Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   27-06-18 13:14

Привет на всички. :)

Търся си помещение под наем за студио в град Пловдив, но да не е в Тракия или Изгрев. Имате ли съвет за правилни критерии, защото може би моите са високи, също така ако имате идея за помещение ще черпя, понеже моето търсене не води до резултати. Малко ме бие тока вече.. :D
Благодара за всеки съвет и мнение!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: MrPhoto   
Дата:   27-06-18 13:19

то много зависи какво ще се прави в това студио.
Все пак, ако аз трябваше да търся, бих се насочил към капана, доста арт се оформи там в последните години и хората се кефят ...
М.д. наскоро видях нещо много яко в Стария град - фото студио, в което обличат хората в народни носии и ги щракат, много идейно ми се видя ... сигурно не е нещо ново, но аз скоро го открих, хем живея цял живот в Пд :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Raffito   
Дата:   27-06-18 14:20

"М.д. наскоро видях нещо много яко в Стария град - фото студио, в което обличат хората в народни носии и ги щракат, много идейно ми се видя ... сигурно не е нещо ново, но аз скоро го открих, хем живея цял живот в Пд "
--------------------------------------------------------
Хубаво е това- Ретро студио...ама кой влиза???
Дали собственика може да си плати наема???


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: MrPhoto   
Дата:   27-06-18 14:41

не е точно ретро, тези и аз ги знам, но изцяло за народни носии - сефте видях. Там има страшно много туристи и главно хора, които ценят културата ни, та предполагам изкарва нещо човека, не знам. Поне искрено му пожелавам да е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: guciguci   
Дата:   27-06-18 15:50

Не знам защо приравни Тракия към малцинствение Изгрев,но имай предвид,че Тракия е най-развиващия се квартал,а може би и най-големия в Пловдив,а цените на помещенията със сигурност няма да са като в Стария град

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: MrPhoto   
Дата:   27-06-18 19:13

айде, айде, по-полека с Тракия. Дупка си беше, дупка си остава и като дупка се развива - все соц-романтика, а.к.а. - от цървул трандафор не става [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: asahi   
Дата:   27-06-18 19:33

Вие помещение за резиденция ли ще търсите или за работа? В Изгрев има доста големи фирми. Едва ли са недалновидни.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: bg2014   
Дата:   28-06-18 08:21

Колко голямо да е?
Колко високо?
До какви пари да е?
И най-важното - трябва ли ти лице на главен булевард или не?
Тук около нас има голяяямо помещение - голямо, високо и позанемарено. Отдават го под наем, но е в закътана уличка до данъчното. Искаха наем около 1200 лв, но ...въпрос на договорка.
На бул. България срещу новотела се отдават помещения за около 200 лв наем, но не са големи. Били са магазини.
До офиса на фирма ERISIN - съседните.



Публикацията е редактирана (28-06-18 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Gecata   
Дата:   28-06-18 09:17

Критерии за избор на място за фотостудио:
1. Леснодостъпно
2. На "кьоше"
3. ДА има паркинг на близо
4. Да има друго фотостудио на близо!!!
- пояснявам - мястото вече се свързва с направа на снимки.
5. Да е в района на търговски обособено място (площад, мол, търговски център)
6. Да е с открита и лесно забележима фасада

* Ако предявявате високи критерии, вероятно можете да си ги позволите, така , че намерете помещение което да отговаря на тези критерии и го излъскайте.
** Ателие баш на "пъпа на града" не е най добрата идея... и не питайте от къде знам :)



Публикацията е редактирана (28-06-18 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   29-06-18 06:02

За правилни критерии бих започнал от 20 сигурни клиента на месец, за да има смисъл от цялото капиталовложение.
Няма ли ги е сигурен начин да си фалираш фото бизнеса.

Конкуренцията не е малка и нямаш ли достатъчно разпознаваемост (минимум 200 клиента до момента), по-добре като се наложи да ползваш чуждо студио под наем за няколко часа.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: agop4o   
Дата:   29-06-18 06:19

от цървул трандафор не става [smilie5] Те затова трандафорите от центъра чакат с 4 очи да дойде петък та да си заминат по родните села ама това е друга тема[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: dtangelov   
Дата:   29-06-18 11:26

agop4o
"от цървул трандафор не става [smilie5] Те затова трандафорите от центъра чакат с 4 очи да дойде петък та да си заминат по родните села ама това е друга тема[smilie5] [smilie5]"

Тука вече грешиш!
Нещат да си ходят, щото по родните места ги знаят кви са цървули и ги чакат с мотиката.


Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: MrPhoto   
Дата:   29-06-18 11:32

еее, моля ви се, центъра са второ-трето поколение царацово и цалапица, тракия са първа ръка ардино и бъта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: speedking   
Дата:   29-06-18 12:04

тоз пък, Ардино и цялото Кърджали и Смолян са в Кючука, каква Тракия? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: MrPhoto   
Дата:   29-06-18 15:14

де що има оазис - там е и К-то, а Тракия има доста сериозен обем от такива "обекти", не че в Кючука и Смирненски ги няма вече [smilie5]
Абе напаст, като хлебарки са плъпнали, замина иначе хубавият град.
Но въпросът беше за фотостудиото, Методиева обаче хвърли куката и забегна.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: denkich   
Дата:   29-06-18 20:54

Хора, темата се опорочава. Дамата ви пита за съвет, а не за мнение относно кварталите на Пловдив и населението им.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: asahi   
Дата:   29-06-18 22:30

Гледай да е на място, което не се наводнява.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: AndreyIst   
Дата:   30-06-18 15:19

Харесва ми да чета тези неща за Пловдив. Не, че не ги казвам постоянно на пловдивчаните, ама друго си е от вас да дойде ...

Апропо - съседа ми над главата, в центъра на София е от Пловдив и се изнесе оттам преди 10 години по тази причина.

А по темата - критериите са си индивидуални и всеки си търси това, което иска да снима. Едва ли има универсален съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   03-07-18 17:29

Здравейте и благодаря на всички за отзивчивостта. Ще се ползва за снимане на новородени и деца - на място, и отделно като физическо лице за сватби. Макс 30 квадрата, не трябва да е голямо. Да, трябва да има паркинг някъде наблизо и да е приземно. Тракия и Изгрев за на майната си за мен и нямам възможност там просто, макар Тракия да е мега развиваща се в момента и да е пълно с майки с деца, наистина. Нямам претенции къде да е, ще ми се просто да имам избор, че да направя най-доброто решение.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: denkich   
Дата:   03-07-18 18:50

На ъгъла на Руски и Гладстон, диагонално с/у Мол Марково тепе. Може да се опитате да проверите съответното помещение, защото на мен ми изглежда изоставено.
http://i66.tinypic.com/smglg7.jpg





Публикацията е редактирана (03-07-18 18:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   03-07-18 19:06

Аз бих си намерил приятелчета в агенция за недвижими имоти да дебнат за моите изисквания и като се появи да те информират.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   10-08-18 21:23

Мили хора много ви благодаря за отзивчивостта!! Благодарение на вас си открих помещение, и сега почва главоболята. Някой знае ли от къде да си изработя табела за навън пред студиото, или пък задължително се лепват отгоре над..?[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: denkich   
Дата:   10-08-18 22:22

А самото студио къде е?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   10-08-18 23:04

Оазис 5, вътре в двора точно до мамите с бебоците. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: denkich   
Дата:   11-08-18 10:53

Мамите с бебоците ще са добра хранилка. Трябва да предлагаш и фотозаснемане с целина, морков или други зеленчуци...абе като цяло веган заснемане за веган мами с веган бебки.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »