ. Интересно пък във форумите за кино, там филм ли трябва да си направил или във форумите за литература, трябва да си написал поне една книга за да те допускат.
Сега недей да се обиждаш, но като гледам възрастта ти, нещо ти липсва тоталитарното време, нищо, че си в Щатите. Хайде със здраве и следващият път, като пишеш нещо помисли малко.
 Re: За
Автор: Пешо   
Дата:   14-08-08 08:24

Снимки показвам постоянно...и са на един линк разстояние от профила ми.....


Дли ще кликне човек на него или на виж снимките на автора е все тая.



Публикацията е редактирана (14-08-08 08:25)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена