Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос и още нещо.
Автор: stoychev   
Дата:   19-12-07 18:00

Не знам дали е етично, но първо искам да се похваля, че вече мога да качвам две снимки за 5 дена в Представяне, мога да публикувам и в другите категории и вероятно други благинки са се активирали.[smilie6] Благодаря на всички, които са коментирали снимките ми, защото за мен това е по-важно от златото - нищо не печеля от него. ;)
Другият ми въпрос е следният: има ли някакъв начин, по който мога да преместя снимка от "Представяне" в "Човекът и природата"? Това, че е стояла 2-3 дена и от днес е в "Представяне" зачита ли се за публично публикувана?[smilie11]

Благодаря и лека вечер! :)
 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: marto   
Дата:   19-12-07 18:04

Ела на някоя с-Бирка (в Ямбол) да почерпиш затова, че можеш да качваш по 5 снимки[smilie3]

 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: stoychev   
Дата:   19-12-07 18:12

[smilie5] Марто, поканете ме на вашите сбирки.[cool]

А сега сериозно, сетих се още едно нещо да питам: каква е разликата между "Избрано" и "Представяне".[smilie25]
 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: matataupa   
Дата:   19-12-07 18:19

[smilie8] добър въпрос[smilie5]

 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: stoychev   
Дата:   19-12-07 18:21

А, разбрах. Представяне е за хората, чийто снимки имат по-нисък рейтинг. Избрано е по-престижно.[smilie5] [shtrak]
 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: stoychev   
Дата:   19-12-07 21:59

Ама чакайте сега, не съм получл отговор за "има ли някакъв начин, по който мога да преместя снимка от "Представяне" в "Човекът и природата"? Това, че е стояла 2-3 дена и от днес е в "Представяне" зачита ли се за публично публикувана?"[smile]
 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: Стоев   
Дата:   19-12-07 22:06

Опитай да снимаш Патка[smilie21]

 Re: Въпрос и още нещо.
Автор: boni   
Дата:   19-12-07 22:22

Не може да местиш снимки към конкурсни категории. Имай предвид, че този конкурс е анонимен. Прочети внимателно правилата на сайта и секция FAQ и ако все още имаш въпроси към админите, задавай ги на посочения за това мейл.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена