Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: J0R0   
Дата:   13-01-08 14:36

По-лесният вариант е в www.youtube.com


http://www.youtube.com/watch?v=RsydBw3drLM

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: fotografinq   
Дата:   13-01-08 17:03

Благодаря на Бони и Жоро! Виждам че има и линк към филма от загавната станица: "Всички тестове" Лика който препраща е със май не много ясен текст, но щом и аз го открих ..може и да не съм права :) Глоляма заслуга за откриването на филма има Юри Трейман, който ни го показа по време на последното издание на фотоваканцията организирана от него.Глямо ровене ще да е паднало в архивите.Варненеската група като най-шумна се сдоби с копие тогава в лицето на e-design.Радвам се че той намери начин да го направи достояние на всички.Сега си мисля за филмите които снимаха по време на фотоваканции Валентин Гоневски и Ангел Ненов.С удоволствие бих ги гледала, ако те имат желание и възможност да ги предоставят...ако и админите ги качат до другите филми ..много искам вече...благодаря още веднъж за положения труд на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: bobihot   
Дата:   13-01-08 17:30

Също може и в:

tranz.it

-доволен съм

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: alsash   
Дата:   13-01-08 19:10

там са и ГОГО НЕЙКОВ , РОСЕН ДОНЕВ ,ДИМИТЪР ТРАЙЧЕВ....и моя милост...(в момента с изложбата под купола....нея година ни официално обявиха за фотограф-художници сред фотографиите ни...мен , Димитър Петров , Краси Делчев ,Васко Плугчиев....
даааа...и мои фотографии си видях.....



Публикацията е редактирана (14-01-08 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: chiphead   
Дата:   13-01-08 20:19

[smilie24] страхотен документален филм ... [smilie24] [smilie24] [smilie24]

ама, аз - да питам [smilie8] понеже по тва време съм бил бесен ученик в Киров - 3-ти курс - и не съм си и мислел за фотография (естествено, имах смена-8, ама - тя - за са мочувствие беше ...)

в началото на филма - девойката - дет я снимат ... ква е тая тахтаба - над главата й ??? [smilie8] (ако някой знае, де - интересно ми е)


http://photo-zona.net/images/user20554/album12437/preview/1200247969_cbjx4022_FV-84-tahtaba.jpg



а, да ... картинката е от 2-мегабитовия емпег, белите водоравни черти горе - са от бетакама (таймкода), на който е прехвърлена лентата - да не намирате кусури ... [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: max-1   
Дата:   14-01-08 10:57

Мдааааа ! [smilie7] ! Видях си кадъра [smilie5] ........извития сърф на плажа.....Та се сетих , как 10 човека снимах ме една унгарка /Бейла , Валю Киров, Живко Арабов, Тихомир и ...... Мигаш , не мигаш ....отперем ти го и келетиш , а тя на незнаен руски обяснява , че има нещо унгарско , но не може да го схване [smilie5] [smilie5] [smilie5] !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: greb   
Дата:   14-01-08 12:02

Милане много помниш ,точно така беше,а и маджарката си я биваше .[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: Onondaga   
Дата:   14-01-08 12:23

Правете и сега филмчета по фотовакамцийте...че да има какво да пускате след 20г [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: emo-88   
Дата:   14-01-08 22:04

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: alsash   
Дата:   16-01-08 08:42

още някое филмче....отнейде?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: IvanChohadjiev   
Дата:   16-01-08 13:02

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоваканция 1984 - видео
Автор: peacemaker   
Дата:   18-01-08 12:08

Яко.....много кефи[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »