Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   07-12-07 19:04

Преди малко коментирах една снимка и добавих че въпреки някой неща които не харесвам давам "поощрително злато". И се замислих че всъщност това е неетично, защото казва на автора от кого са му дошли 4-те точки. И предполгам в много такива случеи се получва като покана "ела да гласуваш за мене".

Предложението ми е просто:
В правилата на сайта да се добави текст - нещо то рода на:
" В коментарите се збранява да се споменава колко точки е дал гласувалия"
Така ще избегнем нежеланото "почеши моя гръб, аз ще почешя твоя".
Не трудно да се направи, а админите като видят все пак такива "четкания", да си действат както те си знаят.
Какво ще кажете, колеги?
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: Goth_Angel   
Дата:   07-12-07 19:08

Ми аз много отдавна не казвам колко точки съм дала [smilie25]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: chopa   
Дата:   07-12-07 19:10


Фото Форум е преди всичко сайт за развлечение. Вие сте тук, за да се забавлявате и да прекарвате добре времето си, както и да научите интересни неща за фотографията. Не забравяйте че от точките и коментарите в сайта не зависи живота ви. Нито работата ви. Нито здравето ви. Нито здравето, работата и живота на близките ви.
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   07-12-07 19:19


Чопа
[smilie24] [smilie24] [smilie24] за твоето мнение. За сведение на Чопа аз например от 10 месеца съм пускал само 2 снимки наскоро за гласуване. Щото съм некадърен, пък ако взема да стана кадърен да не се задавя с точки [smilie5] .
Много добре казано, брат'чед. Ма има хора за които оценката им в фотообществото е по важно от отношенията им към собственните им деца, да знайш[smilie8]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: georgi969   
Дата:   07-12-07 19:26

Аз почти не гласувам.И не коментирам.То си личи. [beer]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: next_time   
Дата:   07-12-07 19:32

Много рядко гласувам, също толкова рядко пиша коментари.Когато видя нещо което е добро ама много - златце, ако е нещо идеино ,но някоя дребилия дразни - коментарче, но никога и двете[smilie24]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: mcujovani   
Дата:   07-12-07 22:05

аз си гласувам редовно, но никога не пиша под снимка, освен ако наистина не ме впечатли много, и не гласувам за коментари от типа злато, !!!!, и т.н.
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: n1x0n   
Дата:   07-12-07 22:48

Абе оправия няма... те тия дето си просят - винаги намират начин да индикират че са те "уважили".

Нали ги гледам разни дето се отчитат под всяка пусната тук снимка с едни и същи комплименти.
Тръгваш и копи/пействаш едни и същи похвали под 50-60 снимки днеска - все 10-15 ще върнат жеста.

Директен маркетинг, един вид [smilie18]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   08-12-07 00:05

абе кво се занимавате с глупости... я навънка да снимате! [shtrak]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: tan4o   
Дата:   08-12-07 00:13

Навън студ на кубчета, не мърдам от нас[smilie5]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: frenchev   
Дата:   08-12-07 01:38

сори ама според мен е пълна глупост. ако пускате снимки заради рейтинга няма смисъл да пускате въобще, съгласен с чопа. тук сме за забавление, аз по скоро бих бил за нещо от сорта на да не можеш да гласуваш ако не напишеш някаквп мнение, защото за мен това е най полезното.[beer]
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   08-12-07 01:48


Не ви питам кой как действа - дали си казва че дал точки или не, дали смята точкуването за необходимо или не. На всички в форума им е писнало да се говори за точки и точкоборство. Който иска да пуска сминките си за гласуване, който иска - да не пуска, който иска да галсува за другите - всеки да решава сам за себе си.

Идеята е за едно просто допълнение на правилата, няма да нарани никого, та да намалеят дразгите и съмнения за задкулсни игрички.
Админите, вие какво мислите. Или ви писна да се занимавате с предложения за промени.
[smilie3]
То тва не е и промяна - само добавяне на 2 реда в правилиника.
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: frenchev   
Дата:   08-12-07 02:00

според мен никакъв смисъл от това, ама никакъв, в место да ходиш да се подмазваш на някого гласувайки му за снимката върви и снимай.
 Re: Отпадане на обявяване оценката при коментарите.
Автор: admin   
Дата:   08-12-07 02:11

В правилата на сайта да се добави текст - нещо то рода на:
" В коментарите се забранява да се споменава колко точки е дал гласувалия"
- кой според вас ще се рови в коментарите да следи за подобни неща. Всеки е свободен да казва каквото си иска в коментарите стига да не обижда хората. За последния случай има бутон за сигнализация.
Chopa е цитирал първите изречения от секция FAQ. Прочетете ги отново.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена