Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обща тема за всички!
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   06-07-20 00:01

Привет!!!
Може да съм тъп или никой, ама колко мачки/котки/ и кучета требва да има у форуму!!!!!
И по колко пъти снимани!!!
За татуировки нема да казвам.
Извинявайте ама поне на мене ми е много!/ а съм средно статистически !!!/

Нека естетете да кажат!!!

Ако не са се познале кои питам - В-етата , щото а- тата сме тъпи!

И да ни прескочи ковидо !!!!

Айде със здраве на кой пише!!!

 Re: Обща тема за всички!
Автор: mihalo   
Дата:   06-07-20 01:33

Ако всички бяха умни и красиви ние как щяхме да се различаваме от тълпите /може да ме цитирате свободно :D /... ;))

Не се шегувам! Направо се гъбаркам
Кой да каже накъде да тече животът? За реките знам, че водата тече по най-малкото съпротивление [smilie18]

Те така те!


Редакция: Като прегледах... Аз си разсъждавам дървенофилософски, ама верно много се намножиха тия, приятелчетата на "Уплашения човек".... щото не носят маски ли? :))))

И те така те пак ;D



Публикацията е редактирана (06-07-20 02:53)
 Re: Обща тема за всички!
Автор: quazimodo   
Дата:   06-07-20 07:52

Верно, че не е качено за гласуване, но все пак [smilie18][smilie18][smilie18] https://photo-forum.net/static/site_pics/2020-05/1588636771_dscf94691.jpg


Отдавна съм казал, че трябва да се превърне форума в клуб на английския джентълмен-фотограф и членуването да е само с плащане на много висока входна такса. Надявам се тогава да не се появява по една такава тема седмично. Не искам да ми плащате авторско право за идеята[cool][cool][cool]

 Re: Обща тема за всички!
Автор: BumpeR   
Дата:   06-07-20 08:44

Хаха, и аз се учудих от нашествието на котки във форума в последните дни и как хора, които нямат статус, по някакъв начин качват по 5-6 снимки наведнъж, докато ние простосмъртните имаме право на 2 на всеки 5 дена. После забелязах, че има някаква нова категория "в света на домашните любимци" :). Не знам дали е конкурс или е нещо временно, но явно заради това ще да е.



Публикацията е редактирана (06-07-20 08:50)
 Re: Обща тема за всички!
Автор: ombre   
Дата:   06-07-20 08:45

Тази тема е тотално безсмислена,по същата логика,може да се каже за всеки един жанр,пейзажи,портрети и т.н.
 Re: Обща тема за всички!
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   06-07-20 08:49

Да! Разбрах.
Форумът е общ и всеки може да прави всичко.

Обърнах се към Б-авторите, защото винаги съм смятал,че имат по-голям опит и по-разбират.

Понеже няма как да изтрия темата , ще я затворя.

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.