Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Canon - ска техника срещу SONY
Автор: asahi   
Дата:   16-11-20 01:15

Пък ако знаете пазарът на професионална озвучителна техника как се е спекъл [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon - ска техника срещу SONY
Автор: kam63   
Дата:   16-11-20 09:08

Просто хората преминаха на безогледални апарати за фото и видеозаснемане.Ако снимаш кое ще предпочетеш с 4кг или 1.5кг в ръката.Отделно по голяма възможност за ползване на обективи и др.Да не забравяме и пустата корона криза която стана амен целогодишна кой ще ти вкара 4100лв в нещо което няма възможност да ползва.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon - ска техника срещу SONY
Автор: MixMike   
Дата:   16-11-20 10:33

Hotsnail написа:
Сайта не е предназначен само за богати млади хора. Особено в България, където 95% от хората са бедни, подобно елитарно отношение е меко казано грозно. Има много интелигентни и талантливи хора в България, които не са уцелили професия с високи доходи и не могат като Вас да си купуват камери за 10-15 хиляди с лека ръка. Има и много хора, които не знаят по няколко чужди езика. Да проявите малко повече скромност и емпатия, не е излишно.




Толкова тъжно...
Поредния опит да ми се вмени вина.[smilie18]
Вече съм оприличен на богатия и лош капиталистически чичко размахващ с лека ръка техника за 10-15К, и угнетяващ малките бедни чавдарчета...пардон съфорумци, събиращи дребни монетки в прокъсаното джобче на сетрето си, за да си купят така мечтания китов обектив.
Всъщност, дори не е и тъжно вече. Нещата отиват на гротеска[smilie2]


- споделям опит с последен модел камера = "елитарно отношение", защото 90% от този форум са начинаещи любители и нямат средства да си я купят?!?


-давам съвет на начинаещ да изгледа обучително видео в youtube = "липса на емпатия към хората не знаещи английски"?!?


- фотограф съм и споделям мнение във ФОТОфорум = уцелил съм професия с високи доходи и подтискам останалите потребители?!?

Пфахахахахахахахахахахаха[smilie18]


Понеже ти обещах да не се занимавам с теб (искам да съм учтив и да използвам формата "Вас", но не съм сигурен на коя от твоите самоличности ще попадна, затова се обръщам към основната!), ще ти го кажа наистина за последно!

Кириле, аз съм фотограф! Камерата ми е инструмент. Аз и единствено АЗ мога да преценя каква камера ми трябва, колко ми е дохода и бюджета, и дали мога да си я позволя! И ако мога - си я купувам.
Не смятам че изобщо дължа обяснение, или трябва да се чуствам виновен, пред когото и да било, за това което съм, мога или притежавам.

В случая обаче, ти се държиш като нещо средно между дърт комунистически популист с промит мозък, съвременен платен политически трол, и озлобен дребен човек с лични проблеми и вътрешни противоречия, търсещ с кой да се заяде.
Няма да ти се получи, пич, честно![thankyou]
Остани си със здраве!
[beer] [beer] [beer]



П.С. Ще приема съвета ти за повече разбиране и емпатия към останалите хора, посипвам си главата с пепел, и предварително се извинявам, ако това което напиша остане неясно за теб или другите не ползващи чужди езици...

Има един нов модерен термин в английския, който описва поведението ти (пояснявам поведението, а не личността) - attention whore - a person who behaves in a provocative, outrageous, or reprehensible manner in order to attract attention.[smilie3]



Публикацията е редактирана (16-11-20 15:41)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »