Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 без borissov във форума...
Автор: coverdale84   
Дата:   09-10-07 01:21

...не искам този пост да е поредният повод за разни емоции...за жалост форумът загуби и всички ние, които харесваме работите му...аз вярвам, че в това изкуство снимките трябва да са на преден план, а не техният автор и още по-малко какъв бил и какъв не бил...и тук има много потребители, които представят себе си с 0 снимки и въпреки това критикуват здраво...нещо като инкогнито форумци, зад които стоят разни никове...то си е тяхно право да си се представят както си искат...за мен ФФ е повече от говорилня и определено липсата на такъв автор ще се усети...Никола, 4РД на патерици(хубава зодия...днес аз празнувам [beer] ) има достатъчно много хора заради които си заслужава да продължиш да показваш работите си..."хейтъри" винаги ще има, те възприемат фотографията и чуждия успех по един по изкривен начин...кво да се прави...голям праз...аз се надявам да се върнеш тук...Успех!
 Re: без borissov във форума...
Автор: IChertov   
Дата:   09-10-07 01:45

prez yia my e na borissov...
[smilie5]
koit e trugnal da tursi auditoria v tozi forum da si odi
 Re: без borissov във форума...
Автор: Gafa   
Дата:   09-10-07 01:46

Малеее как го написа само , като помен
че той кога е казал ,че напуска форума ??
[smilie10]
 Re: без borissov във форума...
Автор: IChertov   
Дата:   09-10-07 01:52

ako pone vednuj ne si si iztril snimkite ot profila
NE SI NIKUV FOTOGRAF [ezik] [ezik]
 Re: без borissov във форума...
Автор: pomstar   
Дата:   09-10-07 02:20

Chertov [smilie5] [smilie18]
 Re: без borissov във форума...
Автор: тьма   
Дата:   09-10-07 07:00

дано продължи да показва[smilie2]
 Re: без borissov във форума...
Автор: Reshovski   
Дата:   09-10-07 07:19

И какво стана сега, като си бил изтрил снимките!?
Форума вече не е същия ли!?

[smilie18]
 Re: без borissov във форума...
Автор: nsirakov   
Дата:   09-10-07 07:20

и тойй ли се обиди.. много тънкообидни са тия творци бре...
 Re: без borissov във форума...
Автор: tnt   
Дата:   09-10-07 07:35

[smilie23]
 Re: без borissov във форума...
Автор: bdin20a   
Дата:   09-10-07 07:41

...тупан му на рамо,киака му у га.за-аде.....!!
Форума да не е[smilie18] по беден сега,А??????[thankyou] [shtrak] [ezik] [ezik] [ezik] [beer] [beer] [beer]
 Re: без borissov във форума...
Автор: 3DFEN   
Дата:   09-10-07 08:16

Завист, нормална българска завист.
Борисов почнал да снима от една две години. Пък взел, че успял в Италия. Взел, че си и спретнал изложба. Взел, че и почерпка си докарал на изложбата. Взел, че черпил на ред всички дошли там.
И понеже някои други не го могат, го плюят.
Ми то това тук в този "фотографски форум" си е на пълно нормално.
Като четох темата за изложбата и ако бях Админ направо щях да изстрия профила на някои от плюещите.
Сега момчето си изтри снимките и ще има пълното право и той да плюе.
Интересно ако 99 % от регистриралите си изтрият снимките, какъв фото форум ще бъде.

Някои може ли да де пример от някои друг форум за такова оплюване?
 Re: без borissov във форума...
Автор: Synthy   
Дата:   09-10-07 08:19

На Борисов колкото и да не му харесвам стила на изказване, имаше много хубави работи според скромното ми мнение. Форума загуби част от хубавите си снимки на един добър автор, за съжаление :(
 Re: без borissov във форума...
Автор: Amigo   
Дата:   09-10-07 08:41

IChertov написа:

> ako pone vednuj ne si si iztril snimkite ot profila
> NE SI NIKUV FOTOGRAF [ezik] [ezik]


[smilie5] [smilie5] И аз моите ги манах веднъж [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Борисов, слагай снимките и не се връзвай на хорска завист! [smilie24] [smilie24] [shtrak]
 Re: без borissov във форума...
Автор: asahi   
Дата:   09-10-07 08:43

Борисов, кво им се връзваш на тези пинчери, дето една снимка не могат да продадат на нормална цена?
 Re: без borissov във форума...
Автор: onlineivo   
Дата:   09-10-07 09:15

Борисов, не виждаш ли че тези дето плюят просто завиждат на успеха ти, завиждат че не могат същото, Завиждат че за 1-2 години си направил неща, които те вече много години само ги опитват... Какво по-голямо доказателство за това че си добър?
 Re: без borissov във форума...
Автор: 2metraninja   
Дата:   09-10-07 09:26

Еми да - и мен ме дразни арогантността на Борисов като говори за нормалните момичета и физическите им качества (сякаш той само богини е.е) и всеки път съм му го казвал, но встрани от това се кефя, че млад човек за година- две може да се изстреля в орбита, която някои от по- старите и знатни членове на гилдията могат само да си мечтаят и по човешки злобеят срещу "парвенюто" Борисов[smilie7]
 Re: без borissov във форума...
Автор: -Julius-   
Дата:   09-10-07 09:30

Понеже темата както е тръгнала Борисов ще го изкарате още малко мъченик...

Какво по-голямо доказателство за това че си добър?

Завистта не винаги е доказателство, че някой е добър... тя говори повече за завиждащите! [smilie3]

Но на мен лично не ми казва абс. нищо за човека на когото завиждат!

Дали има хубави снимки или не - всеки сам за себе си преценя... [smilie8]

Но от изказванията му тук - е по-добре че ще ги няма /ако наистина спре или поне малко се промени/! [smilie21]

Разликата между сарказма или по-особенното чувство за хумор няма нищо общо с евтината простащина...

а такава лъхаше от него! Само първото е признак на интелигентност! (спр. Д-р Хаус [smilie5])

Лично мнение! [smilie7]
 Re: без borissov във форума...
Автор: -Julius-   
Дата:   09-10-07 09:45

А изтриването на снимки... си е кофти! Означава че някой наистина го е засегнал!

Но пък ако чете тази тема, не само че няма да се промени, ами ще стане точно обратното! [smilie7]

 Re: без borissov във форума...
Автор: Reshovski   
Дата:   09-10-07 09:49

Това, че Борисов за 2 години е успял, не означава, че в личен аспект има някакво кой знае какво развитие. Това че живота му е предоставил шанс, който не се дава на всеки, не означава, че е по-добър от много съфорумци.
 Re: без borissov във форума...
Автор: Amigo   
Дата:   09-10-07 09:51

Абе защо трябва да се обсъждат личните качества на някого, а не снимките му? [cool] [smilie7] Освен това човек се учи цял живот, това е. [smilie7] [smilie21]
 Re: без borissov във форума...
Автор: 3DFEN   
Дата:   09-10-07 09:53

Amigo [smilie24]
 Re: без borissov във форума...
Автор: -Julius-   
Дата:   09-10-07 10:03

Докторе, не казвам, че не си прав, но нещата са свързани!

И личното негативно впечатление от даден автор - често убива удоволствието от творбите му! [smilie7]

Да те питам - слушаш ли шансоните на Е. Минчев? Ако не - защо? [smilie7]

 Re: без borissov във форума...
Автор: tnt   
Дата:   09-10-07 10:16

Джулиус, изобщо не е в това въпросът, а че една тема за изложба се превърна в гадна клоака на негативност и кофти комплексарщина.
Всичко, което има там е злоба, комплекси и грозотия....
Нищо от всичко изказано там или тук няма да отнеса до работата на Борисов.
А и, смятам, е изключително късогледство да отречеш една добра работа, заради това, че авторът някъде те е позасегнал или е изразил остро мнението си....
Изобщо....трагедия, драги зрители! [smilie23]

 Re: без borissov във форума...
Автор: -Julius-   
Дата:   09-10-07 10:19

За темата за изложбата - съм съгласен! [smilie24]

Мен лично не ме е засегнал... но бъди сигурен/на, че за това отношение Борисов сам си има вина! [smilie7]

Ако той не беше такъв - и отношението щеше да е различно! Не всички /или почти/ изложби стигат до тук!

Надявам се сега разбра какво имах предвид!

 Re: без borissov във форума...
Автор: Amigo   
Дата:   09-10-07 10:26

Julius, абе тъпи са подобни публични теми. [cool] [smilie8] Доколкото ми е известно, изключително популярната песен "Моя страна, моя България", изпълнявана от покойния Емил Димитров, е френски шансон? [cool] [smilie3] [smilie7]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена