Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: roburt48   
Дата:   17-08-18 01:06

Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак!

Да сте видели Ryanair или WizAir да продават бизнескласа билети ?? Няма и да видите защото НЯМАТ такава възможност, нито такава услуга ! Или в Happy да се предлага 7 степенно гурме меню ??

Разграничете масовката от бутика, дами и господа !

Един факт - в този момент регистрираните Автори в сайта са 36919 ! Регистрирани потребители 127861 ! Помислете си внимателно върху тези цифри... и какъв ресурс представляват !! На Ваше място аз бих се замислил как бих могъл да "измъкна" по 1 лев месечно от тези хора, а не да "измъкна" по 200 или 500 лева от 5-10 човека (Про), които биха се регистрирали в новата Ви Про платформа ... Бих попитал Бони ( бивш собственик на сайта и доказан сватбен фотограф ) ще се регистрира ли в Про платформата и ще си плаща ли за "намиране на клиенти" ???

Като финал - аз лично с кеф бих плащал някакви пари месечно (предполагам и хиляди са като мен) за да си седя в този неПро сайт, да си поствам кадри и да си разглеждам такива :)... да си чета във форумните теми и накратко казано да си правя кефа ! Но... не бих платил и стотинка да съм в Про сайта, тъй като не съм Про и едва ли някога ще съм в състояние да продам каквато и да било фотоуслуга на когото и да било !

Всичко е проста математика - вземете от хилядите балъци като мен по 1-2 или 3 лева месечно, вместо да се опитвате да взимате от малкото хиени, които така или иначе няма да Ви дадат нищо :)

Все пак - успех в начинанието !

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: lamerko   
Дата:   17-08-18 02:06

@roburt48

Бони [smilie18] - по ИД-то му виждам, че всъщност е един от първите регистрирали се.

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: roburt48   
Дата:   17-08-18 08:35

Посипвам си главата с пепел [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: sherbit   
Дата:   17-08-18 08:48

оптимисити по 3 лева [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: asahi   
Дата:   17-08-18 08:55

Трябва да им и еминенти.

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: Admin   
Дата:   17-08-18 15:31

Има една сериозна грешка, която правят масово при регистрацията си фотографите, а именно да си правят нов профил.

В Про Фото Форум може да се логнете с текущия си Фото Форум профил. Това е предпочитания начин.

Това дори ще ви даде предимство в рейтинговата система, когато след няколко дена я активираме, защото ще имате история на профила си.

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: Admin   
Дата:   17-08-18 15:37

@Xizario

> Admin, безплатен съвет от математик, програмист и любител
> фотограф. Резолюцията която най-лесно, точно и прецизно се
> ресайзва към всякаква друга е такава с най-много делители във
> факторизираната си форма. Помислете за 2048 по дългата страна.
> Много от компаниите са стигнали до този извод.
> 1920 не е чак толкова по-зле, но все пак при зуумване а мобилен > дивайс бихте искали най-доброто от браузърите out of the box.

Благодарим за съвета.

> За достъпа до личните съобщения между потребители пак ще кажа че
> е недопустимо, неморално, незаконно и подсъдимо.

Мислим, че тази тема малко се проточи излишно. Ние не ходим да четем на хората личната кореспонденция и не желаем да го правим. Винаги може да има изключения, но те са или законови или описани в правилата. Това, което е написано в правилата касае реклама през тази функция. Разбира се, че можем да засечем профил, който за един ден изпраща 200+ съобщения към различни други профили. Не е да не се е случвало в предишната ни практика.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: Admin   
Дата:   17-08-18 15:54

@KiIIeR

Има ли нужда да общуваме един с друг с лошо?

Вижда се, че знаете много добре български и това, че сте руснак може да се разбере само по това, че сам го твърдите или отчасти по фамилията ви. В този ред не мисли, би трябвало да разбирате и поговорката "Защо трябва с рогата напред?".

Нямаме лошо лично отношение към вас и ви уверяваме, че нямаме и прегрешенията, в които ни обвинявате. Фото Форум е имал професионална секция преди повече от 10 години, издавахме и клубни карти за нея. Има склонност и на дизайнерите да използват някои визии, но това не е проблем, защото цитирания от вас проект е основно сватбен, а целта на Про Фото Форум е да има различни категории, което веднага налага различни пътища в развитието. По света има много и различни проекти. Примерно productionparadise.com/

Профилът, ще ви одобрим, разбира се.
Но, както и колежката ще ви каже по телефона, когато качите снимки в него. Заявка за одобрение (видимост) на профила има смисъл когато профилът е попълнен. Целта на одобрението е да не се появяват частично попълнени профили. В списъка с автори виждате, че към всеки профил излизат минимум по 5 снимки, които трябва да сте качил преди това.

Създаването на подобен проект освен труда и времето струва хиляди в лева или евро и "толерирането" на единици хора не може да бъде целта му. Съжаляваме, за това ваше убеждение.

Проектът все още е в последни тестове и има какво да се оправи по него. След пускането на темата тук се видяха поне дузина неща, които нямаше как да знаем макар и с тестовите фотографски профили, които видяхте вече на сайта.

И не на последно място не ви прави чест да давате квалификации на държавата ни, в която очевидно живеете и прекарвате не малко време. Ако наистина е такава каквато казвате, имате проблем, който трябва да решите за себе си щом сте я избрал. Ние като екип зад сайта не си позволяваме да оставяме квалификации и твърдения на други потребители на сайта за вашата родина и ще ви оставим сам да си премахнете обидните квалификации от публикациите.

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: Admin   
Дата:   17-08-18 18:40

@roburt48

от написаното от вас става ясно, че най-вероятно си мислите, че заползването на Про Фото Форум се плаща такса.

Не, не е така, безплатно е.

Платени са допълнителни екстри и възможности на профила ако някой има нужда от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: sherbit   
Дата:   17-08-18 21:53

.



Публикацията е редактирана (18-08-18 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: teoget   
Дата:   17-08-18 23:17

Здравейте,когато съм влезнал в профилът си как мога да дам заявка за одобрение за про фото форум?Защото когато се опитвам да се регистрирам при него ми пише,че такъв профил съществува?

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: teoget   
Дата:   22-08-18 12:08

Защо няма бърз достъп до Про фото форум от началната страница и как да се регистрират регистрирани членове на форума?

Отговори на това съобщение
 Re: Про Фото Форум - регистрирайте се
Автор: CDman   
Дата:   22-08-18 12:29

@teoget

Ползувайте никнейма и паролата от тукашната си регистрация. При мен са активни и в двата форума. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »