Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: gogzy   
Дата:   20-01-08 12:31

Ако искаш чисто нови аз се двоумя между ФЗ8 и Сони Н7 - 579/635 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: bmafiaw   
Дата:   20-01-08 12:49

Пентакс К100Д с китов обектив ако ти даде някой няма да е зле, или канон някакъв с китов обектив. ДСЛР е по добре според мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: BotsRevenge   
Дата:   20-01-08 13:17

how_high, колебаеш се между апарати, които не са толкова добри, колкото Panasonic FZ50. Вярно, най-едър е от всичките и е възможно това да ти пречи. Прецени добре дали искаш средно-висок клас компактен апарат или най-добрия, който можеш да си купиш без да е dSLR.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: hooliganmartin   
Дата:   20-01-08 13:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: prism   
Дата:   20-01-08 14:05

DSLR-а е хубаво нещо, ама 5та употреба 300D с китовия му може и да вземат да разочароват човека...
Ся, верно е, че 20-годишен очукан мерджан ще ме превози до морето, ама някак все си мисля, че нещо по-малко и чисто ново ще ми донесе по-малко главоболия [smilie3] [beer]

За дизел е редно да се мисли ако човек може да даде 1000лв като първоначална инвестиция. До 650 - едно ново Fuji S6500fd или Panasonic FZ18.

Успех [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: darksorrow   
Дата:   20-01-08 14:11

АЛБИРЕО, не си прав [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: gogzy   
Дата:   20-01-08 14:12

prism, ново FZ18 до 650??? Заинтригува ме [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: prism   
Дата:   20-01-08 14:14

Хихи... Той бил малко с 350 отгоре [smilie8]

Тогава остава само Фуджито или FZ8 ако стабилизацията е от ключово значение. [smile]



Публикацията е редактирана (20-01-08 14:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: snoopoff   
Дата:   20-01-08 21:03

ФЗ или Фуджи според мен... Аз преди бях със сапунер и сега с ФЗ-30-ката направо се родих! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: hooliganmartin   
Дата:   20-01-08 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: snoopoff   
Дата:   20-01-08 22:28

дали?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат до 600 лева ??
Автор: danbi   
Дата:   20-01-08 22:58

сони DSC-H7 не е лош избор. това че не можеш да избираш нивото на компресия на JPEG има отношение само, ако след това значително ще си обработваш снимките на компютър. иначе има хубава динамика на снимките и цветове.

най-добре отиди в някой всичкомаркет където ги има всички на едно място и ги пробвай. вземи ги в ръка, пощракай със и без светкавица.

всички супер-зум фотоапарати на пазара са един дол дренки и правят еднакво качествени снимки 10x15. може да има разлика в цветопредаването без обработка. а най-голяма разлика е в начина на работа -- и тъй акто това е въпрос на лично предпочитание, само ти можеш да си решиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »