Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:10


Предистория: кратка.
През годините забелязах някакво преднамерено отношение от този непознат за мен човек. Чрез коментари под мои кадри и на други места. Все още не зная с какво съм възбудил емоциите му и кое е това което не може да намери и му липсва в живота му.

Случващото се сега: Никак не важно, но с леко удоволствие, след като бях блокиран от него, мога да спомена именно това което му бях писал под кадъра, което бе изтрито от него и след това си послужи с отговор на който не може да получи отговор. Нещо като Валери Симеонов, Тиквата и общата им политика спрямо бг наарода [smilie18]

Коментарът под последния му кадър бе следният:
"И все пак, хора които са видимо преднамерени към мен нямат място под снимките ми, мисля че това е повече от ясно !"
След като си написал това, се надявам да следваш принципите си и съответно да не се изкаваш под кадрите на хора, към които очевидно имаш някакво преднамерено отношение.
Няма смисъл да изпадаш в ненужна логорея.
п.с. Пише се Опорни. С "о". Не Упорни. Идва от Опора.


Тъй. Мнението бе изтрито, но иначе си служи с "правото" на реплика чрез следния отговор:

pumabg :
Ще те оставя малко в мълчание да разбереш разликите между този кадър и последното ти творение…
Мацаниците в сопата позволиха на много такива „герои“, като теб да се вихрят но всичко с времето си…
Маската ти обаче на смирен духовник с монголска брадичка, рязко падна… ;))))


[thankyou]

Оставям ви да се развихрите.
Да си направите изводите.
За мен те са ясни.
Има си някакви страдания героя. Какви са - не знам.

За мен лично е предварителна петъчна тема, такава в която може да се понаучи нещо, пък и аз да си използвам правото на отговор [cool]

п.с. чисто кармично най-вероятно ще му забраня да отговаря тук. Т.е. ще го блокирам.
 Re: Относно pumabg
Автор: ombre   
Дата:   29-11-18 12:13

Нищо не разбрах.
 Re: Относно pumabg
Автор: Gecata   
Дата:   29-11-18 12:17

Хора обърнахте форума на оплаквачница! Всеки се жали от някого и търси съчувствие! Е и какво като го получите?! Толкова ли сте нещастни?! Нямате ли си жени, гаджета, приятели, че е толкова важно за вас да получите съчувствие и разбиране от непознати за проблемите ви с други непознати?! Ако това е така, значи има нещо много сбъркано в живота ви....[smilie7]
 Re: Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:19

A, просто имам свободно време :)
Хич даже не се оплаквам.
От това по хубаво проучване върху реакциите на хората няма ;)
[smile]
 Re: Относно pumabg
Автор: Synthy   
Дата:   29-11-18 12:20

цлицк хере

 Re: Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:22

Виж, колко много различни интерпретации ще се получат.
Един не разбрал.
Един го намира за оплакване.
Един го намира за драма.
[smilie25]
 Re: Относно pumabg
Автор: quazimodo   
Дата:   29-11-18 12:23

Я бегом марш в клюкарника на бг мама! Там ще получите и съчувствие, и адекватни съвети за виртуални междуличностни отношения[smilie5][beer]

 Re: Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:25

Ти па си мислиш, че съчувствие се търси [smilie18]
Лелеееее [smilie18]
 Re: Относно pumabg
Автор: ombre   
Дата:   29-11-18 12:30

Странно,при цялото ми уважение,не ми допада иронията с която пишете по надолу"Един еди какво си и т.н.".Имате драма с колега от форума,но поствате 2 коментара, и нищо повече.Нито за кои снимки става въпрос,нито някаква предистория.Нищо.Жалко,че пълните форума с безсмислени теми,понеже имате свободно време.излезте и снимайте,вместо това.
 Re: Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:33

Ombre, мерси за мнението.
Както посочих в първия пост - аз нямам идея откъде идва неговото отношение. Може би си е просто такъв човек. Знам ли :)
Кадърът е този:
https://photo-forum.net/i/2189991


Поразгледах му коментарите към други кадри и прочие, като цяло изглежда това му поведение е неговото "нормално"?!

Не зная, наистина.

Не квалифицирам никого.

Света има нужда и от Майка Тереза и от Хитлер.

За мен хубавото е да наблюдавам и тук таме си споделям наблюденията.



Публикацията е редактирана (29-11-18 12:34)
 Re: Относно pumabg
Автор: kvakioh   
Дата:   29-11-18 12:36

Toва е лично, говорете си на Лични за тия неща.
НикаК не е интересно, светът няма нужда вече от Тереза и Адолф. Те не са на линия.
 Re: Относно pumabg
Автор: ZENON   
Дата:   29-11-18 12:37

Принципно, ако си мъж на място, би следвало да оставяш право на отговор.
В случая не коментирам кое как е било, но и в темата на Жъмбо писах подобно нещо.
Според мен е крайно наложително тази функция да изчезне, а вместо това, модераторите да трият, когато се види, че нещата са извън контрол. Нещо, което ще ги затрудни доста, най-вероятно.
Така или иначе, блокирането, както и докладването са амбреажни постъпки.

edit:
погледнах линка към добрия кадър на колегата пума и се оказа, че блокираните сме двама [smilie5]
шаш и паника [smilie5]



Публикацията е редактирана (29-11-18 12:43)
 Re: Относно pumabg
Автор: cTpaHHo   
Дата:   29-11-18 12:50

ZENON
Сигурно и ти си "съгрешил" нещо ама май и двамата нямаме идея какво.
 Re: Относно pumabg
Автор: Admin   
Дата:   29-11-18 13:21

Здравейте cTpaHHo,

както твърдите вероятно имате повече свободно време, но ви обръщаме внимание, че това не може да е за сметка на средата и нашето такова.

Приемете го като официално предупреждение, че форума, както и други страници на сайта не са и не могат да бъдат оплаквалня и детска градина. Личните отношения си ги решавайте на лична комуникация.

Надяваме се на разбиране!

Ще оставим темата заключена, за да може да бъде прочетена, а по-късно ще я изтрием.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена