Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тъп съм
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-08-08 04:10

Драги съфорумци [smilie7]

Сега ще ви изясня проблема си като настоящ потребител [smilie7]

Събрал съм некви пари .....

И прекаленада дизинформация за излизането на д90.... Ме кара да се замисля за 40д

Като цяло в този форум и от всичката патардия реших че искам да ставам никонец но няма адекватно тяло в момента....

Та въпроса ми е....

Да чакам ли? или просто след 10 дена да си цъкна 40д-ка и да не му мисля много ... [smilie11] ще му туря едно 50 1.4 УСМ за начало не ща китаци [smilie7]
 Re: Тъп съм
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-08-08 04:12

[beer]

Не мога да езема крайно решение а не ми се седи без пуцалка....[smilie2] [smilie2]



Публикацията е редактирана (02-08-08 04:22)
 Re: Тъп съм
Автор: bozo   
Дата:   02-08-08 04:38

Ако чакаш винаги ще излизат нови модели....на D80 какво му е?
 Re: Тъп съм
Автор: emilliano   
Дата:   02-08-08 04:41

А защо не К20? Иначе Д90 ще е със супер надута цена няколко месеца и ще пускаш само теми във форума докато му падне цената, вместо да вземеш 40Д и да пускаш снимки. А и няма да е по-добър.
Като гледам разликата в цената в момента между Д300 и Д700 и цената на Д80, би трябвало Д90 да тръгне около или над 2000лв.

И освен всичко останало, мисля че е най-добре да спреш да пускаш теми, особено с такива заглавия и да се срещнеш с някой който да ти даде компетентно мнение и съвет очи в очи, вместо да стоиш тук и да чакаш някой да напише това, което искаш да прочетеш.



Публикацията е редактирана (02-08-08 05:02)
 Re: Тъп съм
Автор: admin   
Дата:   02-08-08 08:50

Когато пуснеш следваща подобна тема с подобно заглавие и съдържание, ще ти спра за една седмица правата за писане в сайта, докато поумнееш.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена