Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 11:56

[shtrak]
 Re: Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 11:56

Колеги да предложите някакъв гел за мазане [smilie3] нещо си прецаках ръката от китката до лакътя. Покрай баловете държах апарат с една ръка и сега боли а нямам време да отида на лекар.Може някой да е патил като мен .
 Re: Медицински въпрос
Автор: Synthy   
Дата:   21-06-19 11:57

Бен-гей, ибутоп
 Re: Медицински въпрос
Автор: Imaginarium   
Дата:   21-06-19 12:11

Aflamil - сутрин и вечер по 1 пакетче за три дни, не повече.
И мажеш с Deep Relief. Това е моята схема всеки път щом си прецакам нещо.
 Re: Медицински въпрос
Автор: Hsathv   
Дата:   21-06-19 12:16

Тендивал, ама е 20 лева. Идеална работа върши и конското мазило Рефригеранс.
 Re: Медицински въпрос
Автор: nyamago   
Дата:   21-06-19 13:13

Ще е грешно ли ако преди да се предпише терапия (или множество опции), да се постави диагноза? [smilie11] [smilie8]

Ако диагнозата не е отгатната, някое от предложените неща може да навреди, вместо да помогне. Между фотографите има и доктори (сигурно и в този форум), но кой от досега изказалите се има медицинска квалификация? (Без)отговорно ли е да се предписват рецепти без познания и права за раздаването им? (Май е по-безотговорно да се приемат съвети от непознати с непознати знания).

При все, че съм имал подобни симптоми и знам едно друго, не бих поел отговорност да раздавам рецепти. Единственото, което мога да посъветвам е - като нямаш време за доктор, поне иди в докторски форум или в сайт за самодиагностика (от тези дето задават куп въпроси и стесняват вероятните причини, чак тогава съветват).
- - - - -

А иначе - честит Петък!
[beer]
 Re: Медицински въпрос
Автор: musho   
Дата:   21-06-19 13:28

Репарил гел, ще ти помогне най-добре!
 Re: Медицински въпрос
Автор: Synthy   
Дата:   21-06-19 13:31

nyamago всъщност е прав. Освен претоварване, муск. треска, преумора и т.н. мускулни временни травми, има и едни други, които са доста по-неприятни и няма да минат с мазила. Наистина намери време да отидеш на лекар (задължително и при невролог).
 Re: Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 13:58

Още малко ще се помъча с мазилата ,пък после ше го мислим [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-06-19 14:02)
 Re: Медицински въпрос
Автор: CDman   
Дата:   21-06-19 14:18

Всички гелове , които са Ви предложили са тип обезболяващи и подхранващи т.е. не усещате болката и се осигурява допълнителен приток на кръв, който подхранва ставата. Усеща се като "загряване", а мястото се зачервява. Ако имате навяхване и искате да ви мине по-бързо трябва да обездвижите колкото е възможно болезнените стави.

Имам подобен проблем с лявата си ръка поради стара контузия. Като я претоваря и ме боли китката. Обездвижвам я частично с ластичен бинт през деня, който свалям през нощта. Внася определен дискомфорт, но пък ми минава за ден, два.

Ако усетите болка при стягането - идете на лекар.

 Re: Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 14:24

CDman
Проблема дойде от носене на апарта с обектива нее от друго [smilie3]
 Re: Медицински въпрос
Автор: tashkow   
Дата:   21-06-19 14:44

Диклак това е !
 Re: Медицински въпрос
Автор: dtangelov   
Дата:   21-06-19 16:57

От първата ветеринарна аптека - "РЕФРИГЕРАНС"

Няма миризма, не пари и за разлика на прескъпите от "нормалните" аптеки върши работа.
 Re: Медицински въпрос
Автор: Imaginarium   
Дата:   21-06-19 18:05

Младежи, никой нищо не е предписва;. Човека попита за предложения, следователно всеки споделя според опита си. Не е молил за диагностициране и следователно никой не му е правил такова. Дайте да не изпадаме в крайности. Няма да му падне ръката. А ако продължи да го боли е достатъчно интелигентен човека да отиде на лекар. [beer]
 Re: Медицински въпрос
Автор: mmjm   
Дата:   21-06-19 18:41

Imaginarium, не съм съгласен с мнението ви. Кога свършиха баловете? Съжалявам, че вероятно ще засегна питащия, но ако действително беше достатъчно интелигентен човек, досега да е отишъл на лекар, без да оправдава немърливостта към собственото си здраве с липса на време.
 Re: Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 19:09

mmjm
Не си прав... просто нямаш на представа колко работа имаме[smilie3]
Предполагам че може някой да е изпадал в моето положение затова реших тук да попитам [smilie3]
 Re: Медицински въпрос
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 19:19

Благодаря на всички за помощта. След консултация с лекар взех
Репарил гел както ме е посъветвал колегата musho [smilie3]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.