Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: [EDITED]СЪВЕТ ЗА ИЗБОР НА ПОЛУПРОФЕСИОНАЛЕН АПАРАТ ДО 1500-1600 ЛЕВА
Автор: vgramatikov   
Дата:   30-05-08 17:06

ама е вярно че е старо

450д ! [smilie18] ама наистина е мно дребен ас съм 184 подържах веднъж един ...като спунерка е и е мн лек 479 грама моя ФЗ8 е толкова.... дуго си е да е 500-600 грама [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: [EDITED]СЪВЕТ ЗА ИЗБОР НА ПОЛУПРОФЕСИОНАЛЕН АПАРАТ ДО 1500-1600 ЛЕВА
Автор: Svsvet   
Дата:   30-05-08 17:23

Гледам и ви се чудя как може да сравнявате 450Д с Д200. Имал съм 350Д, 30Д, в момента имам Д200. Снимал съм с 400Д, в службата сме с 300Д и 30Д. Много е важно човек да знае какво иска. Ако му е важно апаратът да е лек и компактен си заслужава да вземе К200, 450Д или какво да е от ниския клас. На мен тези апаратчета в момента ми стоят като играчка в ръцете[smilie5] Нищо лошо не казвам за тях, но просто са различни. Д200 е страхотно тяло, което превъзхожда всички Канони до 30Д по всичко, освен по шума[smilie5] Мое мнение! К200 е ново тяло, което скоро ще се обезцени сериозно, но пък иначе също прави страхотни снимки!
Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »