Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   15-02-08 09:02

Не, трябва ми за предно стъкло..[smilie5]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: GenaDP   
Дата:   16-02-08 01:51

Ще имам такива след около месец, заедно с доста други глави за стативи - копия на Wimberly, стедикамове и други от сорта...
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   16-02-08 22:35

[smilie24]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: Стоев   
Дата:   16-02-08 23:49

Докато чакаш Гената - вържи камерката с тиксо за огледалото и опитай[smilie5]

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   17-02-08 00:16

Как тиксо бе, нали трябва да слагам поне два пъти касета в камерата? За временно, по-добре статива да си вържа към облегалката и така да снимам......
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: Стоев   
Дата:   17-02-08 00:34

От дома до офиса колко часа пътуваш, че и касети да сменяш?[smilie10] [smilie10] [smilie10]

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   20-02-08 09:19

Поне 1 час пътувам и през цялото това време - реалити шоу, всеки ден!
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: danbi   
Дата:   20-02-08 15:09

вземи първо поприказвай с адвокат, дали някой няма да те отнесе в съда, дето го снимаш без разрешение :)

не е ли по-лесно да се хакне някой сървер я на КАТ, я на кабелна телевизия.. и да си гледаш това дето снимат трафик камерите? [smilie18]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   20-02-08 22:26

Ми до някои, трафик камери може да се намери достъп, но там не е интересно. Някои се използват със софтуер за записване на номерата на колите, после архива се пази..останалите камери се използват за други простотии, но полза реална, от тях няма! Аз се движа в среда от много адвокати, юристи, съдии, полицаии и именно затова съм спокоен. Всички са на мнение, че никой не може да тури ред в тая държава! Най-важното е да се пази човек от 'кофти хора'. Никога не трябва да намалява вниманието на начовек, за 'кофти човек' около него! Не се знае кога ще му налетиш. Най ме е страх да не попадна на мутра дето иска да ме бие, ще трябва да го ... веднага, дано не ми се изпречва. А за камерата в колата, няма проблем, може да си снима без проблем, минава като обикновена секюрити камера. Почти всички нови джипове, над среден клас имат вградени камери за предно, задно и преносима, за странично монтиране. Могат да си записват цялото пътуване от Варна до София. После може да си гледат филма у дома.
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: Стоев   
Дата:   20-02-08 22:39

Опитай вариант със замяна на страничното огледало с камерка - необходими инструменти (минимум) - лист от ножовка, шкурка два листа (120 и 400), комплектче "Поксипол" и малко търпение[smilie3] [beer]


http://www.bgphoto.net/photos/5266/o632961100440156250.JPG



 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   22-02-08 15:37

[smilie10]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   18-03-08 21:50

[smilie24]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: Стоев   
Дата:   18-03-08 22:31

Вземи някой военен джип от хамериканските с лафет за картечница - по-стабилен статив няма да намериш, хем джама няма да пречи[smilie5] [beer]

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   18-03-08 22:36

Понеже няма оферти, започнах да се оглеждам по време на задръстванията в София. Та гледам аз, в едно такси перфектна голяма вакумна тапа с механизъм, клапа и помпичка вградени, и шийка която държи холдер за GSM. Като се махне холдера за телефон и на негово място се сложи малка глава за закрепване на камерата, май, май, ще стане подходяща конструкция. Тия дни ще видим как ще се развият събитията!
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: Стоев   
Дата:   18-03-08 22:41

Ще побутвам Темата[smilie5] [beer]

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: GenaDP   
Дата:   18-03-08 22:42

Нали ти рекох - при мен ще има.

такива и такива

Надявам се - скоро.
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: d256h   
Дата:   19-03-08 09:21

Тези са за закрепване върху стъклото отвън или по ламарината, трудно ще се сложат отвътре на предното стъкло или върху таблото. Поне така ми изглежда от снимките...ще видим!
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: TheEconomist   
Дата:   19-09-17 12:52

Здравей. Един приятел си купи вътрешно огледало https://www.xparts.bg/vatreshno-ogledalo
и на него имаше подобна глава, чрез която можеше да си закрепи камерата. Разгледай различни видове в сайта, който споменах и може и ти да попаднеш на подобно, което да ти свърши работа за твоя случай. За други сайтове не се сещам, но тук поне съм сигурен, че е имало.
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: OIM   
Дата:   19-09-17 15:01

Годината на темата видяхте ли

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: MarinY   
Дата:   19-09-17 16:14

Защо измисляте нови думи? "Фото глава"! Това са си малки камери, като тези за WEB, но със записващ софтуеър и обикновено са с микро карта. Има и с full HD, различен обхват (ъгъл). Идват си с устройството за закрепване и струват от 40 до 300 долара.
Отиди на Гугъл и напиши "best windshield cameras for 2017" или в Амазон, или при китайците.
Стоев, има и с два обектива. Вторият е за контрол на задната седалка. Има и рамки за номера на колата, с вградени камери и безжична връзка с монитор в купето.
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: JohnyWalker   
Дата:   19-09-17 17:12

Археолозите изкопаха 10 годишна тема. А аз се чудех за какви касетки говори човека [smilie18]

 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: nsirakov   
Дата:   19-09-17 18:08

ООбичам археолозите... някой прави ли му впечатление, каква атмосфера цари в темата.. няма заяждане, няма "провир си гугъл"... даже асахи се е разровил да намери адреса на деков (примерно)...

баси, липсва ми това време...[beer]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: SEURET   
Дата:   19-09-17 20:03

Нещо такова ли - http://dynaphos.com/product/14/186/1903_cullmann_cs33_suction_pod_with__cb31_head
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: lamerko   
Дата:   19-09-17 20:20

Бутнете камъка на темата, че продължават предложенията [smilie18]
 Re: Къде се продава фото-глава за предно стъкло на автомобил?
Автор: JohnyWalker   
Дата:   20-09-17 09:46

Автор: SEURET
Дата: 19-09-17 20:03
Нещо такова ли - http://dynaphos.com/product/14/186/1903_cullmann_cs33_suction_pod_with__cb31_head


Това е за странично стъкло, на човека му трябва за предното, не прочетохте ли темата :)

@nsirakov, определно липсва заяждането и спама. (късно е вече, отиде и тази тема) [smilie7]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.