Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: stoikovv666   
Дата:   12-09-18 18:32

Дойде и моята безогледалка [smilie18]

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41540280_10216962610441420_7121288675664592896_o.jpg?_...

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: Beijing   
Дата:   12-09-18 19:13

Нищо няма да си купя, защото нямам намерение да правя някого богат, от собствената си Глупост!
Фотографията е изкуство, може и с четка...
Егати, технологиите ли Ви правят фотографи бе???
Поздрави! и нищо лично приятелю...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   12-09-18 19:20

Така е, някой фотографи гледам доста цапат с четката (Brush Tool).

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: youstolemyheart   
Дата:   13-09-18 00:01

Защо ви е загубил?hardcpz написа:

> преди месец си взех 5D4, след като
> тествах нает A7RIII... пазара на
> безогледалки ме изгуби
> окончателно и безвъзвратно като
> потенциален клиент поне за още 7 до
> 10 години [smilie5]
>


Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: Vanguard   
Дата:   13-09-18 10:59

След доста размисли и седмици прекарани в гледане на ревюта и тестове лично аз обмислям да разпродам Nikon-ската си система и скоро да дам шанс на Sony A7 iii. Опитах се да съм максимално безпристрастна в оценката и решението си, върпеки че обичам Nikon и трудно мога да пренебрегна сантименталните чувства, които изпитвам към машинката и към самия user experience. Разбира се идвайки от DSLR, всички предимства на безогледалките са добре дошли - особено теглото и размера, което за дамите фотографи си е много важен фактор.
Основните причини, които ме накараха да се спра на Sony, е съотношението цена-качество, почти безпогрешния автофокус, доброто представяне на ниска осветеност, стабилизацията на сензора, 4к видеото. Мисля, че Nikon направиха един наистина силен старт в безогледалния сегмент и с интерес ще следя как се развиват, но аз лично бих изчакала малко да се утвърди технологията им и да има по-голям избор на обективи. Предпочитам да заложа бюджета си на утвърденото и доказалото се в момента, както и на по-големия избор от стъкла. Със сигурност в решението ми има и известна доза мазохизъм и предизвикателство. Искам да си докажа, че фотографските умения не зависят от това коя марка държа в ръцете си. [smile]



Публикацията е редактирана (13-09-18 11:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: colorphoto   
Дата:   13-09-18 13:16

[smilie24] Дамата е написала един от най-смислените постове в темата!

И аз като ползващ Никон мога спокойно да се подпиша под нейното мнение.



Публикацията е редактирана (13-09-18 13:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: hardcpz   
Дата:   13-09-18 14:18


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil



Публикацията е редактирана (22-03-19 11:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: vgramatikov   
Дата:   13-09-18 15:49

a7 iii :) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   13-09-18 20:26

Какво се е случило с телефоните? От тухли , станаха микроскопични, постепенно като дойдоха смартфоните започнаха да ги правят все по-големи, още имам един LG в къщи 4 инча, на който едва ли някой днес ще може да работи. Вчера излезе и най-големият до сега Ай Фон, така че всичко зависи от потребността. В момента ни трябват големи дисплеи с голяма резолюция, за да си гледаме Ютуб. Не ни трябват обаче големи апарати, за да снимаме пейзажи, портрети, кучето или т.н. Затова и се произвеждат компактни. На който му трябва малък телефон или голям апарат, той си има, просто тези хора са малко и ще стават все по-малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя безогледалка ще си купите?
Автор: hardcpz   
Дата:   14-09-18 00:27

свиркай си, светът е шарен и има за всекиго по нещо... пита ме колежката - отговорих й, а сапунери има колкото щеш, ако не ти се снима с истинска камера [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »