Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За конкурса..отново!
Автор: elrisha   
Дата:   04-04-08 23:32

Искам да обърна внимание на следното - нали все се говори,че трябва да се спазват правилата стриктно,тогава защо някои автори тарикатеят като пускат в конкурса снимки,от чиято сесия са показвани вече други кадри и всички знаем автора?!

Нямаше да пусна тази тема, ако същият този автор не спря възможността да пиша под снимките му,авно му развалям комфорта,пък и е понатрупал бая точки вече-грехота е[smilie5] [smilie5]

Колеги, ако нямате подходящи кадри - излезте и снимайте нови!както смятам да направя и аз[smile]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: asahi   
Дата:   04-04-08 23:37

Този номер е стар като библията. Дано админите вземат адекватни мерки.
 Re: За конкурса..отново!
Автор: elrisha   
Дата:   04-04-08 23:38

и за да не бъда голословна(а и до край лоша),ще подкрепя твърденията си с примери:





Като ще има правила,то трябва да са за всички..съжалявам!

 Re: За конкурса..отново!
Автор: asahi   
Дата:   04-04-08 23:42

Хладничко е за такива снимки - влез му в положение.
 Re: За конкурса..отново!
Автор: chukov   
Дата:   04-04-08 23:43

Виж
кофтито е, че тук формално не е нарушен принципа на анонимността

Това е ходене малко по ръба.

Хем е анонимен автора хем по асоциация се досещаме кой е

Не знам какво е правилно да се направи в случая?
 Re: За конкурса..отново!
Автор: asahi   
Дата:   04-04-08 23:48

Ако няма правила всеки преценява според собствените си разбирания.
М-р Мейкър е решил така, мис Ел - обратно.
 Re: За конкурса..отново!
Автор: Coincidentia   
Дата:   04-04-08 23:49

elrisha, аз не съм спрял възможността ти да пишеш под моите снимки, ама пък теб никаква те няма там [smilie8]

А иначе сериозно, ако Кубето примерно пусне нещо ама съвсем ново, то 99% ще го разпозная и без да са от една сесия...
Вярно, че давам по-различен пример, но е адекватен относно разпознаваемостта на авторите, която, поне по моето наивно мнение, няма чак толкова голямо значение - ако нещо си е готинко, то си е готинко [shtrak]

 Re: За конкурса..отново!
Автор: elrisha   
Дата:   04-04-08 23:51

ами щом се "досещаме" значи няма анонимност! Знаеш ли колко кадри мога да извадя от разни сесии,дето съм печелила в други конкурси със снимки от тях,ама не го правя.Сигурно съм балама някаква[smilie8]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: asahi   
Дата:   04-04-08 23:53

Не си балама.
Зависи каква ти е целта. Ако искаш да показваш хубава фотография - показвай. Ако искаш да печелиш конкурс - това е друга бира.
 Re: За конкурса..отново!
Автор: elrisha   
Дата:   04-04-08 23:54

Coincidentia ,минавала съм и през твоята галерийка, споко!Аз съм "зоркото око"[smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: navy   
Дата:   05-04-08 00:02

Маце, кой е автора [smilie7]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: Георги   
Дата:   05-04-08 00:06

да не са вдигнали наградата до лек автомобил, че ще се изтрепете от първия ден [smilie11] [smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: elrisha   
Дата:   05-04-08 00:09

Георги, нямам идея[smilie5] А каква е изобщо наградата - пак нямам идея,май се раздаваха някакви фотоапарати(?!)

Тук говориме за друго[smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: navy   
Дата:   05-04-08 00:11

Мацката със зорките очи [smilie24]
Хубави очи...
(редактирано от администратора)[smilie24]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: Георги   
Дата:   05-04-08 00:14

е споко, още не са почнали и надписаните снимки [smilie3] [smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: ogimag   
Дата:   05-04-08 00:16

Мисли си (добре, че не си изкарвам хляба с фотография и конкурси, че ще умра от глад) [smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: navy   
Дата:   05-04-08 00:18

(редактирано от автора) [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: matataupa   
Дата:   05-04-08 00:26

кой е автора[smilie8] Много ми хареса есето[smilie7]

 Re: За конкурса..отново!
Автор: asahi   
Дата:   05-04-08 00:28

Ти не знаеш ли, че конкурсът е анонимен?
 Re: За конкурса..отново!
Автор: itilien   
Дата:   05-04-08 00:28

абе честно казано аз есе тука не виждам, виждам серия от снимки само
 Re: За конкурса..отново!
Автор: matataupa   
Дата:   05-04-08 00:29

ем серия да е...аз затова бях опънал тема какво е аджеба ЕСЕ, но серията си е добра.

Асахи, като е анонимен що му разпищолиха творчеството- поне докрай де е[smilie5]

 Re: За конкурса..отново!
Автор: navy   
Дата:   05-04-08 00:31

Познат автор... [smilie5]
 Re: За конкурса..отново!
Автор: matataupa   
Дата:   05-04-08 00:35

ся ша ме карата да ровя по рейтинги...пуста памет, не помня имена/ гаче ли пък Никове/[smilie8]

 Re: За конкурса..отново!
Автор: Canon   
Дата:   05-04-08 00:41

Ето как се пише "есе"

Скъпа Лили,

Получих писмото ти – много се радвам че се чувстваш добре и че лечението на нервите ти в санаториума минава добре. Е, парите бяха малко множко за 4 седмици лежане и дърдорене с доктори, ама за това ще се караме като дойда да те посрещна на гарата. Само че ще се наложи да си ходим пеша до вкъщи, защото нещо ме беше яд на тебе и изтеглих всичките пари от банката, после ги пъхнах в един буркан и го зарових в мазето, а то сега е наводнено /за това после/ и не мога да стигна до буркана – та за трамвай или такси нямаме…

Иначе аз съм си много добре. Направо се изненадвам от себе си, как все по-добре мога да готвя. Вече дори няма нужда след ядене да ми изпомпват стомаха в болницата, както беше през първите два дена. Много обичам да си правя пържени картофки, само че не стават като в ресторанта – май другия път ще трябва да ги обеля предварително. Абе защо варя яйцата 2-3 часа и все не омекват. Ти май купуваш специални отнякъде. А, като споменах яйца, да ти кажа, значи тоя тефлонов тиган никаква работа не върши. Сложих да се пържат едни нищо и никакви яйца и отидох за биричка до ъгъла – е, мааалко да съм се позабавил, че срещнах Ванката и пихме по едно, ама най-много ме е нямало 40-50 минути. Като се върнах всичко се беше разтопило и станало на тефлонова палачинка, която обаче нещо не е вкусна. Иначе пожарникарите бяха доста учтиви... Като се махна пушека, се видя, че няма големи поражения, само котката вече не е бяла – и сега като ме усети, че отивам в кухнята, почва да се ежи, дере и бяга. Преди няколко дена исках да си стопля една консерва в микровълновата печка /25 минути на 1000 вата/, обаче консервата се взриви, ама направо изригна, мина като ракета през тавана на микровълновата, после и през тавана на кухнята и – баси майтапа – уцели съседа Попангелов точно, ама точно по ташаците /то пък за късмет точно по това време и той готвел обяда горе, че и по долни гащи моля ти се, щото му било много топло/. Пък вратичката на микровълновата, изтръгвайки се от пантите, счупи малкия телевизор, дето си го купи да си гледаш сериала докато готвиш. Ей, това ударната вълна не е шега работа.

Бе на теб случвало ли ти се е чинии да хванат мухъл. Как е възможно това само за три седмици. На мивката спокойно може да се изследват процеси на биологичното развитие на най-малко 3 вида буболечки. Но ти не се притеснявай – аз съм волеви човек и с доста труд си наложих да измия чиниите. Обаче твоя прехвален порцеланов сервиз на баба ти нищо не струва – не издържа и на 800 оборота центрифугиране в пералнята. Аз реших да икономисам ток и вода, и заедно с порцелана /вече на парчета, ама с много късмет и лепило от тях ще излезнат 1-2 чашки/ сложих и моите маратонки, отвертките и сатъра за пържоли. Обаче явно някоя от по-малките отвертки са минали през дупките на барабана и при центрифугирането са го застопорили /помниш ли тогава, когато на път за морето на магистралата включих задна скорост, нещо подобно стана и сега/ – та беше доста опасно и сатъра, излитайки от барабана, преди да се забие в стената, за малко да ме обезглави. Барабана изби стената на кухнята и сега е на двора, а пък от пералнята течеше още час и половина вода, щото не знаех къде е главния кран за спиране на водата, което обяснява наводнението в мазето.

Малко понацапах персийския килим в хола на едно място с кетчуп, сребърен лак за автомобили и маджун /за комбинацията не питай/, ама не е вярно че не излизало. С бензин всичко излиза, ама май не трябваше да пуша докато обработвам петното – сега има прогорена дупка.

А, реших да размразя хладилника и да разчистя леда в камерата. Значи с една шпакла, едно длето и чук могат направо чудеса да станат. Кьораво ледче не остана. Е, хладилника сега не изстудява, ами само топли, ама така пък ще имаме винаги топло ядене.

Вчера като се прибрах, видях че е влизал крадец. Много ме е яд за старото радио, което беше в банята и ми свиреше докато се бръсна, ама ще го преживея. Други мои работи не липсват. Ама друг път като ти казвам да си вземеш чантата с документите и банковите...

От личен блог ...



Публикацията е редактирана (05-04-08 00:42)
 Re: За конкурса..отново!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-04-08 01:26

Ел, права си донякъде [smilie21]

Ама ако познаеш и кой пусна пеликана цена няма да имаш. Аз не можах [smilie5] А не сме толкоз народ с подобни кадри - само 4-5 човека

[smilie5] [beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена