Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 новия проект на fressko
Автор: gdulev   
Дата:   02-06-08 21:15

Здравейте приятели.
Готов е новия проект на GiVi Studio - ремикс на песента на Nightwish:While Your Lips Are Still Red
Режисиор на видеото и главен виновник това да се случи е Огнян Гешев – fressko
Благодаря на професионалистите пред камерата Дарина ,Надя ,Зорница - dreamer777 и Малин , както и на непрофесионалистите, но с много желание - Сиси – Myselff, Христина , Светльо – mescalero, Ицо – nevermind, Калоян и Милен ...за удоволствието от работата в ............един снимачен ден.
Е……….аз си оставам разказвача на приказки...gdulev…
Наслаждавайте се:
http://www.givistudio.com/bg/



Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: itilien   
Дата:   02-06-08 21:42

бе то много хубаво, ама как стои въпроса с авторските права на песните които използвате ?

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: gdulev   
Дата:   03-06-08 09:14


itilien написа:
> бе то много хубаво, ама как стои въпроса с авторските права на
> песните които използвате ?

itilien ,да хубаво е и мисля,че сме се справили добре,колкото до авторските права,там пише ремикс.......останалите неща са авторски или с некомерсиална цел......и...ако ми се обадиш с удоволствие ще ти изпея песента,много ми харесва.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: Georgeta   
Дата:   03-06-08 09:48

https://photo-forum.net/joro/emoticons/604.gif


https://photo-forum.net/joro/emoticons/604.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/540.gif


https://photo-forum.net/joro/emoticons/604.gif

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: nicos   
Дата:   03-06-08 10:14

Личи си че е работено без пари. Дребните детайли не са изпипани. Определено може и по-добре, но е важното, че има желание. [smilie24]



Публикацията е редактирана (03-06-08 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: ecobo   
Дата:   03-06-08 10:18

Не съм в час как се прави видео, ама нещо ептен любителско и евтино ми изглежда, даже осветление няма... [smilie11]

А за авторските права - еми нарушени са си, няма какво да го усукваме...

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: snooper   
Дата:   03-06-08 10:30

Хубаво е, че има ентусиазъм. Но видеото не е добре - откъм операторска работа, боравене със светлина, монтаж... много набързо и през пръсти правено изглежда.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: mkaraveloff   
Дата:   03-06-08 10:47

циганите от фолк канала слагат йониката до някоя рекичка [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: e-mil   
Дата:   03-06-08 11:27

Видео в България се прави много трудно, с много нерви и организация - особено малки проекти като този. Но както си личи, не бюджетът е проблем, а липсата на чувство за екрана.
Вътък няма.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: itilien   
Дата:   03-06-08 13:36

Всъщност спестих малко негативна критика в първия пост. Хубаво за ентусиазма, ама клипчето изглежда много аматьорско - като почнем от идеята, минем през постановката, "костюмите", актьорското масторство, осветлението.. абе всичко. Не че оригиналния клип е нещо особено де, но поне си личи че е направен като хората. Не есно цялата групичка хора в тоя клип какво точно търсят в него и каква им е ролята. Клавира до реката наистина напомня на някой див фолк канал.
Ако беше моя песента обаче, правенето на такъв клип би ме издразнило страшно много. Защо ли - ами защото авторите на песента вече са направили клип, в който са вложили визията, която искат да има тая песен. Промяната на тая визия си е грубо вмешателство в това творчество.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko /GiViStudio/
Автор: borisyankov   
Дата:   03-06-08 16:10

Никога не съм снимал видео клип, но не бих се хвалил ако първият ми беше такъв [cool]

Не знам какво мислите че означава ремикс, ама не ви освобождава от нуждата да лицензирате музиката.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: kaic   
Дата:   03-06-08 21:21

Чета и не вярвам колко много помия се изля в тази тема. Абе хора,не бъдете лоши, не гледайте толкова негативно на труда на хората. Толкова много хора са се трудили и са създали продукт повече от приятен за гледане, а на всичкото отгоре и въздействащ/говоря като потребитела, а не като разбирач/.
Респект и поздравления от мен за авторите и актьорите и си позволявам да съветвам негативно настроените: "Злобата убива, тя е безсилна и не прави щастлив нейният собственик"

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: navy   
Дата:   03-06-08 21:25

този как се е облякъл... с каскета [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: autosvet   
Дата:   03-06-08 22:25

Човека с каскета не прилича на басист [cool]

Важен е фъна. Ако знаете какви римейки има на клипове ...

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: navy   
Дата:   03-06-08 22:41

на тоя клип никой не прилича на себе си [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: snooper   
Дата:   03-06-08 23:53

Кайц, смятам, че точно в тая дума не иде реч за злоба, а за мнения относно множество пропуски в даден клип. Не намирам нито злоба, нито причина да ръкопляскам лицемерно - това би било подло и негативно за автора.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: n1x0n   
Дата:   04-06-08 15:19

...и са създали продукт повече от приятен за гледане, а на всичкото отгоре и въздействащ...

Надявам се допускаш съществуването на други мнения, които са напълно противоположни на твоето?
Не мисля, че правя услуга някому, спестявайки му заслужена критика.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: AndreyIst   
Дата:   05-06-08 11:44

Не бих искал да коментирам техническите качества на клипа, май тези преди мен са казали повечето неща. В този клип има нещо любимо за мен, но то не е свързано с автора, сценария или режисурата.

Като говорим за сценарий и режисура - не е лесно да се самообявиш за сценарист и режисьор. Перфектното познаване на техниката и техническите познания изобщо не дават право на ползващия ги да се нарече езнозначно творец. Други са критериите за това и те често започват с подходящо образование по дадената тема.
Заснемането на този клип коства радикална промяна в отношенията ми към автора /авторите/. Мъжкита дума, мъжкия харектер и поведение не изключват допускането на грешки и недоразумения, но пък задължават допусналия ги да открие мъжкото в себе си и да изкаже съжаление за случилото се.
От участниците в цялото действие го чух само от този, който имаше най-малко участие в така нареченото недоразумение. Но май в тази дама има повече мъжки качества. Сигурно затова и я обичам.

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: domiesmit   
Дата:   05-06-08 14:54

Andrey, добре е да си "Ist",но винаги има и дуги,дето искат да са добри,като първите...

А те се стараят повече...

Вярвай ми!

Колкото до истината - тя е в средата!
Сполай ти!
А Звездата,ех,... тя е на ниво!
[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (05-06-08 14:55)

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: AndreyIst   
Дата:   05-06-08 15:46

Истината си е истина - тя никога не е по средата. По средата я слагат тези, които живеят по средата.
Аз съм Ist, защото името ми Андрей беше заето, а съм роден на първи. Опазил ме Господ да се обявя за Първи във фотографията. За този приз се боря само в моята професия. А да - искам да съм Ist и пред моята дама.

Останалото е въпрос на комплекси - това, колко сериозно ще се възприемеш в хобито си. Дори когато прави нещо с голям ентусиазъм - за собствено забавление или за забава на другите не трябва да забравя, че това все пак е хоби.

Пък и питам се - някой го беше казал - Къде го чукаш, къде се пука ...

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: danny_falin   
Дата:   05-06-08 15:54

не е лошо клипчето бре, момичето е много симпатично, добре е изпята/изсвирена песента, онова русото чучело само не можах да разбера защо така се е нацифирило, много нахапан изглежда младежа

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: AndreyIst   
Дата:   05-06-08 16:08

Малеееее ...

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: itilien   
Дата:   05-06-08 16:31

песента е добре изпята и изсвирена, ама не от хората които се развяват в клипа :)

Напиши името на песента в ютуб и изгледай истинския клип. В тукашния някои моменти са си направо взаимствани от оригиналния клип.

А иначе в някой от другите "ремикси" на найтуиш в тоя сайт ми се мярна наистина едно русо чучело, дето изби рибата направо :))

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: chukov   
Дата:   05-06-08 16:35

На мен с тия водопади ми удря малко на оркестър Кристали в ранните им видео прояви

Освен всичко
това си е жива реклама на студиото.

Защо не постнахте линк към ъплоуднато видео, а линк към сайта?

Според мен не е редно така

Отговори на това съобщение
 Re: новия проект на fressko
Автор: AndreyIst   
Дата:   05-06-08 16:50

Аз може ли да рекламирам БАН - ние сме голема работа. Ще пратя линк към Journal-ите с моита научни статии...
Е, кой разбрал - разбрал. Там и снимки имам много, макар и с микроскопи ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »