Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: marves   
Дата:   02-10-18 22:44

От процесора трябва да е, страшно много е натоварен с хипер резолюция на 60фпс, висок битрейт, корекция на динамиката и софтуерна стабилизация, случваща се в реално време... и всичко в корпус от кибритена кутийка. Дано поне си издържа гаранцията.

Колкото повече гледам видео от Hero 7, толкова повече ме изумява стабилизацията... създадоха нова технологична еволюция, справя се по-добре от оптични и матрични хардуерни стабилизации, да не кажа на нивото на сериозен гимбал, а е просто софтуер...

Отговори на това съобщение
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: metodiev_martin   
Дата:   06-10-18 22:37

Признавам, че мен рекламата ме грабна - без да преувеличавам, като един истински "потребител/консуматор" като я видях и си казах - "купувам го". Стабилизацията, наистина е жестока, нищо общо със старата оптична стабилизация. Не зная как са го направили, но наистина в света на екшън камерите си е нововъведение. Жалко, че моята вече е в сервиза :D това, ако ги правеха и без бъгове, щяха да са страшни камери :D
Както вървят нещата, 7 ще ми бъде последното гопро, докато не пуснат вариант с 1 инчов сензор... на сони :D :D :D

Отговори на това съобщение
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: Imaginarium   
Дата:   07-10-18 00:20

Той и сегашния е на Сони :)

Отговори на това съобщение
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: metodiev_martin   
Дата:   10-10-18 20:26

Ами спрягат го, но не съм попадал на официална информация, че е на Сони

Отговори на това съобщение
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: zamunda   
Дата:   30-11-18 10:07

Здравейте! Имам Gopro Hero 7 silver и немога да го изключа. Някой би ли ми помогнал? Натискам mode бутона и го задържам, но седи в някакъв stand by режим и хаби батерия

Отговори на това съобщение
 Re: GoPro 7 - ще се върне ли "забравеянт войн" на бял кон :D
Автор: metodiev_martin   
Дата:   30-11-18 13:56

Лошото на силвъра е, че батерията му не може да се извади (наред с другите технически ограничения). Ако не стане с качването на нов фърмуер, върни го в магазина.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »