Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 конкурсите
Автор: bogdanov   
Дата:   01-12-22 21:30

КОнкурсите приятели... да споделим опит и мнения относно тези феномени! Така предизвикателни, така достъпни, така лесно постижими... така често случващи се! Защо ли?
Моят опит в този бизнес напртави няколко извода:
1. Конкурс на тема "да снимаме художествено" ... Участници 400 (минимум) всеки има право да участва с 3 кадъра... три награди, като първата е 300 лева, втората 150 и третата 100 лева... общо 550 лева за 400X3=1200 кадъра:)) Голям кеф и голямо признание ако кадъра ти спечели това "успорвано събитие"...истината е, че твоят печеливш кадър струва 550 : 1200 = 0.33333333333 лева до момента в който някой реши, че другите кадри нищо не струват:) А те струват точно толкова колкото печелившите!
2. чуждестранните...
Вкарайте 21,59 евро за да участвате в светоно ивестния кОнкурс- конферанс от FIAB-ONTARIO на тема ЖЪЛТО, последен срок утре след обед ! И ВИе кичите лесни ордени, защото всеки от Вас реално знае, чИ : КОЙТО ИГРАЙЕ ПИЧЕЛИ! НЪЛ ТЪЙ! После невинно по детски пускате линкове към поредното събитие, което не Ви носи нищо друго освен заблуда във феисбук.
АЗ СПИЧЕЛИХ МИНАЛАТА ГОДИНА И СИГА СЪМ ЖУРУЕ! [smilie18] Чудесно, дано догодина научиш все пак как се снима!
3. Участниците... 90% са на мнение, че "на тях така им харесва" и никой няма правото да им оспорв това "свещенно право"!
Всичко щеше да е перфектно ако след всичко това не скачаха случйници защитаващи победителското си прво! Темата е сложна, дано не се хвърлят в диалог усетили ощипване медалисти!
 Re: конкурсите
Автор: asahi   
Дата:   01-12-22 21:57

В конкурса Мис Монокини нещата са по-прости. Снимки няма да пускам.
 Re: конкурсите
Автор: bogdanov   
Дата:   01-12-22 22:04

asahi , ама защо да не пускаш бе човек? Те участниците често са едни и същи!
 Re: конкурсите
Автор: asahi   
Дата:   01-12-22 23:44

Мда, могат да се усетят някои съвпадения. За колегите фотографи ми е - да не се почувстват онеправдани.

За 30-тина години активно съзерцание съм стигнал до следния извод - ако влагаш систематични усилия да се наместиш някъде знанията и талантът може да не са ти нужни. Усилията са достатъчни. И за да не се имат фотографите за нарочени ще кажа, че така е в повечето сфери - от музика до програмиране.
 Re: конкурсите
Автор: lamerko   
Дата:   02-12-22 00:29

Ей, нищо свято не остана, на което да посегнете! Долу лапите от "Мис Монокини"!
 Re: конкурсите
Автор: localhost   
Дата:   02-12-22 01:47

А докога МОНО? Не търпи ли развитие и тоя конкурс?
 Re: конкурсите
Автор: bogdanov   
Дата:   02-12-22 07:38

На темата вероятно не и е дошло времето още :) Хубав ден Ви желая!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.