Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: 77777v   
Дата:   13-09-18 16:04

Еми не впечатлява толкова много само парите са 2000 3000 3400 лева, ама то за американеца направено, не за гладния Беден българин.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 16:22

Ако трябва да сме точни, по курса на деня, Iphone Xr е 1260 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 16:29

В Щатите по курса - 1260.. в БГ след мито, ддс, печалба, данък фенщина и 2 годишен тарифен план XXL... ще чукне 2000 и отгоре...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 16:37

може да чукне, а може и да не чукне...
Пък и какво пречи да си го поръчаш по интернет за колкото струва и да си платиш ддс...
Или да ти го донесе приятел..

Човек ако иска, си намира начин... [smile]

В крайна сметка флагманите на другите компании са на подобни цени.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 16:43

в момента в магазина на А1
Apple iPhone X 64 GB е 2200 лева без абонамент... новият дали ще е по-евтин? не мисля... не съм бизнесмен, слава богу нямам три деца... така че скромно и от сърце ще си ползвам евтинджоските андроидчета ;)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 16:46

Жоре, да речем някой ми го донесе... ей онзи ден си изпуснах телефона на една скала, падна от 2 метра, подскочи два три пъти, сурна се по задник... едвам се спря на ръба да не го загубя... резултата - "мамка му"... нормално счупен дисплей... моят приятел ли ще ми го носи пак до щатите да го оправят (извънгаранционно)...

китайчето ми.. може да се вее, може да е супер бъгаво според някои... ми го приеха, гаранционно, и сега го чакам с подменен дисплей... пък го взех на 1/3 от цената на айфоня донесен от щатите...

както казах, не съм бизнесмен да си пера парите със скъпи играчки...

ползвай си каквото искаш, ама тази латерна и натякване - с този айсиктирфон вече почва да натежава, не се учудвай, че хората ти скачат.. прекали ...

повече не мисля да се обаждам... че не ми се влиза в безсмислени спорове... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 16:48

в момента в магазина на А1
Apple iPhone X 64 GB е 2200 лева без абонамент... новият дали ще е по-евтин? не мисля... не съм бизнесмен, слава богу нямам три деца... така че скромно и от сърце ще си ползвам евтинджоските андроидчета ;)



това беше малко злобно... ползвай си каквото имаш със здраве...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 16:50

.. извинявай ако те засегнах... прав си, за децата ти се радвам... хубаво е!!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   13-09-18 20:32

В крайна сметка ще бъде ли с нещо по-добра новата камера от тази на Iphone X? Очаквах нещо революционо, например още по-отворена бленда или RAW, 1.8 вече всички телефони имат и все още нощните снимки не стават.



Публикацията е редактирана (14-09-18 01:15)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   13-09-18 22:24

Ще си броим децата ли сега... [smilie5]

Вкъщи имаме нужда от четири айфона... всъщност вече не познавам хора без айфон. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   13-09-18 22:53

Софтуера на note 8 не знам какво да му е омазано. Самсунг са го превели изцяло на български. Сложили са работеща клавиатура. Сложили са няколко смислени приложения. Въобще направили са от Андроид нещо, което е предназначено за хора. А освен това хардуера работи така както е описан

Андроид без тия неща е недовършена история, демек Нексус/пиксел. Нещо като демо историите на фирмите за чипове. Показва че с андроид може да се направи телефон и е идеално за някой инженер да се пуска с него. Ама за телефон не стават

А отделно е, че поне Нексус серията един няма с читави антени. Просто са си сбъркани по проект..... Гугъл софтуер правят,но с устройства по-добре да не се захващат.



Публикацията е редактирана (13-09-18 22:54)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: lamerko   
Дата:   13-09-18 22:53

Да се запознаем :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: bobyn   
Дата:   13-09-18 23:57

Кириле, извинявай, но плещиш откровени глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   14-09-18 00:18

Както искаш го приемай. Аз предимно компютърджии съм виждал да ползват гугълските у-ва. Вярно може би познавам предимно компютърджии ама...нормалните хора са с айфон, самсунг, шаоми, хуауей и т.н. Наистина не са хубави тия устройства на Гугъл за редовен потребител.

Прости неща им липсват, дето Самсунг ги правят. На хората например им е важно батерията да не им умира. Май в пикселите нещо се напъват сега. А Самсунг, Сони и другите нормални фирми имат подобни опции от поне 7-8 години. Това дето ти писах за пълния превод на български. За теб може да не е важно, ама за много хора е. Гулгъл не го правят добре. За прости неща - хубав дайлър, разни дребни шорткъти....просто галаксито е супер рафинирано за нормални хора. Пиксела е недоразумение за хора, който не им пука за супер яката computational photography или позследния андроид...

ПП Прочие Самсунг сега пускат месечни security updates



Публикацията е редактирана (14-09-18 00:20)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   14-09-18 08:11

грешка. темата все пак е за айфон.



Публикацията е редактирана (14-09-18 08:16)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: localhost   
Дата:   14-09-18 08:26

Само аз ли виждам, че ябълките нещо са закъсали с продажбите и започват всяка година да вадят нови модели?
Какво става с iPhone X - флагмана от миналата година? Ами не се предлага вече :)

В целта си да увеличават продажбите все повече и повече започва едно бясно надцакване на неимоверно високи цени. А Apple си имат проблем, който си го създават самите те - устройствата им са читави и държат доста дълго време.
Аз лично имам 4 iPad-a купувани през годините и най-старият мисля е от 2-ро поколение си работят всичките. С малки поправки на екраните от време на време заради щерката [smilie18]

И няма как да убедиш някой, който има телефон на 2-3 години, доволен е и всичко си му работи, че виждаш ли новият модел е уникален :)
И като си го купиш ще бъдеш нещо повече от другите [smilie18]
По-уникален? Ти и останалите 10-20 милиона купувачи [smilie5]


Същите лайна са и Google, Samsung и т.н. - предлагат нещо 'невиждано' на цената на малка кола и се опитват да те убедят колко е велико, какви снимки прави и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   14-09-18 08:54

Затова разумните хора си купуват......Сяоми [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   14-09-18 09:29

А колко ли струва точно IOS? Помислете ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: localhost   
Дата:   14-09-18 09:33

Колко да струва? А колко данъци плащат тия големите - Apple, Google???

Замисли се и ще ти стане тъпо спрямо данъците които плащаш ти [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   14-09-18 10:07

Със сигурност не е 5$ с ДДС. Предпочитам да дам 300$ само за IOS и да не виждам тия другите тумори.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: localhost   
Дата:   14-09-18 10:09

Оле боже, пажи боже сляпо да види iOS [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   14-09-18 12:03

Европейците не били доволни от цените на новите Ъйфони.

Ми като не сте доволни купувайте си Попофони бе балъци [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: gore   
Дата:   14-09-18 12:05

А, за чии са ти тия ъпдейти?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Pac   
Дата:   14-09-18 14:15

Винаги съм имал добро мнение за айфоните. Няколко години съм писал софтуер за iOS. Андроида обаче доста е дръпнал последните години и не е тази бъгавина, която беше преди. Все повече марки залагат на почти чист Андроид, който работи много убедително и няма bloatware. От 2 години ползвам OnePlus, доскоро бях с 3т, сега съм с 6. Много добри машинки на много адекватна цена. Камерата не е толкова добра като на последните iPhone, Pixel, Huawei или Samsung, но е близо. А софтуерът е по-бърз от на всичките изброени, дори и след дълго ползване.
https://youtu.be/5_5zZnuB71w

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Argo   
Дата:   14-09-18 14:53

Все се чудя, в тема за iPhone Xs & XR, хора влизат и започват да хвалят андроид...(без никой да им иска мнението), като 90% от тях дори и не не са дососвали iPhone..
Минал съм през всички ОС, андроиди-мандроиди, уиндоуси-муиндоуси... от 5-6 години съм само с Епъл и вече нямам намерение да правя крачка назад! Сполай ви! [smilie21] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »