Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: barbolov   
Дата:   10-04-08 09:04

... и ми заключихте другата тема, само да споделя по повод сигнала, подаден ви от другите потребители...

Их, тия съвестни, завистливи "други" потребители. И двете ми снимки, които от онзи ден бях в конкурса за гласуване, висят една до друга в галерия Авто мото на 4coolipics.com. Само че видиш ли, сигнализирали само за едната - тази дето вече е с рейтинг над 100, а не за тази, дето е 28/8 и до момента... и която, освен, че я има там, е публикувана и в новина на сайт на печатна медия и съм я избрал за публикуване и в списание.

Като ми говорите за равен старт за всички, правила, и такива неща - с които аз съм напълно съгласен, защото и аз се занимавам с организационни дейности и когато има правила, държа те да се спазват, иначе става хаос и има наказания - поне ги спазвайте докрай, защото сами си палите чергата.

И заради тия зли завистливи елементи, дето ги хвана ужас как моята снимка за по-малко от денонощие обра точките на аудиторията, вие сами ще се насадите на пачи яйца, прилагайки двоен стандарт на собствените си правила. Казах ви да не си мислите, че се заяждам с вас, а да обърнете внимание и да видите положителната страна на тази случка, но май не сте ме разбрали добре.

А на тия "сигнализиращи" "съвестни" и "държащи на правилата" потребители, искам да им кажа - много мразя да ме амбицират. А сега го направихте. Елин Пелин е казал, че ако в БГ се роди гений, ще е гений на злобата и завистта.
Радвайте се колко сте силни, като сигнализирате за нарушение на правилата, криейки се като мишки, според интереса ви. Дребни душички сте. Но спокойно, ще се видим пак само до ден два, само да ми изтече срока за албум "Избрано"...
 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: asahi   
Дата:   10-04-08 09:08

Не съм наясно с твоя случай, но ако си се амбицирал - давай! Тук говорим за фотография. Прави добре фотография и ние като зрители ще се радваме.
 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: nsirakov   
Дата:   10-04-08 09:08

... ама не пускай снимките и другаде... че е нарушение на правилата... а те добри или лоши трябва да се спазват...
 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: miton   
Дата:   10-04-08 09:09

Не се пали, тук това е сиво ежедневие, аз откакто спрях да качвам снимки нямам никакви проблеми, сега кисна тука заради далаверата в базара и гледам безплатен сеир от заяждания между комплексари.

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [beer] [shtrak]
 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: -ID-   
Дата:   10-04-08 09:10

отива за пуканки и кафе[smilie5]
 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: zaiko   
Дата:   10-04-08 09:12

Добре де, направил си грешка като не си прочел правилата преди да пуснеш снимката - ти си си виновен. Сега защо бучиш? Къде видя завист? Защо просто не качиш друга снимка, която не си пускал никъде? Нали имаш много - давай. Снимките са хубави, явно се справяш с тия неща. Какво бучиш сякаш са ти отрязали единствения шанс да участваш в конкурса?

 Re: Г-н админ, тъй като не ме оставихте да се доизкажа...
Автор: admin   
Дата:   10-04-08 09:13


Автор: admin
Дата: 10-04-08 07:44

1. Ние се радваме на рейтингови снимки в конкурса, не виждам защо трябва да не ни хареса, че има рейтинг.
2. Нито сме разследващи органи, нито се занимаваме да ровим в нета. Снимката ни беше изпратена от други потребители, че е в нарушение, тъй като е публикувана, а това разваля анонимността.
3. Има поне още 10 души, на които са свалени снимките по същия начин и те просто се извиняват, че не са дочели правилата. Правилата важат за всички.
4. Ако участвате в конкурс, моля първо прочетете правилата. Това важи за всички конкурси, не само за тези на ФФ.


С една дума - правилата важат за всички и ако имаме сигнал и доказателство за нарушение на правилата, ние сме длъжни да вземем мерки. Изключения не се правят.
Правилата на конкурса са линкнати на видно място на 1-ва стр. на сайта.
Щом конкурса е анонимен - моля не нарушавайте анонимността.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена