Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: За Българският език във форума
Автор: philip   
Дата:   18-09-20 18:24

Марче, сигурно има, ма к'во пречи кат забележиш някъде такива грешки да пуснеш едно ЛС до admin.


Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: hansto   
Дата:   18-09-20 18:36

Админът сега да следи кой слага запетайките правилно ли? Ако всеки си погледне постовете ще намери един куп грешки.
На мен лично не ми пречи обявите да са на английски, руски или немски , стига да не са на цигански ;)

Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: IShoot4Fun   
Дата:   18-09-20 22:33

hansto написа:

> Ако всеки
> си погледне постовете ще намери
> един куп грешки.

Не е точно така. Сещам се за поне двама съфорумци, които пишат наистина грамотно.

Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: radikyokushin   
Дата:   19-09-20 00:07

мара написа:

> всъщност в сайта и официалните
> текстове към него има доста
> правописни грешки. ако
> администрацията се беше допитала
> до филолог, сигурно щеше да ги
> избегне [smilie5]

Човек дето го мързи да натисне шифт-а на клавиатурата, за да започне изречението с главна буква, да ми говори за правопис - молиМ ти се!!!
[smilie21]

П.П. Предполагам само, че е от мързел, че иначе другото е тотална неграмотност.


Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: мара   
Дата:   19-09-20 00:48

не е мързел [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: io_bs   
Дата:   19-09-20 01:06

Майко мила, колко народ тук се изложи с познанията си по майчиния език. А имах нагласата, че фотографското племе минаваме за образовани хора. [smilie10] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: Julius   
Дата:   19-09-20 07:20

io_bs написа:

> А имах нагласата, че фотографското
> племе минаваме за образовани хора. [smilie10] [smilie21]
Хаха и цитират Шекспир в оригинал, нали!? [smilie18]

Не знам защо още робувате на някакви такива стереотипи? [smilie7] Сякаш дадена професия е еталон за всички в нея? Такива тиквеници 'фотографи' сигурно има дето... но с нищо по-различни от същите тиквеници, каквито има и във всички останали професии. То пак хубаво, че не зависят човешки животи от нея! Не съм чувал някоя булка или младоженец да са се самоубили в резултат на провалена фотосесия?!

Все едно някой да каже, че планинарите са най-възвишените и чисти същества? Някога може и да е било... сега като ги гледам горе - едни канабислийчета, дето наргилето "първа радост е за мене". Павката им рекъл тука не се пуши, те посред нощ като го опънали цялата хижа се осмърдяла на ябълков тютюн. Та хижаря като извадил пищова и посред нощ ги изхвърлил навън... Другия пък уж 'водач' си заряза групата в подножието на Джангала и им рекъл: "Ей тука следвайте червените стрелки до горе, аз ще ви изчакам"! [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: За Българският език във форума
Автор: Антивик   
Дата:   21-09-20 08:59

[smilie8] Нещо ми се губи....а ако реша да "благословя" по нашенски на някой близък роднина де не му е баща(де май е в разрез с правилата на форума), може ли да го направя на някакъв чужд език? Било там руски, японски, индийски, немски/опаа, то немците не могат да псуват кат нас/, сръбски, турски....(английския не го слагам, разбра се тук, че за много навалица, той е като матерен)...., па ако ще и с правописни грешки да е?[smilie11] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »