Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Съвет за цените в базара..
Автор: hotsnail   
Дата:   30-11-18 20:20

Без да знам коя обява се има предвид, искам да отбележа, че има разлика от къде се купува. Например а7р купен от България с ДДС и т.н. за 200-300 лева може да му вземеш застраховка и удължаване на гаранцията до 5 години. Вероятно ако пуснат про поддръжката за България ще искат 2 про камери купени от България или може би Европа, официално внесени с касова бележка и гаранция.

А на сивия внос нямаш и двете години гаранция в Стемарк, нямаш опция удължаване със застраховка за инциденти, няма да се класираш за бъдеща евентуална про поддръжка.

Та ако съм професионалист и ми е важно техниката да работи може и парадоксално да избера малко по-скъпа малко ползвана камера с добър произход, вместо по-евтиния сив внос например.....

Всеки си преценява.

А ако нещо не се продава на някаква обявена цена продавача си преценява какво да прави. Никойе задължава да се купува от него.

Между другото точно за Сони нова техника и то по специално камери ми е супер странна идеята да се купуват сив внос. Сони имат едно голямо предимство в България- сервиза в Стемарк. Да се откажеш от това е все едно да купиш коя да е друга марка с неясен сервиз....



Публикацията е редактирана (30-11-18 20:24)
 Re: Съвет за цените в базара..
Автор: victory13   
Дата:   01-12-18 00:15

голдстар не харесва това [smilie5]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.