Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: tochnia   
Дата:   07-04-08 20:12

Току що си влизам във профила и забелязвам че пише че мога да качвам само по 2 снимки на 5 дни в Избрано.

А правилата са:
"Потребители, които имат 3 снимки с 50-100 т. от рейтинг Б могат да качват в албум "Избрано" по 3 снимки на 5 дни във всички категории."

Но аз имам повече от три снимки със рейтинг Б над 55т.

Откъде идва разминаването? [smilie8] [smilie8]

Бъг ли има или пак ще има промяна в правилата която не е огласена? [smilie10] [smilie8] [smilie8]

 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: mcujovani   
Дата:   07-04-08 20:17

Не е бъг и не е промяна, просто снимките ти с над 50 точки не са от последната една година, и аз така го отнесох [smilie5] Хубавото е че като имаш 3 снимки с над 50т. си застрахован от връщане в представяне. Не че няма да изляза ако ме върнат и там, ама е неприятно.[smilie5] [smilie7]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: tochnia   
Дата:   07-04-08 20:18

Е да ама не го пише в правилата това за последната една година [smilie10]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: mcujovani   
Дата:   07-04-08 20:22

Всичко си пише ма няма кой да чете [smilie6] [smilie8] [smilie5]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: tonevjr   
Дата:   07-04-08 20:22

Следващият параграф:
"За формирането на тези прагове участват само снимки, публикувани за последната 1 година от момента на проверката на статуса..."[ezik]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: asahi   
Дата:   07-04-08 20:24

Офф, не е бъг. Спешно трябва да заформя един шидьовър.
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: Георги   
Дата:   07-04-08 20:25

продавам шидьоври спешно [smilie24] [smilie5]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: tochnia   
Дата:   07-04-08 20:38

Абе то шедиоври добре... Ама като ми падна последните няколко месеца квотата от 4 на 3 и сега на 2 снимки на седмица [smilie8] [smilie2]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: Lalinda   
Дата:   07-04-08 20:57

Днес публиката осребри ТРЕТИЯ ми поред шедьовър (разбирай достигнах нивото "повече от 3 снимки с повече от 50 т. от рейтинг Б") за ПОСЛЕДНИЯ месец.

Надявам се от утре - или поне от следващата седмица (не зная кога активите се отчитат от системата - надявах се да е веднага) да мога да качвам и по 3 снимки на 5 дни (това бе стимулът ми да кача поне 3 шедьовъра, както им казват), тъй като покрих норматива и за третата снимка (3 кадъра с 50-100 т. от рейтинг Б за последната година (е, става и само за месец!!!, риск губи, риск печели), струва ми се, а и това е проверяемо в профила ми).

Ако трябва да покривам още някакъв норматив, за да бъда върната ФОРМАЛНО на нивото си отпреди 3 години, кажете.

[beer]
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: asahi   
Дата:   07-04-08 21:09

Отчитат се сутрин преди изгрев слънце.
 Re: Бъг или нова негласна промяна в правилата?
Автор: admin   
Дата:   07-04-08 21:42

Моля четете внимателно правилата. Квотите си зависят само от вас. Обновяват се всяка сутрин в 4 часа.
Ако имате въпроси или нещо не сте разбрали, моля питайте на админския мейл.



Публикацията е редактирана (07-04-08 21:42)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена