Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Авторски права ?
Автор: luboar   
Дата:   22-04-08 19:58

Ще вземе ли отношение администрацията на ФФ, по случая "Лучановото MMagari", и авторските права тук ?
Преди година, изтрихте профила на ajvili, за това, че е използвала чужд елемент в свой колаж.
Сега какво ще правим ?

За да знам и аз какво да правя.

С уважение,
л.

 Re: Авторски права ?
Автор: navy   
Дата:   22-04-08 20:05

Дей тва [smilie7]
 Re: Авторски права ?
Автор: Cristinel   
Дата:   22-04-08 20:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Авторски права ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   22-04-08 20:17

Аз лично сам си натискам копченцето на моите снимки, но предполагам, че има не малко автори, на които това им е невъзможно, имайки предвид постановката на кадъра, която все пак ТЕ, а не някой друг, са си измислили и направили.
Ако цялостната концепция, композиция, постановка и т.н. са си дело на автора, то той може да бъде наречен автор, според моето скромно мнение. [smilie24]

А за обработката мисля, че има не малко случаи и аз съм един от тях, в които може да се ползва помощ във фотошопирането [smilie24]

 Re: Авторски права ?
Автор: admin   
Дата:   22-04-08 20:25

1. Администрацията на ФФ няма никакво понятие за какъв случай "Лучановото MMagari" става въпрос, тъй като никой не я е информирал за такъв случай.
2. Профилът на Ajvili беше изтрит след 2 предупреждения да свали от профила си всички колажи, които са съставени от чужди снимки. Въобще не става въпрос за един случай.
3. Ако имате съмнения за нередности, обръщайте се на админския мейл.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена