Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Аткивностtа в култа
Автор: nechovek   
Дата:   12-07-08 17:38

Позволих си да кача едни и същи снимки в култа тук във форума, прави ми впечатление, че култа го кара на умиране[smilie23] , никакви коментари, никви отзиви, а според мен снимките не са отчайващи. Вие какво мислите по въпроса?

 Re: Аткивностtа в култа
Автор: elmaduro   
Дата:   12-07-08 18:00

[smilie11] [smilie18] [ezik]

 Re: Аткивностtа в култа
Автор: snoopoff   
Дата:   12-07-08 18:09

ми то там по принцип коментират доста по-малко...
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: Lalinda   
Дата:   12-07-08 18:11

Откакто с гръм и трясък ме обявиха за Баш Вешицата и ме натириха оттам, съвсем взел, че умрял, казват. Независимо от ежедневните нововъведения за подобряване на климата и продукцията на сайта.
[smilie7]

Сега гонели други вещици, така е... всяко нещо с времето си.

Впрочем, отдавна питах тамошните автори защо адресират творбите си в неподходящи галерии, а те търчаха да се оплакват на администраторите от мен, защото имали право на собствен избор (на галерия) и ми спираха самоотвержено коментарите. (Галерия Жанр бе особено смехотворна, с извинение, и претенциозна, че и бранена от авторите си с лично тълкуване на въпроса що е то жанр).

Да, ама не; уврели, че не е съвсем така!
[ezik]

Казват ми, че били назначили 40 модератора да вършат тая черна работа!
Която някога се опитах да свърша и сама, с добро, питайки авторите! Дори бях публикувала преводни статии за това що е то абстрактна и жанрова фотография, все в полза на незнаещите и желаещите да понаучат нещо...

След банването ми в началото на тази година коментарите станали главно бирено-скарени или кафеено-парфеени, както ми казват, пък и въвели рестриктивна мярка и наказания за проява на лош вкус, та боязливите хорица престанали не само да коментират, ами и да гласуват, от страх да не им вземат и правото да КАЧВАТ. Напоследък здравият разум надделял и мярката била свалена, но не настанало всенародно веселие...
[smilie10]

Така е, качвай и се радвай, че можеш да качваш там...
[beer]

Прочее, защо качваш на две места?
Някаква статистика на посещаемостта ли правиш?
Та нали потребителите и тук, и там, са, в общи линии, едни и същи? Е, има и щастливи изключения.

Или очакваш едни и същи хора да гласуват два пъти за едно и също?
[smilie11]

Аз лично не очаквах, и пусках там едно, а тук друго.
Но като ми изтриха профила там, реших да кача работите си оттам тук... Все пак, бях избран автор на над 150 тамошни потребителя, които питаха къде се дянаха снимките ми и защо са изтрити?
[shtrak] [thankyou]
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: ammcfc   
Дата:   12-07-08 18:13

Мислим, че си правиш реклама [smilie5] [beer]
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: Azirafel7   
Дата:   12-07-08 18:18

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: pandishpan   
Дата:   12-07-08 18:22

Аз се изнесох от КУЛТ по собствено желание,а писаното от Лалинда за образователните статии е съвършено вярно ,и за форумното невежество също!Подкрепям в случая,но езика й понякога е доста хаплив,а???
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: maldito   
Дата:   12-07-08 18:24

Lalinda ай ся маляти съ [smilie21]
 Re: Аткивностtа в култа
Автор: admin   
Дата:   12-07-08 18:28

Не е добра идея да коментираме култа във ФФ.
Не е коректно спрямо тях, а и ще доведе до изостряне на отношенията между хората.
Ще ме извините, но ще затворя тази тема.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена