Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: мнение за изображения генерирани от изкуствен интелект
Автор: hotsnail   
Дата:   08-09-23 14:53

хансто кое не е изкуствена снимка? Има въобще ли естествени снимки въобще? био-снимки... може би дето казват, че като някое живо същество умира последното дето е видяло остава запечатано в ретината му??

Това е като био-жените... без парфюм, без грим, без прическа, без да се грижи за фигурата си, без тоалет? ми те котките дори се стараят за външния вид и миризма....

къде слагаш границата между изкуствени и естествени? А естествените изкуство ли са? Щото иузкуство иде от изкуствен, демек не естествен... примерно Боянския водопад не е арт инсталация а природно образувание....



Публикацията е редактирана (08-09-23 14:54)

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за изображения генерирани от изкуствен интелект
Автор: asahi   
Дата:   08-09-23 15:04

В името на сайта е записано за какво е - фото форум, а не картинка форум. Припомнил съм какво е фотография. Как ще я обработваш е технологичен въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за изображения генерирани от изкуствен интелект
Автор: hansto   
Дата:   08-09-23 15:42

"Естествена" снимка е тази, която сам запечатваш светлината с фотоапарат. Казването на ИИ да измисли снимка е както казах по-горе сравнението със силиконовите цици

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за изображения генерирани от изкуствен интелект
Автор: philip   
Дата:   08-09-23 18:04

hotsnail: "Щото иузкуство иде от изкуствен..."

- С това съм напълно съгласен. Реализмът в изкуството си остана в миналото.[smilie3]

hotsnail: "...жените... без парфюм, без грим..."

- Но с това НЕ! Красотата при жените (и не само), не е в грима, парфюмите или татуировките[smilie10]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »