Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Sexual content
Автор: Slivenski   
Дата:   05-10-20 09:07




Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: asahi   
Дата:   05-10-20 10:54

"Автор: localhost
Дата: 05-10-20 05:41

Oт фейсбук не ти ли стига [smilie18]"

Сори, не ползвам. Сигурно затова кемтрейлса ме е подминал безсимптомно.

От пръв поглед забелязах нещо за полово възпитание. Ако погледнете статистиката на Unintended Pregnancy and Abortion бързо ще разберете коя държава колко е напреднала/назаднала в това отношение. Ама е добре сами да си намерите информацията, а не услужливо и манипулативно поднесена през фейсбук.

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: ipolit   
Дата:   05-10-20 12:38

Тоя документ даже е истински, егати. И тия ни дават акъл как да се справяме с коронката.

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: CDman   
Дата:   05-10-20 13:05

Te ако знаеха как - да са го направили.

Иначе отдавна не обръщам внимание на нищо написано от бюрократи и/или безделници. За жалост медиите ги тиражират и става "оди разправяй, че нямаш сестра". [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: SaS   
Дата:   05-10-20 18:18

Аз се извинявам, че хем не съм дописал темата, хем съм я пуснал, пък и не съм ч чел, но сега ще я прочета.

На нали с Фото Форум Фест се занимавахме и не оставаше време, извинете.

Това, което не съм публикувал е снимката, която е маркирана като Adult content


https://photo-forum.net/static/site_pics/2020-09/1599468404_39_16.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Slivenski   
Дата:   05-10-20 18:20

Аз тук виждам как един бръмбар се опитва да помогне на друг бръмбар да се изкачи по стъблото на някакво растение.

[smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: nislon   
Дата:   05-10-20 18:40

^ в природата няма нищо сбъркано, само болен мозък може да я маркира за възрастни :))

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: flyfishing   
Дата:   05-10-20 20:36

Боже......

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: nyamago   
Дата:   05-10-20 20:52

Бях с впечатление (май всички бяхме с такова), че за секцията 'голо тяло' иде реч. А то какво било![smilie5][smilie5] [smilie18]

Гугъле, гугъле... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: asahi   
Дата:   05-10-20 21:14

Ето една мастурбираща калинка:


https://photo-forum.net/static/site_pics/2020-10/1601921510_39_74.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Yog   
Дата:   06-10-20 07:33

Хора, никъде в документите на СЗО и ЮНЕСКО, които сте линкнали, не пише това: "За възрастова група, от 0 до 4 г. е записано, как децата да се учат на начална мастурбация, как да се докосвали и да си доставят удоволствие.", както твърди един борец за свобода. В същия пост, в който е написал "целуфан" и "маниполация".

В тази секция на документите пише как се държат децата. Казва се, че на 2-3 годишна възраст, (когато са в етап любопитни/изследват телата си) започват да си пипат гениталиите, защото собственото им тяло им става интересно и това им е приятно. Започват да изследват гениталиите си подробно и да ги показват на други хора и т.н.

Цялото нещо е описание на поведението на малките деца. ТЕ си ги пипат гениталиите на тази възраст, никой не ги учи на това (на 24 страница в английския вариант ).

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: CDman   
Дата:   06-10-20 09:19

За някой , който има бръмбари в главата е нормално снимката с бръмбарите да му заприлича на "съдържание за възрастни". [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Бармалей   
Дата:   06-10-20 09:26

Айдее... сега моите "бръНбари" да ги трия ли? Или да чакам санкцията на Гудала? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: asahi   
Дата:   06-10-20 09:37

"Автор: Yog
Дата: 06-10-20 07:33

Хора, никъде в документите на СЗО и ЮНЕСКО, които сте линкнали, не пише..."

Това е геноцид над посредствено възприемащия информацията гражданин. Ти го манипулираш да започне да чете, което ще го убие. Остави го да го водят за носа. Защо му вгорчаваш живота с неистови усилия?

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: nislon   
Дата:   06-10-20 10:57

С удоволствие се самовъзприемам като "посредствено възприемащия информацията гражданин". Категорично отказвам да чета, понеже няма смисъл при толкова дълбоко запознати с материята хора.

Вече разбрах, че за СЗО, трябва да се говори или хубаво или нищо, защото веднага подскачат, като ощипани ученички, сороспии и всякакви други напълзяли филантропи.

Нямам никакво желание да споря. Крайно аполитичен съм, също нямам и не съм имал фейсбук, новини не гледам. Докато не ми навлязоха грубо с бутонките в личното пространство, както и на много хора по света.

Четете си и си употребявайте по предназначение, всички алинеи, членове и членки и се упражнявайте да се доказвате като отговорни граждани.
Успех!

п.п. и не забравяйте маските и ръкавичките.


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: CDman   
Дата:   06-10-20 11:00

Автор: Бармалей
Дата: 06-10-20 09:26

Айдее... сега моите "бръНбари" да ги трия ли? Или да чакам санкцията на Гудала?


Бръмбари, пеперуди, котенца, катерички, дини, сливи ... абе сичко под Гугула [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: asahi   
Дата:   06-10-20 11:02

Както не си разбрал документа така не си разбрал и насоката на нашия разговор. Двукратно показваш, че ти е по-лесно да приемеш една подменена истина, която по някаква причина ти допада.

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: nislon   
Дата:   06-10-20 11:14

Истината е много относително нещо. Понякога е спорна, понякога - безспорна. В случая, всеки си има неговата.

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: attempt   
Дата:   06-10-20 11:29

nislon написа:

> Истината е много относително нещо.
> Понякога е спорна, понякога -
> безспорна. В случая, всеки си има
> неговата.

Всъщност истината е много по-прозаична. Народа по-скоро би си прегризал врата, отколкото да надмогне гигантското си его и да си признае(най-вече пред себе си), че е сбъркал в първоначалната преценка и са го хванали като шаран на гола кука. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Бармалей   
Дата:   06-10-20 11:49

"п.п. и не забравяйте маските и ръкавичките."
И да си миете краката!
Миенето на ръцете, тогава, ви е бонус...



Публикацията е редактирана (06-10-20 11:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Slivenski   
Дата:   06-10-20 13:38

Толерастите и еврогейовете кога ше ги подпукаме и тех, деева? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: asahi   
Дата:   06-10-20 14:28

Ама как ни прекараха да си мием ръцете, а? Тази пролет от пазене една хрема не можах да хвана.

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: Slivenski   
Дата:   06-10-20 14:56

За малко да ни принудят и да се къпем, деева! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: nislon   
Дата:   06-10-20 15:21

Някои не успяха да умрат, понеже моргите бяха препълнени, жалко че съм изгубил официалния линк от отвъдното [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sexual content
Автор: wlad   
Дата:   06-10-20 16:41

Да се бъзика човек по този начин с над милион починали в световна пандемия е откровено грозно.
Ако не може да помогне, не е лошо поне да не пречи:


https://i.ibb.co/jVFfLYM/masks.jpg


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »