Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: реваншизмът и авторските галерии
Автор: pumabg   
Дата:   14-12-18 11:22

Какво очакваш от един форум на мъртви души… Такава нечистоплътност… Но иначе за редовия бай ганьо само политиците ни били виновни…
Виновни за какво ? За това, че са същите, като него ли ?
Важното е че поне се пазим взаимно и полицейщината ни е първа норма в казана.
Ако аз се разпиша за това, което съм видял и осмислил през последните години тук, ще се леят крокодилски сълзи…
А ако подхвана темата за конкурсите, АФИАП-те, медалчетата, приятелските побутвания ще потече кървава река…
Но някой би ми казал още из начале… Що се абиш ? Кервана си върви и ти нищо няма да промениш.
8 активни години провокирам масата тук за размисъл. И какво съм получил до сега ? Едно огромно нищо ! Добре, че си ти и още няколко индивида, че иначе отдавна да съм се взел за Дон Кихот…
Получавам само презрение и мълчание… Аз съм този, който им бърка в спокойният и уютен животец…
Всяка година идват нови автори тук. Как един не дойде да каже ей браво бе пич, евала… Трудно ще постигна, това което показваш…
Глупости ! Все по нахални и безпардонни пишлемета, които се надскачат, кой от кой да ти покаже по голямо неуважение, щото вчера отишъл на два уъркшопа на доволно познати места, врътнал два пейзажа или една чапла и вече си повярвал.
Относно Деси, на мен ми е тъжно. Жалкото е че стана жертва на самата себе си. А имаше сериозна заявка в началото…
Между другото тя е само една от многото жертви на ситуацията тук. Купища автори, които имаха идеи, индивидуалност, талант ги уби другарската завера и ги направи страхливи, повтарящи се и равнодушни на масовката.
Когато 50 човека ти викат браво под такъв кадър – https://photo-forum.net/i/2190859
Как мислиш, какъв ще е следващият ?
Както и да е, загуба на време а аз все по малко го имам..

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.