Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 За отмъщението
Автор: panaiot   
Дата:   01-06-08 19:14

Привет на всички!

Случвало ли ви се е да пуснете коментар при оценка от ваша страна с 2 или 1 точка? Какво се случва след това?

Аз лично повечето пъти получавам типичен отговор - гласуване с 1т. без коментар [smilie10] Не знам защо критиката (макар и градивна) от 90% от тукашните автори се приема едва ли не като обида. В крайна сметка каква е целта на сайта тогава? [smilie2] Ако има критика и се гласува не с 4т. тогава защо да не пишем какво не ни харесва за да искажем мнение и съответно да се поучим [smilie11] Защо да се страхуваме да изказваме критика със съответното гласуване...... какво губим? [smilie21]

P.S. Само за сведение, преди време се ядосах на повечето хора тук точно поради причината наречена злоба и изтрих снимките си! Сега ми мина малко, но скоро може пак да протестирам!
Общноста на истинските фотографи (любители и професионалисти) ми харесва и искам да съм част от тях и затова съм още тук. [shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: dau   
Дата:   01-06-08 19:17

и какво искаш да кажеш?

нещо обиден ли пак?

глупава тема....

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: Orlin   
Дата:   01-06-08 19:22

Глупаво е.

Какво се вторачвате всички в точките?

Аз понякога обяснявам какво съм харесал/нехаресал в снимката. Дали и какво ми е гласувал авторът въобще не ме интересува. По ми е интересно как той е възприел критиката и дали и други са съгласни с мен. Това ми помага да си изградя по-ясни критерии.

А пък да се ядосам на някого... напълно излишно. Това няма да ми помогне да снимам по-добре.


Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: panaiot   
Дата:   01-06-08 19:22

Не съм обиден [smilie5]

Напротив аз харесвам форума просто се чудя на хората които се обиждат от критика и гледат да си го искарат на тези които ги критикуват! Темата не е тъпа а отразява злобата и искам тези които са я почуствали да си кажат ако не им пука като на мен!!! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: boni   
Дата:   01-06-08 19:22

Аз лично повечето пъти получавам типичен отговор - гласуване с 1т. без коментар - откъде знаеш, че това е отговор, след като не се вижда кой е гласувал? Или просто се дразниш, че някой ти е гласувал с една точка и предполагаш, че някой ти го връща, защото ти си гласувал така и т.н.

Абе хора, това да си морите акъла с подобни предположения са пълни глупости!
И така да е и да не е така, не може да очаквате, че всред толкова много народ, всички ще ви гласуват еднакво и ще мислят еднакво. Хората са различни. Нелепо е да се мисли, че "повечето хора тук" са злобни и си нямат друга работа, освен да се занимават да злобеят под снимките ти. Обикновено подобни "престрелки" и "заигравки" са между няколко човека и въобще не касаят "повечето хора тук"

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: panaiot   
Дата:   01-06-08 19:54

Е съжелявам, че мислите тази тема за лична, че нещо се сърдя, че ламтея за точки [smilie11]

Пак казвам, харесвам сайта, може да се развивам да споделям опит да изказвам мнение! А за тази тема съм сигурен, че има мноого като мен които са получавали наказателен вот а не обективен със съответния коментар. Хубаво е, че на истински запалените не им пука а извличат мамксимума за да се развиват!

Извинявайте ако съм засегнал тези злобните ама те няма да пишат тук а ще получа критика от свестните към които изпитвам само уважение! Получавал съм ЛС с похвала които много ме радват и такива с критики от които се уча.

бони - ако искаш закрий темата да не се сърдят някои.

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: daosa   
Дата:   01-06-08 20:03

Стига с тези точки вече...не е ли по-важно удоволствието от снимането...снимай си за кеф и толкова[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: e-mil   
Дата:   01-06-08 20:10

Казвал съм и друг път, но админите не слушат.

Проблемът с точките ще изчезне завинаги, ако се заменят с чертички [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: panaiot   
Дата:   01-06-08 20:12

даоса - напълно съм съгласен с теб [beer]

Аз лично снимам за удоволствие и се кефя когато получа добра оценка, но се кефя и на хубава градивна критика - с критиката може да стане дискусия, да се видят гледните точки да се създаде форумско приятелство. Тези комплексарите които не приемат критика ме дразнят [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: monokul   
Дата:   01-06-08 20:25

Аз съм тук за точкииииииии [smilie18] [thankyou] [smilie18] [thankyou]
в края на всяка седмица си ги събирам и си ги принтирам като грамота и си ги слагам над кревата [smilie25] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: daosa   
Дата:   01-06-08 20:33

[beer] [shtrak] [smilie21] е това е

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: Lalinda   
Дата:   01-06-08 20:39

Искаш ли градивна критика, запиши се в реален фотоклуб, не във виртуален.

Нито ще се борите за точки, нито ще се нагрубявате и псувате, нито ще си позволявате да обсъждате личността на автори, които не познавате, нито ще се сдружавате едни с други, за да пробутате някого от вашите - пък и къде да го пробутате и на кого?, а ще получаваш полезни съвети и наистина ще завържеш приятелства с живи хора, не непременно с потребители на услуги...

Проверено е.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: monokul   
Дата:   01-06-08 20:44

дайте точкиииииии [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: nikidi   
Дата:   01-06-08 20:46

Lalinda: къде има такива клубове?

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: monokul   
Дата:   01-06-08 20:56

че кво му е на форумчето. просто човек трябва да загърби егото си когато излиза пред широката публика. ако искаш точки напипай какво се харесва и за какво се гласува. ако просто искаш да изразиш себе си и да си гледаш реботата в нет-а си пускай и не се стряскай. Дейвид Лашапел е казал - добрият вкус убива изкуството!!! приемай нещата леко ще живееш по-дълго [smilie25]

Дайте сега точките[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: snooper   
Дата:   01-06-08 23:57

Пробвай да забраняваш гласуването за кадрите си - така ще разбереш дали снимаш заради самото снимане, или просто си точкоброец и си помпаш егото.

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: pomstar   
Дата:   02-06-08 00:00

"Точкоброец", хехе [smilie18]
Това като "сребролюбец" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: canonio   
Дата:   02-06-08 00:50

Мен на "звездоброец" ми удари...

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: iiccoo   
Дата:   02-06-08 07:47

Или точколюбец (да не кажа топколюбец, защото отиваме в една друга неприятна тема[smilie5]).

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: BirdOfPray   
Дата:   02-06-08 19:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] баси темата!

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: cade   
Дата:   02-06-08 19:25

Или точкоубиец [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: splendor   
Дата:   02-06-08 19:39

Автор: snooper
Дата: 01-06-08 23:57

Пробвай да забраняваш гласуването за кадрите си - така ще разбереш дали снимаш заради самото снимане, или просто си точкоброец и си помпаш егото.

---------------------------------------
Много точно казано[smilie24] Снимането е важното а не точките [beer] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: djogata   
Дата:   02-06-08 19:53

На мен пък една "артистка" ми блокира коментарите под нейни снимки, защото за една снимка и дадох сребро и написах това под снимката [smilie7] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: Lalinda   
Дата:   02-06-08 20:01

Автор: nikidi
Дата: 01-06-08 20:46

Lalinda: къде има такива клубове?

-----------------------------------------

Преди десетина години се бях записала в един курс, първо на Коко Трейман, после - на Георги Неделчев.

Там наистина бе много приятно и се запознах с чудесни хора, които знаеха какво искат, без да се борят за точки.

Имаше дори конкурси - наградите обикновено изпивахме и изяждахме заедно с печелившите в "Мамма миа".

Нямаше начинаещи, които да се оплакват от мен (на кого - на водещите курса ли?), никой не ме псуваше, и дори ходехме по пленери, в които не се стичаха по 100-200 души, такива ми ти работи...

Отговори на това съобщение
 Re: За отмъщението
Автор: fotografinq   
Дата:   02-06-08 20:01

Обидените точкофили да се обединим тук, не е ли по-доброто заглавие за темата? За отмъщенията във форума мога да говоря много ...но не ми се сополеви пък и нямат общо и с проблема с точките. Оставям ви да си плачете на спокойствие.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »