Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 14:09

georgioiv написа:

> А тия които ползват от години си го
> харесват и никога не биха го
> заменили за андроид. Факт.

Те и ползвателите на една марка фотоапарати така говорят. Да си ползвал случайно нексус или пиксел, или опита ти е ограничен до полираните играчки на самсунг?

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   13-09-18 14:18

ахааа аз съм ползвал доста от недоразуменията на Гугъл .....по-зле направен телефон от нексус/пиксел няма.

Взимаш си Самсунг поне хардуера е изтестван и стабилен. От нескусите най-дълго ми кара галакси нексуса, защо ли?

нексус 4 и 5 имах по 4 броя от модел купувани нови...издържаха средно 3 месеца, преди нещо да се счупи. Имах си екрани, платки, батерии в къщи и за норматив ги оправях......

Та като ми писна купих едно галакси с4 на щерката - 2 години не мръдна. После с6 - 3 годинки и сега му умря батерията. На баща ми бях взел с2 - кара 6 години! Взех му два китайски телефона - по половин година карат xiaomi до пълна смърт. Видях се в чудо. Сега и той е на с-ка на Самсунг и проблеми няма. Миналата година и на мен ми писна от един китаец, §е не можеше да има хем вифи хем блутуут и взех ноте 8. Никакви ядове....



Публикацията е редактирана (13-09-18 14:24)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   13-09-18 14:22

За Андроид смартфон - Xiaomi , Samsung и все още HTC , говорим за
TOП моделите ,не за ширпотребата [smilie3]


...ето , ТУК прекрасно е обяснено защо не Ъйфон [smilie5]



Публикацията е редактирана (13-09-18 14:32)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 14:26

Обърках темата, сори !



Публикацията е редактирана (13-09-18 14:29)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   13-09-18 14:31

Няма нищо , тук повечето са объркани [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: iavorski   
Дата:   13-09-18 14:33

Тоест като ти дойде ъпдейта на Айфон 5-цата и ти добавя всичко което добавя същия ъпдейт на Айфон 8-цата.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 14:37

Да

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 14:41

hotsnail, еми явно си карък [beer] Аз по-стабилен телефон от нексус не съм имал/ползал. Покрай мен колегите също нямат никакви проблеми с нексусите, докато с S серията на самсунг след време се появяват проблеми при S5 и S6 примерно. S7 и нагоре са прекалено нови за да има проблеми с тях. Изобщо не ги харесвам, само като го хвана да направя нещо различно от говорене по телефона и искам да го счупя този долен лъскав скъп боклук (на жена ми телефона, има S7). Повече не искам да се докосвам до нищо, което не е произведено от този, който го е измислил. Сега съм с Нокия 7+ и съм супер доволен. Никакво забиване, нито едно увисване, веднага реагира като го пипна (ама те и други го правят, галакситата също са бързички), ъпдейтите идват първо при мен и се радвам на чист андроид, не омазан от инженерната мисъл на някой китаец/кореец. Дадох дъртият нексус 5 на детето да си играе - нищо общо с хуйвей и самсунг, които ползваше преди това. Играе и се радва, че има хубав телефон, който "просто работи" [smilie5]
След време, може и да опитам с айфон, но засега нямам желание. Писах преди време едно уеб приложение, което трябваше да работи основно върху айфон 5. Мне, мерси! Ползвайте си ги със здраве, но не ги навирайте в лицата на всички като върха на сладоледа, защото не са.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 14:42



> А тия които ползват от години си го
> харесват и никога не биха го
> заменили за андроид. Факт.

Те и ползвателите на една марка фотоапарати така говорят. Да си ползвал случайно нексус или пиксел, или опита ти е ограничен до полираните играчки на самсунг?


Аха... значи да обобщим, флагманите на самсунг и хуявей не стават, за подфлагманите въобще не иде реч, има само два вида андроиди, които стават - пиксел и нексус.. Все е нещо [smilie5]
lie5]


За Андроид смартфон - Xiaomi , Samsung и все още HTC , говорим за
TOП моделите ,не за ширпотребата [smilie3]


Айде сега разберете се с другаря в съседния пост, който казва че флагмана на Самсунг не става, стават само чистите андроиди.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 14:46

Флагмана на самсунг е за такива като теб :) Ако не бяха омазали софтуера му, щяха да са буквално без конкуренция с чудесният си хардуер. Обаче идеално щастие няма, нали така :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 14:51

Проблемът не е в андроидските телефони, а в андроида. Изглежда като съшит от отделни кръпки. Претрупан, усложнен, тежък и бъгав. В сравнение с ios изглежда, като нещо не докрай завършено с тенденцията никога да не бъде завършено докрай.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 14:53

Ами да ти кажа, на мен не ми изглежда така, доста чист си е (чистият андроид). Затова и търся такива телефони - с чист андроид. Производителите наистина скапват голяма част от "изживяването" (както е модерно да се казва напоследък) с "подобрения".

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 14:54

Флагмана на самсунг е за такива като теб :) Ако не бяха омазали софтуера му, щяха да са буквално без конкуренция с чудесният си хардуер. Обаче идеално щастие няма, нали така :)

Идеалното щастие отдавна е открито, вчера показаха поредното му издание... Айде бЕгайте да си играйте, оставете темата за сериозните телефони, само мъдрости от хора, които бегло понятие си нямат.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 14:58

Е, ако ти харесва “чист андроид”- честито- ти си скрит епъл юзър ;)
Следващата ти стъпка, да се сдобиеш с нещо още по-“чисто” от “чист андроид” е ios.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 14:58

georgioiv написа:

> Идеалното щастие отдавна е
> открито, вчера показаха поредното
> му издание... Айде бЕгайте да си
> играйте, оставете темата за
> сериозните телефони, само
> мъдрости от хора, които бегло
> понятие си нямат.. [smilie5]

ха ха, добре бАте. Жив и здрав да си с лъскавата си играчка, радвай и се със здраве [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 15:00

fast_eyebrow, еми може. Засега ще си държа андроидчето и ще му се радвам на чистотата, пък като остарее, може и да сменя лагера, ще видим. :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 15:07

И аз като теб, все търсих най-чистия андроид, смених ги всякакви андроиди (премиум модели- все служебни), присмивах се на ios юзърите, кви са педали, докато не получих един служебен айфон. След 5 дни не исках да чувам за никакви андроиди повече!

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 15:11

Аз не им се присмивам, че са педали. [smilie18] [smilie18]
Ама са ми забавни такива фанатици като потребителя georgioiv.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 15:14

Аз го познавам лично този потребител georgiov, доста сериозен човек с три деца и собствен бизнес. Не мога да кажа, че е фанатик. :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 15:15

ха ха, добре бАте. Жив и здрав да си с лъскавата си играчка, радвай и се със здраве [cool]

с коя от лъскавите ми играчки - с ноута или с айфона.. [smile]

Играчки може да са за теб, аз ги купувам да ми вършат някаква работа и ги експлоатирам докато дишат. Без протектори, без калъфи и други педерастии.

Имах ноут 3, веднага като излезе, четири години поред го ползвах, после го дадох на сина, и той после го продаде в работещо състояние. Много як като хардуер телефон, много, в това оптношение не мога си кривя душата. Обаче като софтуер - пълна скръб в последните години.. Няма ъпдейт от няколко години. А не е като да няма добри данни, сравнено дори и с последните китайчета.. Галакси S първия още работи в някое чекмедже у дома, нищо му няма, обаче като софтуер е като виндовс 3.1

Признайте си, че съчетанието операционна система - телефон е най-добро при айфоните, въобще не виждам защо се спори.. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 15:19

Аз не им се присмивам, че са педали. [smilie18] [smilie18]
Ама са ми забавни такива фанатици като потребителя georgioiv.


И какво му е фанатичното да кажеш от собствен дългогодишен опит че черното е черно и бялото - бяло. [smile]

Аз мога да кажа какво ме ядосва в айфона - тъпотията с малкото място, за което всички потребители ги ядат с години и вече най-малкия е 64 GB слава богу.

Обаче всичко друго си им е на година поне винаги напред от хайката андроидни мастии отзад. Факт. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 15:29

Не бе човек, аз за хардуера нищо не казвам - той си е на ниво, спор няма. Софтуера ми бърка работата. Единственият айфон, който съм пипал е 5. Еми не ми харесва, това е, и поради трази причина не желая засега да се занимавам с тези изделия. Андроиди много съм ползвал, най-много ми допада чистият, както идва от гугъл. Тфа е :) Казах, че си фанатик, защото така звучиш - от айфоня по-убаво нема. Еми не си прав.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 15:31

Мен в айфона ме дразни, че махнаха скрий миръринга да се свързва с телевизора ми направо. Преди няколко актуализации го ограничиха само за шерване към епъл тв. Не че няма апликейшъни за това, ама не ми се занимава.Лошото на ios-a е, че разглезва :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 15:36

Мен в айфона ме дразни, че махнаха скрий миръринга да се свързва с телевизора ми направо. Преди няколко актуализации го ограничиха само за шерване към епъл тв. Не че няма апликейшъни за това, ама не ми се занимава.Лошото на ios-a е, че разглезва :)



Ми гадни капиталисти са, спор няма, искат да продават епъл тв. Ама аз имам епъл тв от поне 5 години, още втора серия - работи си, ъпгрейдва се, мирърва ми, то само за това го и използвам, и за ивентите на епъл... :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: vga   
Дата:   13-09-18 15:42

Фантастични устройства, истински ми се прииска да се гмурна в това изживяване! Жалко, че цените са брутални и не мога да си ги позволя :( Smart HDR изглежда като нещо, което всички си мислехме и се чудехме защо никой не прави... браво на Епъл, много приятно!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »