Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Съвет за избор на фото раница
Автор: abozhilov   
Дата:   30-05-19 12:32

Нещо не разбрах, искаш да кажеш че сепараторите трябва да се фиксират освен за стените в страни, така и за дъното /когато раницата е полегнала хоризонтално/ ?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фото раница
Автор: yakumo   
Дата:   30-05-19 14:11

Иска да каже, че се залепят за три от стените, вместо само за две.
Тук при двата централни се вижда ясно как са залепени за стените и за дъното:
https://cdn.vitecimagingsolutions.com/fileadmin/Lowepro/Global/Contents/Products/ViewPoint/Hotspots/



Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фото раница
Автор: abozhilov   
Дата:   30-05-19 14:26

Разбрах. А това за всички раници ли се отнася? Тоест показател ли е дали дадена разница е менте или не?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фото раница
Автор: LeniS   
Дата:   30-05-19 15:02

Приницпно колкото по-вече места за закрепяне по-добре, но къде са зависи от модела на раницата и как се отваря, и къде е помещението за камери.

Моите и двете раници са с друг тип разположение - горно и долно разпределение с междинно разделяне на две зони, тъй като раниците са предвидени освен за фото и за ежедневна раница, и междинния разделител пада, като така удвоява обема на раницата, аз ги ползвам и за лаптоп (събират 15- до 17 инча).

И при двете разположението на разделите е различно и се закрепя по различен начин, но е стабилно.

Така че не може да се каже, че има универсален модел за всички раници.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фото раница
Автор: chukov   
Дата:   30-05-19 17:08

Аз не казвам, че раницата е менте.
Имам такава на K&F Concept.

Но липсата на закрепване за дъното на тези организатори води до това, че сложена на гръб тежките неща в нея смазват другите, които са под тях.
Тоест става, но при определени обстоятелства.

И на резонно възникналия въпрос защо, аджеба, знаейки това съм си я купил, отговорите са два

1. Не знаех, че е така, зашото не видях на снимките,а и не се бях замислял преди това за тези неща
2. В момента техниката стои в предложеното от мен по-горе Lowepro, а в китайската стоят 4 светкавици и държачи за тях. Тоест има спомагателна функция.

Споделям този свой опит за да ви обърна внимание на нещо, което лично аз бях пропуснал, но което има сериозно значение

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »