Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  28  29     всички  напред  последна
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: pileshtar   
Дата:   04-08-08 21:36

и аз така [smilie2]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   04-08-08 23:27

А, как са трите имена на Румен? Ако някой ги знае нека ми ги прати на лична, моля. Той е на 27 навършени, нали?
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: мара   
Дата:   04-08-08 23:28

не разводнявайте темата. и зори може да пусне друга, отделна.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: sofianec   
Дата:   04-08-08 23:32

защо сте написали на постерите "МВР издирва" - хората си мислят, че е бандит!
Нямаше ли някой по-свеж мозък да измисли нещо по-човешко - например: "Помогнете да го открием!" или "Търсим приятел - изчезнал е!" или простичко "НЯКОЙ ДАГО Е ВИЖДАЛ!"
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: bobihot   
Дата:   05-08-08 00:01

Да- по таково описание един го арестували, защото бил писан в компютрите, че е издирван- били го обрали и го търсили за свидетел...
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: мара   
Дата:   05-08-08 08:26

сигурно е могло и по-добре, ма все ще помогне. хора, тези плакати не са без пари, засега алиен и стефо и още други сами се финансират май? дайте да се съберем и да им помогнем, щот не може така...дайте да отворим друга тема, щот хиляди плакати, листовки и флайъри си струват бая кинти(но нека това не се обсъжда тук!!!)
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Ginka   
Дата:   05-08-08 10:12

Може всеки, който има рекламна агенция , да разпечата плакати и да ги разлепи из града , в който е.
Това няма да е проблем за никого.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: nati   
Дата:   05-08-08 14:27

Sofianec, това грабва окото на човек. Хората сме по природа любопитни... ще мина покрай плаката и измежду хилядите рекламни такива по улиците точно този ще ми се набие в очите, ще се спра и ще прочета. Целта е колкото може повече хора да разберат ,че търсим Румен.
Мара е права. Нищо не става без финансови средства в днешно време. Но нито Георги, нито Стефан са разпечатвали плакатите с цел по-късно да им възстановим вложените средства. Което не означава ,че ние трябва а си замълчим или да се правим на ощипани. Напълно подкрепям Мара > [smilie24]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Fortish   
Дата:   05-08-08 15:18

Имам предложение. Ако всеки от нас си направи труда да скокне до любимият на всички еконт и да изпрати по 5-10 лв. на форумец или на семейството за да се подпомогне издирването с частни детективи и др. Може да се говори с Еконт да не таксуват тези преводи а фото сайтовете да турят по едно банерче. Аз лично познавам тукашният шеф на Еконт и мога да се обадя веднага за да го обсъдят. Само да решим...
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: borisyankov   
Дата:   05-08-08 19:17

Мислете малко по-трезво. Полицията работи по въпроса.
Човекът си има семейство и близки - ако решат ще наемат частен детектив. Ако не - не.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Fortish   
Дата:   05-08-08 23:11

ОК. Щом смятате , че полицията е трезво мислене, няма да споря. Обаче в такъв момент на семейството едва ли е излишна малко подкрепа. Очаквам утре някой да пусне координатите (имената) на човека на който да пратим парите, които ще съберем.

 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Cristinel   
Дата:   05-08-08 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: vgramatikov   
Дата:   06-08-08 00:26

[smilie10] [smilie2]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: ilia_dm   
Дата:   06-08-08 07:41

Предлагам следното:който има връзка със семейството да говори с тях.Ако искат да наемат частна агенция да открият банкова сметка.Публикувана във форума,отделна тема и срок за една седмица-няма време.
пп-аз ще дам 20лв.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: pmartinov   
Дата:   06-08-08 08:44

Родителите на Румен Димитров не пожелаха да се свържат с мен .
Това си е техен избор и право.
Предайте им да не го чакат.
Повече няма да го видят.

Каквото съм видял съм го казал на следователя,но то за съжаление не е достатъчно за разкриването на двамата престъпници.

 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: likeduh   
Дата:   06-08-08 08:49

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

жесток си
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Георги   
Дата:   06-08-08 08:55

[smilie10] [smilie10]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   06-08-08 09:16

[smilie2]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: venny   
Дата:   06-08-08 09:17

pmartinov написа:

> съжаление не е достатъчно за разкриването на двамата
> престъпници.
>

[smilie11]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: Fortish   
Дата:   06-08-08 09:23

Брех! Кво става тука бре? Това сън ли е или филм? [smilie11]

 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: pifakiz   
Дата:   06-08-08 09:35

Незнам, ама ако съдим по думите на колегата pmartinov, нещата мой са кофти [smilie11]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: NinaNik   
Дата:   06-08-08 09:54

Днес има цяла страница за Декстер в 24 часа.
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: tnt   
Дата:   06-08-08 10:18

Е какви са тези недомлъвки сега!? Бива ли да се пише по този начин! NinaNik, поне ти кажи какво пише и пише ли изобщо нещо в посока откриване на момчето? [smilie8] [smilie2]
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: venny   
Дата:   06-08-08 10:21

Пишат неща, които са ясни и никой не дава информация за да не се пречи на МВР.
Интересното беше, че е тръгнал без апарата и лаптопа си и че се занимава професионално с недвижими имоти.



Публикацията е редактирана (06-08-08 10:23)
 Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: NinaNik   
Дата:   06-08-08 10:31

tnt , цяла страница е, не мога да преразказвам . На всякъде се продава вестника , който се интересува да си го купи и да чете.

 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  28  29     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена