Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   27-08-19 18:25

Не, не е така, че някои се дразнят или нещо такова. Не е и мода, може да се нарече пренасищане на пазара, вид развитие.
Лично аз съм го изпитал нацяло процеса- ту към огледалото, ту към без, после цикълът се върти...Всичко опира до парите, само до кеша дали ще се смени. Ако някой има система, градена 3-4 години и е с огледало, няма начин да стане да мине ей така на безогледално.
sqwaz, чакам да пишеш доказателство, че съм имал някога проблем с бек/фронт фокус...Щото мисля, че може да не ползвам последния хит на техниката,но прекалено, доста са ми минали през ръцете. Също има стилове и начини на снимане, които при мен преобладават и не ми се налага да мисля за фронт/бек фокус. Понякога рЕзко влизаш в положението на хората, в което сякаш забравяш, че си бил...
Всеки сам решава, всъщност положението определя. $$$



Публикацията е редактирана (27-08-19 18:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-19 18:29

Кваки, кваки, прекалено много цимент... прочети пак

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   27-08-19 18:34

И цимент съм бъркал...С или без огледало.

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-19 18:40

Кваки, обзалагам се, че дори няколко пъти да прочетеш какво съм написал аз, и какво ти, пак няма да разбереш, че не съм казал, че си имапл подобни проблеми, а напротив, че ти единствен не си имал. Въщо така не би разбрал, че имам предвид материала, от който е направена главата ти, а не бъркането на цимент. Много рядко разбираш какво говорят хората, и освен това не разбираш, колко е трудно да се общува, когато насреща ти не разбират елементарни неща. Такива хора наричам "циментени глави". Не се обиждай, но редовно ти се случва да се изказваш без никаква логика, защото просто не си разбрал правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   27-08-19 18:58

Разбирам те, даже още от първия апарат и последния, който си взе и от загубите, които понесе след смяната на огледалните с без...Просто няма смисъл.



Публикацията е редактирана (27-08-19 19:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-19 19:06

Какви загуби, Кваки? От смяната имам само ползи, и не се сещам за нито една загуба, но ти ако знаеш ми кажи, за да си направя преоценка.

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   27-08-19 19:16

Време.
Отделно, ще има още поне 3-4 години, докато мечтания широк, лек и светъл обектив се появи за безогледалките. ЗА макро вече има Сигма.



Публикацията е редактирана (27-08-19 19:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-19 19:17

Цимент.

Батис 18
Стопих му лагерите и го показаха почти веднага след като почнаха търсенията ми, не съм загубил никакво време.

Кваки, обръщам ти гръб [smilie18] Иди на лекар



Публикацията е редактирана (27-08-19 19:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   27-08-19 19:23

добре, че се появиха безогледалките за без...почвените снимащи с пари, без друго.
Няма, за съжаление кой, кога и как да покаже кадър, поне един, от безогледален апарат, който да не може да се направи с огледален.



Публикацията е редактирана (27-08-19 19:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-19 23:25

Аз Кваки, мога да ти покажа такъв кадър, но ще го направя едва тогава, когато ти ми покажеш стихотворение написано на компютър, което не може да бъде написано на пишеща машина :) Цимента здраво е стегнал

Отговори на това съобщение
 Re: Без Огледало с/у Огледало
Автор: kvakioh   
Дата:   28-08-19 05:49

Това ти е отвъд възможностите за кадъра от всякакво естество, сравнението със стих е силно неуместно.
Отделно, не можеш да си представиш колко гъвкав и мощен става цимент, в който съм добавил само 1% полимерна добавка...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »