Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за филтрите
Автор: иван99   
Дата:   17-10-18 22:31

Здравейте.
Аз съм с Canon EOS M50 , с Обектив EF-M 15- 45 мм f/3.5-6.3

Искам да си взема поляризиращ филтър, но не ми е ясно това с размерите дали има значени или трябва приставка за филтър.
Примерно искам да си купя този филтър B+W F-Pro S03 CPL E 37mm , но не знам дали директно се слага или трябва приставка и дали трябва да гледам размер на филтъра и на приставките.

Ще е хубаво ако някой от вас ми помогне да си избера някой който става за обектива който имам и разбира се да не надвишава 120лв.
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: victory13   
Дата:   17-10-18 22:51

Трябва ви филтър, който да се навие на резбата за филтри на вашия обектив, в случая 49мм... вмествате се в бюджета от нашите магазини, може и по-евтино да се намери [shtrak]
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: иван99   
Дата:   18-10-18 00:15

А какво мислите за този филтър ще стане ли?

Филтър Hama AR, 49 mm

Много Ви благодаря, че ми помагате.
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: exobexo   
Дата:   18-10-18 09:17

Всеки поляризиращ филтър с размер на резбата 49мм ще стане. Въпрос на избор и бюджет е. Добрите филтри са по-скъпи. Аз бих избрал B+W, Hoya, Marumi, като за втория гледайте да е произведен в Япония.
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: BEYA   
Дата:   18-10-18 10:23

Аз ползвам Hoya добър е.
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: PhotoBo   
Дата:   18-10-18 12:16

Hoya за цена/качество май най-много си заслужават. B+W [smilie24] но вече тук си зависи от бюджета. Това Hama е бюджетно решение от нисък клас обикновенно!
 Re: Въпрос за филтрите
Автор: иван99   
Дата:   18-10-18 19:32

Много Ви благодаря за хубавите съвети. Помогнахте ми много да разбера как стоят нещата с филтрите.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.