Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: asahi   
Дата:   12-05-20 18:32

Разрешиха сватбите на открито!
Това стана ясно след среща на премиера Бойко Борисов с ресторантьорския бранш. Те обаче ще могат да се провеждат само при спазване на изискването за социална дистанция и на всички противоепидемични мерки, посочени в заповедта на здравния министър Кирил Ананиев.


Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: CDman   
Дата:   13-05-20 07:14

[smilie5]

Представям си:

Обявявам ви за съпруг и съпруга. Можете да пратите СМС с целувка на партньора си. [smilie5]

А преди първата брачна нощ - задължителен ПСР-тест [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: quazimodo   
Дата:   13-05-20 09:09

Е са станА страшно у маалите[smilie5][smilie5][smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: asahi   
Дата:   13-05-20 11:45

И изпращане на абитуриенти ще има в училищния двор. Ама без балове.

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: CDman   
Дата:   13-05-20 12:33

Да не забравяме и "изпращанията", където зрелостникът/зрелостничката ще бъде разцелуван от цялата рода до 9-то коляно. [smilie8]

Щеше да е смешно ако не беше .... идиотско. [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: HadesPersephone   
Дата:   13-05-20 12:39

забранено използването на обективи под 200 мм [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: next_time   
Дата:   13-05-20 23:23

Шанс за безплатно право на живот не се предвижда.


Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: CDman   
Дата:   14-05-20 07:08

Гледах вчера по новините въпросните зрелостнички на "аудиенция" при г-н Борисов. Останах с впечатление, че се изживяват като героини и никак не си дават сметка, че си играят с огъня само и само да задоволят един техен каприз.[smilie8]

Няма съмнение, получиха си 15-те минути слава, но ако, не дай боже, стане мазало всички ще знаят на кого да "благодарят".[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: ombre   
Дата:   14-05-20 09:41

Аз се чудя,тая простотия с баловете,що не я махнат.Не само за тази години,а ми по принцип да ги няма.То едно броене,едно свиркане,хиляди левове за рокля ,която се носи 2 часа и след това заминава в гардероба и до там.Пълна безсмислица,а на фона на пандемия,че и простотия.

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: wlad   
Дата:   14-05-20 11:38

и мен не ме кефи този "обичай", но нека се забавляват децата, после цял живот гърбене ги чака. Нека се контят маците, после като ги зашият в някое село да варят домошарка и да носят боя, само това ще им остане.

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: hotsnail   
Дата:   14-05-20 12:27

ombre написа:

> Аз се чудя,тая простотия с
> баловете,що не я махнат.Не само за
> тази години,а ми по принцип да ги
> няма.То едно броене,едно
> свиркане,хиляди левове за рокля
> ,която се носи 2 часа и след това
> заминава в гардероба и до
> там.Пълна безсмислица,а на фона на
> пандемия,че и простотия.


Малко живях в Щатите и там имат балове също.

Тоя след 12-ти клас е най-пищен и голям и има подготовка, дрехи, фотографи, пръстени, фото албуми на випуска, бал във физкултурния салон на училището. Въобще голяма работа.

Ама освен него имат танци и събирания обществени и по-други поводи. Те някак нямат толкова големи тумби от семейство и близки приятели като повечето българи. За сметка на това имат много повече общностни събития и връзки. Примерно учителите в дадена област (5-6 училища) си организират срещи/вечери с официални дрехи подобно на бал формално събитие. Организират си танцови забави за града или областта. В училищата мисля, че си организират нещо като балове за учениците и на предните степени - след 4-ти, 7-ми клас. Организират се разни балове или формални вечери от разни фирми, политически, гражданки организации и т.н....Та има поне няколко други повода и то годишно да се облечеш в по-формални дрехи и да се почувстваш специално.....

При нас по-скоро имаме проблем, че са изчезнали тия събития по времето на социализма и е останал само абитуриентския бал. Дето казваш сега е на свинче звънче. Преди 44-та е имало и в България социални събития нормални.

Сега чета че има офицерски бал. Не знам дали има учителски, лекарски....

ние живеем в едно доста разбито и не добре функциониращо общество....

Отговори на това съобщение
 Re: Шанс за стари моми и закъсали фотографи.
Автор: petervassilev   
Дата:   14-05-20 13:20

^

"... в Щатите и там имат балове също"

Там неизбежно ставаш свидетел или присъстваш и на Quinceañera, особено ако имаш познати и приятели мексиканци. Излишно пищно, но за традициите, игрите и забавленията определението "кич" изглежда е неприложимо [smile] .


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »