Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: bam-bam   
Дата:   21-09-18 19:17

Интересно е как всички виждат грозното в първия пост, но явно са свикнали на грозните слова на кирето и не им прави впечатление вече и го приемат за нормално ...
Аз също му се кефя, че чете много и дава разно инфо, но ми е прекалено обидите към всички антисони фенове и просто не знам как има още права да пише тук
НО ето .. хората виждат грозното тук, а не там .. странна работа [smilie11]
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: r_rusev   
Дата:   21-09-18 19:53

Много грозен първи пост !! [smilie24]

 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: agop4o   
Дата:   21-09-18 20:17

И кое му е грозното я разяснете ако е възможно[smilie11]
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: chrisnoch   
Дата:   21-09-18 20:23

Ех, ако всички тук знаеха поне колкото Кирето (hotsnail), нямаше да се налага да четем толкова много неграмотно написани глупости.
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   21-09-18 20:27

Аз така като гледам неговата тема,той е изчерпал всичко, което има да се каже. Трябвало е просто да я затвори и нямаше да има блокирания и да я има тази тема, която също е излишна.
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: ombre   
Дата:   21-09-18 21:03

Вежда,Русев,всеки има право на мнение и аз уважавам вашето,но и не е много красиво да блокираш,лъжеш и т.н.Освен,ако само първия пост е грозен,понеже останалите,както и първия грозен или красив,отговарят на истината.
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: ombre   
Дата:   21-09-18 21:32

Всъщност Ночев,не си много по различен от него,даже по зле.Той поне чете и пуска инфо,което никой не му го отрича.Но, не е нормално да ме блокира,понеже съм казал за първите сонита,че са си страдали от болежки,както сега новите фф на конкурентите.
Въпреки всичко, се стремя към добрия тон.
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: jingov   
Дата:   21-09-18 22:01

ombre - дойде ми едно изречение от известен в миналото мултик - "ребята, давайте житЬ дружно" /Кот из улицы Лизюкова.
В крайна сметка , писането по форуми и обясненията за този или онзи с нищо не помага. Ок, някой някого е блокирал, ако имаш друг крачол, премести го, взимай пример...
Нищо няма да промениш ...

п.п. Имам двама познати , и с двамата поддържам добри приятелски отношения. Разбрах , че и двамата са се блокирали,/кой кого и защо , не ми е мн. ясно/ по подобни причини. Същите от години не качват тук. А са готини и двамата .
Единият е малко пикселманиак , другият е по ведър и гледа по весело на нещата, и двамата са прави от своята си камбанария.

 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: asahi   
Дата:   21-09-18 22:34

Какво станало с алфа форума?
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: ombre   
Дата:   21-09-18 23:16

Jingov аз, по горе казах, че не ми пука, демек преместил съм го. Наясно съм, че няма да се промени нищо, но въпреки това се надявам и той да прочете темата, да вникне и занапред, преди да напише нещо, особено невярно или да лъже, да помисли.
Желая хубава вечер на всички.
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   21-09-18 23:43

Охлюва и chrisnoch са много досадни драскачи - факт.
Знаят да четат технически данни и какво от това? Гледайки кадрите на майстори с техника от младежките ми години (а вече съм близо 40) ми е ясно , че горепосочените двама са точно ... драскачи и нищо друго ...
 Re: Когато нервите не издържат.
Автор: Admin   
Дата:   21-09-18 23:59

Доста повече от необходимото сте се увлякли в тази тема.
Ще я затворим, защото влиза в конфликт с правилата за дискусии.
Средата я правят хората и поведението им. Моля не преминавайте границите на допустимост.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена