Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: MACRO проблем
Автор: mihalo   
Дата:   02-06-23 03:49

Ооопс! Няма да участвам в макроснимането на пачки, жена ми е само умерено алчна!
[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: MACRO проблем
Автор: TVProject   
Дата:   09-08-23 09:16

Вчера случайно минах покрай кварталния офис на една от омразните ми куриерски компании и внезапно реших да го посетя. Влязох и строго попитах „Имате ли нещо за мен?“. Служителката, която видимо се притесни от началническия ми вид и глас, се разтрепери и каза, че ще провери.

След малко се върна и почти през сълзи изхлипа, че няма пратка за мен, но ако и дам малко време, ще види какво може да направи по въпроса, така че да не си тръгвам с празни ръце.

След като се забави ужасно много време служителката се върна и плахо ми подаде едно пакетче. Чакането, което беше продължило почти двадесет и три секунди, ме беше изнервило много, затова я погледнах с изпепеляващ поглед, взех пакетчето и бесен излязох от офиса.

В къщи видях, че в него е ето тази джаджа – не знам за какво се използва, но както е казал мъдрецът – на харизана макро релса, луфтовете не се гледат!

Очаквайте продължение... Macro Ep. 2


https://i.imgur.com/IPFdceM.jpg




Публикацията е редактирана (09-08-23 09:18)

Отговори на това съобщение
 Re: MACRO проблем
Автор: asahi   
Дата:   09-08-23 12:51

Ужас ужасен!

Отговори на това съобщение
 Re: MACRO проблем
Автор: fragranse   
Дата:   09-08-23 23:14

Ужасен ужасон! :)

Отговори на това съобщение
 Re: MACRO проблем
Автор: mihalo   
Дата:   10-08-23 02:36

Пробутали са ти непотърсена пратка, морално и технологично остаряла. Смартфоните са му майката! Чел съм за тях, те и нанометри си имат!

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »