Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Снимки на туристи на плажа
Автор: swan_   
Дата:   29-05-08 20:21

Здравейте всички!!!
Понеже наближава петък реших да пусна една весела тема. Напоследък ми минава една идея през главата - майка ми живее в Гърция. Та си мислех, дали не бих могъл да си хвана новият Д60 с 18-200 и да се намърдам газа на някой остров снимайки богатите разпускащи туристи. След това на принтера в колата и пращам жената да им ги продава.[smilie25] [smilie6]
Ако някой опит в тези неща може да сподели - идеи, трикове и т.н. Колко би вървяла снимката там? Може д ми препоръчате принтер и т.н.
Абе майтап да става...
Хубав уикенд на всички от сега:)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: navy   
Дата:   29-05-08 20:23

Значи ти се яде бой и ти е скучен живота [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: ilcoin   
Дата:   29-05-08 20:32

Това да не ти е булгаристан. Нали ще те погнат веднага че нямаш касов апарат, че не плащаш данъци. То само с мерак не става [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: IDA   
Дата:   29-05-08 20:36

Ти да не искаш да кажеш, че в "булгаристан" става тоя номер? Най-много да ти строшат апарата и да си изядеш боя!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: ilcoin   
Дата:   29-05-08 20:41

Ми, не съм пробвал ама ми се струва по-малко вероятно да те санкционират данъчните. А от селянията лесно няма да избягаш така или иначе [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: docenta   
Дата:   29-05-08 22:11

човека не е глупав няма него да бият ще прати жената [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: fmj   
Дата:   29-05-08 22:15

[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: trace74   
Дата:   29-05-08 22:17

Абе на Приморско ли беше, Лозенец ли, не си спомням, минаваха двама с едни игуани и снимаха дечурлигата с тях. После им вадеха снимка, май 5лв. беше.
Та по-добре се насочи към нещо такова, че иначе наистина само боя може да си намериш.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: quinss   
Дата:   29-05-08 22:19

Здравей swan!
И на мен ми минава една идея през главата - да си държиш гАза далече от островите и да мислиш с главата си, не с гАза.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: cv   
Дата:   29-05-08 22:28

Преди две години на Обзор имаше подобно нещо, един се беше облякъл в Мики Маус /и му е било мого яко в тоз костюм на 40°С/и другия снимаше с некъв аналогов апарат. След което до към 16ч. и изчезват да правят снимките на AGFA copal размер 13-18 и вечерта на главната улица пред един фонтан ги излагаха и който родител искаше купуваше. Беше якоооо.... от табло 200 снимки не оставаха повече от 20.

swan - по-добре не слушай никой ходи и пробвай, как ще тръгнат нещата.... Успех[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: swan_   
Дата:   30-05-08 10:32

Хм, интересна тема става. Аз снощи се загледах в един филм и съм заспал, та се извинявам, че не се включих в дискусията[smilie8]
Значи идеята е по-скоро фикс - не съм сигурен дали и кога ще я осъществя. По-скоро исках да стане интересна тема и да си кажете мнението и да дадете идеи - каквито и да било. А иначе да отговоря на някои постове:

нейви - да, прав си! Всичко това бих го направил, за да си разнообразя ежедневието.

ilcoin - ако си ходил в Гърция трябва да си забелязал, че е пълно с негри и араби, продаващи какво ли не по улиците - без касов апарат и без фирми:). А и кой е казал, че няма да си регистрирам фирма ако има хляб в това?!?

docenta - имаш право. Но бих я пратил, защото е много мил и лъчезарен човек и с голяма и красиви усмивка и надяли някой би и посегнал - по скоро ще се избият да купуват снимките[smilie5] [smilie7] [smilie21]

quinss - благодаря за поста ти!:) Само ще допълня, че имам 2 висши образования и престижна работа, така че се предполага, че има с какво да мисля и знам как се пише гъз. Хей, хей, хей...[smilie22]

cv - благодаря, че ми даваш надежда[shtrak]

Чакам идеи! Кои части на тялото биха се котирали най-добре. Кой обектив е подходящ? Стигат ли ми моите 200 или да взема един 300мм? И хей такива. И да ви е хубав денят и с много усмивки:)


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: asahi   
Дата:   30-05-08 10:52

Пробвай - поне опит ще добиеш. Сложи си евтин обектив да не гълта пясък.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на туристи на плажа
Автор: mihajlov2   
Дата:   30-05-08 11:04

Няколко години подред съм засичал онези с игуаните ( т.е. един чичко с Canon 350D, EF-S 18-55 и Speedlite 420 EX и две деца с питон и игуана) по южното Черноморие. Единия юнак мъкнеше в сакче и принтер на батерии и моментално принтваха готовата снимка. Веднъж си говорехме с един познат от фотостудио в Черноморец и той ми разправи как клиенти на онези с игуаните са идвали при него да молят той да им сканира и оправи принтовете - по тях имало успоредни ивици от "качествения" принтер[smilie5]



Публикацията е редактирана (30-05-08 11:05)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »