Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: elmaduro   
Дата:   24-01-08 23:53

Карат те да пускат лаптопа, защото колкото и да ти се струва странно,едно от нещата е, че го проверяват за скрито оръжие.Моя позната работи там където проверяват и ми е разказвала как може да се скрие малък автомат в корпуса на ноутбук.Така че не се учудвай, това е положението[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: IChertov   
Дата:   24-01-08 23:58

мене па ме караха да снимам да гледат през обектива дали не стреля...
и отваря раницата което е фраш с оптика.. и вади апарата.. ДСЛРо и дзяпа.. и пита "Тва ли е единствения обектив?" Раницата е отворена и е пред него.. той извади апарата.. и аз отговарям ДААА тва е... :) и той.. ми добре снимай нещо.. щракнах той погледна.. и почна да бара другите обективи, въобще не осъзна, че са обекниви.. май ги помисли за кутийки...
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: Стоев   
Дата:   24-01-08 23:59

Залепваш един лист олово (около 5-7мм) на лаптопа и гледаш сеир после...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: savko   
Дата:   25-01-08 00:02

споко всичко ок
аз от Ню Йорк до БГ ме карах да ги прекарвам и апарата и лаптопа през точ рентген и нищо им няма
споко[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: danbi   
Дата:   25-01-08 00:03

С официална версия "да го пазя от ЕМИ"? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ИНФО за щети!
Автор: frenchev   
Дата:   25-01-08 20:09

няма страшно моя лаптоп и фотоапарата са минавали рентген мнооого пъти. нищо има няма :) [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »