Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с визуализирането на снимки
Автор: aidend   
Дата:   17-06-19 20:20

С Windows 10 съм и имам проблем с визуализирането на снимките ми. Снимките се отварят но във самата папка не се визуализират всички, пробнах да потърся в нета и направих няколко неща но без успех.

http://prikachi.com/images.php?images/936/9590936i.png


снимките са един и същ формат.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с визуализирането на снимки
Автор: Kovandzhiev   
Дата:   17-06-19 21:24

Ако ползваш Фотошоп ги отвори през Adobe Bridge там трябва да си имаш превю на всяка една снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с визуализирането на снимки
Автор: sts1969   
Дата:   17-06-19 21:53

Визуализатора на Уйн 10 е адски тежък и муден дори на нови машин. При някой от НЕжеланите ъпдейти, ситуацият може да се влоши още повече. Дръпни си тази програмка FastStone Image Viewer, хубава, лека, бърза, и отваря дори RAW - DNG файлове безпроблемно. Обемът и е 6,7МВ ако не я намериш в нета, ми прати на лични мейла си, и ще ти я пратя.



Публикацията е редактирана (18-06-19 08:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с визуализирането на снимки
Автор: danko   
Дата:   18-06-19 08:14

Имам същия проблем. В момента се виждат канонски raw и jpeg, както и фуджи jpeg, но фуджи raf не може. До преди месец ми визуализираше всички файлове и формати.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »